USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині – смертельна ДТП. ОНОВЛЕНО

27 Травня 2016 19:34
Автомобіль Москвич зіткнувся з вантажним мікроавтобусом Івеко на автодорозі Луцьк-Володимир-Волинський.

ДТП трапилася приблизно о 17.30 сьогодні, 27 травня, на 15-ому кілометрі траси Луцьк-Володимир-Волинський.

Москвич рухався зі сторони Луцька, а Івеко - зі сторони Володимира-Волинського.

У результаті зіткнення один пасажир Москвича, чоловік 1951 року народження, загинув на місці.

Водія та другого пасажира забрала карета швидкої допомоги. Один із постраждалих чоловіків -1970 року народження, в іншого - документів не виявили. Із серйозними політравмами чоловіків доставили у відділення реанімації Луцької міської лікарні.

Від автомобіля Москвич після аварії майже нічого не залишилося.

Мікроавтобус Івеко злетів у кювет, проте водій серйозно не постраждав.

Обставини дорожньо-транспортної пригоди з'ясовують слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 77
НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Травня 2016 21:15
виглядає, що бус виїхав на зустрічку
777777 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 31 Травня 2016 00:45
з якою швидкістю якщо так порвані дві машини і пасажири в тяжкому стані
Анонім до 777777 Показати IP 31 Травня 2016 07:16
Швидкість івеко була 50-60км/год.
77777777 до Анонім Показати IP 31 Травня 2016 23:26
Казочки
Влад до Анонім Показати IP 1 Червня 2016 07:18
20 км в час
Анонім до Влад Показати IP 2 Червня 2016 17:01
Швидкість івеко 100-120км в час
Ірина до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Червня 2016 12:52
Ішов івеко на обгін грузовика
Вася до НЕЛУЧАНИН Показати IP 2 Червня 2016 12:55
З новою поліцією літають всі бо з радаром неховаюця в кущах як це робило даі
5 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Червня 2016 00:30
На фото видно суцільну смугу
Бубочка Показати IP 27 Травня 2016 22:38
Виглядало, дуже жахливо. Ми їхали після того. Співчуваю сім"ї. Звичайно виїхав на зустрічну. Там всі люблять обганяти.
Штангіст Показати IP 27 Травня 2016 22:45
Жах машина в хлам тихий ужас. Хай земля буде пухом водію.
Ігор до Штангіст Показати IP 28 Травня 2016 16:22
У результаті зіткнення один пасажир Москвича, чоловік 1951 року народження, загинув на місці. Водія та другого пасажира забрала карета швидкої допомоги. Не треба водія завчасно хоронити
мах до Штангіст Показати IP 6 Червня 2016 16:26
Водій москвича живий.Загинув його батько.Винуваті в першу чергу дорожні служби-зняли знак "небезпечний поворот",дорожне покриття як "шифер", також водій буса.Чотири роки тому біля цього місця 100м в сторону Луцька перевернулась фура,колії в асфальті були глибиною 15см,бус пішов на обгін фури і його на цих коліях закинуло під вантажівку яка скинула його в кювет і сама лягла на бік.Дивом обійшлось без жертв.Зате дорожні служби, після сюжету на "Аверсі", через тиждень "оперативно" ці горби позрізали.Зараз колесо на цих горбах відірвало(за чотири роки вони є знову)-загинула людина,друга в реанімації. То хто має за це накінець відповісти?
Микола до мах Показати IP 8 Червня 2016 00:42
По цій дорозі 35 поворотів став знак в машині і дивись на нього просто тіше єдєш далі заїдеш
Поліщук Показати IP 27 Травня 2016 22:46
Чув, що в буса відлетіло колесо і він виїхав на зустрічну
НЕЛУЧАНИН до Поліщук Показати IP 28 Травня 2016 11:17
слідство встановить обставини
Штангіст Показати IP 27 Травня 2016 22:47
Жах машина в хлам тихий ужас. Хай земля буде пухом водію.
Штангіст Показати IP 27 Травня 2016 22:48
Жах машина в хлам тихий ужас. Хай земля буде пухом водію.
свалка Показати IP 27 Травня 2016 22:56
совєсткій автопром на свалку давно пора, машинам по 50 років
Ніка до свалка Показати IP 28 Травня 2016 00:16
Обганяти не треба, а не сср автопром.. в німеччині повно старих машин,аваріі є, але від такого ж небезпечного водіння і спєшки дурноі.. Краще їдь ззаду повільно і доїдь живим, і не забирай життя чужого. Я краще повільно поїду запізнюся, але нікому біди і собі не зроблю. Будьте уважні на дорозі
Анонім до Ніка Показати IP 28 Травня 2016 23:24
По перше ніхто нікого не обганяв.По друге це івеко також старий хлам.А по третє водій івеко їхав не більше 70.Не дай Боже вам бути в його ситуації.
Саша до Анонім Показати IP 4 Червня 2016 17:06
Тищо їхав в івеко ібачив спидометр?
666 до свалка Показати IP 28 Травня 2016 04:05
а, причем тут возраст машины? аварии не от возраста зависят, а от водителя... судя по вашей логике, то и тем машинам которые по полгода тоже на свалку, ведь из-за них случилась авария что ли
света до свалка Показати IP 28 Травня 2016 08:02
ви сильно помиляєтеся машині не 50 років....я знаю тих людей винен бус....
Саша до свалка Показати IP 1 Червня 2016 15:40
Подивіться з якого року івеко
водій Показати IP 27 Травня 2016 23:00
убрати розтаможку и весь хлам сам по собі уйде в металобрухт.Булиб нормальні авто такого не столось.
Ніка до водій Показати IP 28 Травня 2016 00:23
В Німеччині всі початківці водії і ті хто не мають багато грошей мають старі машини, і при чому тут розтаможка..Не допоможе нове авто, круте авто краще їздити.. Я водій початківець і маю старе авто 15років шкода , але автоматика тому що у місті буде великий потік машин, і стресс,всі спішать,та й зручно,здавала на механіці і вчилась також в Україні і тут, укр.школу навіть не враховую, то жах. В Гамбурзі чи Мюнхені чи інших мегаполісах початківцю важко на механіці концентруватися на . Звичайно я за розтаможку...я з 19років пахала без вихідних сама на себе звичайно але машину не купила,бо не мала підтримки батьків чи інших і не крала, а чесно працювала, але дівчині важко.. всі казали заміж йди, хай чоловік утримує а я не така, я свого добилася але в Німеччині. На Україні машину так і не купила, набридло приниження і втекла геть, жінка не може реалізувати себе в Україні ... чоловіки надто принижують ....
света до водій Показати IP 28 Травня 2016 08:03
винен бус....в нього колесо відлитіло від буса..і бус виїхав на встречку машину
укр до водій Показати IP 30 Травня 2016 01:28
не в етой жизни
До штангіст Показати IP 27 Травня 2016 23:51
У результаті зіткнення один пасажир Москвича, чоловік 1951 року народження, загинув на місці. Водія та другого пасажира забрала карета швидкої допомоги. Водій в лікарні!!!
666 Показати IP 28 Травня 2016 04:04
жесть Оо вот так всегда кто больше всего виноват, тот, всегда никогда или не сильно страдает
Сашо Показати IP 28 Травня 2016 09:12
Був би то німецький автопром 10-15 років - були б люди живі... Коли вже знімуть розмитнення? В Індії такого хламу немає... Шкода людей
7777 до Сашо Показати IP 1 Червня 2016 15:44
Німецький автопром їхалиб два авто приблизно по110 помножим на 2=220 лобове і тоді булоб як ви думаєте???
сторонній Показати IP 28 Травня 2016 10:02
Справа не в розтаможці, а у водіях , бо не можна по такій дорозі літати, траса Луцьк -Володимир -Волинський стає не дорогою а напрямком руху, а на новенькій машині так хочеться мчати, бо старенький Москвич так не зможе.Хай би відремонтували дорогу по-людськи, то колеса на ходу не відвалювались.Кожен день їжджу цією дорогою, на віддтинку Шепель-Буяни дуже часто аварії, але завжди списують на старі авто, але ніхто не скаже, що по тій дорозі душу витрясає.Що крутим шмаркачам купили права(це окрема тема) і авта батьки і гасають, а потім крайнім зроблять покійного водія Москвича.Хай земля йому буде пухом.
Саша Показати IP 28 Травня 2016 10:55
Немає гарної людини,Степанович хай земля буде вам пухом.
Люди добрі Показати IP 28 Травня 2016 11:55
не спішіть... Думайте про наслідки від ситуацій різних. Бережіть своє життя і здоров'я і тих хто їде чи йде на зустріч. Співчуваю родичам ... Жаль людей.
Поліщук Показати IP 28 Травня 2016 14:23
Андрій в реанімації? Як його стан?
куліш до Поліщук Показати IP 28 Травня 2016 16:11
да він в реанімації...стан дуже поганий треба дуже багато коштів)поломані дві ногі,, 6-7точно не знають ребер,струз мозгу, і в середині легкі лопнули, тоз тріснутий дуже поганий спани....дуже багато треба коштів,як що можете то поможіть будь ласка
н Показати IP 28 Травня 2016 16:35
Бачив цю аварію вже як все трапилося, співчуваю родині загиблого.! Хочу звернутися до всіх водіїв які прочитають цей коментар - давайте просто не порушувати ПДР , можливо хтось із НАС збереже своє або чиєсь ЖИТТЯ в майбутньому! Сам водій та щодня бачу БАРДАК на дорогах. ДЯКУЮ!
Н Показати IP 28 Травня 2016 16:43
Скиньте будь ласка дані родичів постраждалого в інеті, можливо люди почнуть зв'язуватися та допомагати, спробуйте також фонд Палиці"новий Луцьк" на Винниченка можливо допоможуть фінансово вірогідність висока
куліш до Н Показати IP 29 Травня 2016 08:29
постраждалого брат Міша номер телефона 0507884943..звертайтеся
Оксана Показати IP 28 Травня 2016 17:03
Бус належить депутату Володимир-Волинської районної ради, фермеру Ігорю Антощаку. Якщо на ходу відвалюються колеса, то виникають питання до технічного стану...
Анонімка до Оксана Показати IP 30 Травня 2016 17:00
Шановна,яка вам різниця хто і скільки землі має,бери і обробляй і ти будеш мати 3000 гектарів,він не краде,а чесно працює,і не сидить цілодобово в інтернеті а на полі.він добра людина,волонтер.завжди все псує заздрість.
Вася до Анонімка Показати IP 1 Червня 2016 15:59
Волонтер чому постраждалі самі цілим селом збирають кошти ???????
До ніки Показати IP 28 Травня 2016 18:11
То іди на панель!!!
Інкогніто Показати IP 28 Травня 2016 20:04
Добре знаю водія Івеко, дуже добра і хороша людина, батько 3 дітей, був на сході в АТО , повернувся сивий в 35 років. Насправді винуватим його вважати не зовсім правильно , це була технічна проблема з автомобілем,який йому не належить, .Він звичайний працівник, що йому довірили те й він робить і він не був в змосі щось змінити.А чому авто не справне вже треба питати у власника ...Так звичайно за законом він має нести відповідальність , та з вашої сторони не дуже коректно казати що він виїхав на зустрічку бо в нього краща машина , купляні права , і т.д., не бачивши як все було насправді.Івеко стареньке і дуже часто ламалося так як і багато інших автомобілів у Антощака.
Оксана до Інкогніто Показати IP 29 Травня 2016 10:56
Може Антощак дасть грошей на лікування, адже він має 3000 гектарів землі в обробітку і гроші має.Тут вина його як власника очевидна - навіщо було несправний автомобіль відправляти в дорогу. Своїм несправним джипом небось не поїхав би.
анонім до Оксана Показати IP 29 Травня 2016 17:08
яка вам різниця скільки у нього землі грошей і які у нього машини. івеко справна машина це дороги жах. я знаю антощака він дуже хороша і добра людина.він не одноразово допомагав людям
Саня до анонім Показати IP 31 Травня 2016 00:00
Чому ваша добра людина Антощак незвернувся до потерпілих і недопоміг їм???
Анонім до Саня Показати IP 31 Травня 2016 07:14
А ти чим поміг?шо за народ?допоможи ти!!!і я не допоможу людям які пишуть гадості!дай таким гроші то ше скажуть мало дали.
Прохожий до Анонім Показати IP 31 Травня 2016 17:59
Зла ти людина. Не можна так!
Петя до Анонім Показати IP 1 Червня 2016 15:47
Моліться щоб мати і її син в лікарні непомерли ато більше років дадуть винуватому в дтп
Петя до Анонім Показати IP 1 Червня 2016 15:49
В нас в лікарні бесплатно не лікують
Анонімка до Оксана Показати IP 30 Травня 2016 18:14
Зароби гроші і собі купи джип,він не лише ним їздить,він слідкує за станом машин,якби не слідкував то не обробляв би землю,він господар,напевне десь дорогу тобі перейшов от і пишеш гадості.
укр до Інкогніто Показати IP 30 Травня 2016 01:35
запам*ятай- на Україні у таких випалках завжди винуватий той ,хто рулить.
Інна Чепелевська Показати IP 29 Травня 2016 02:17
Я невістка загиблого. Скажуть будь ласка!!!Водій вибачатися вміє, або телефонувати??????? Загиблий батько чотирьох дітей та семи внуків, постраждалий водій батько трьох дітей, одна з них неповнолітня, постраждала мати яка виплакала за рік часу всі свої сльози поки чекала на молодшого сина з АТО (учасника бойових дій), тепер вона вдова, яка знаходиться в реанімації разом із свїм старшим сином в дуже тяжкому стані!!!!!!!! Кожен день витрачаються дуже великі кошти на їхне лікування, не говорячи на поховання!!!
Рома Показати IP 29 Травня 2016 03:07
Мій тесть батько чотирьох дітей і семи внуків, який тепер загиблий. Моя теща - тепер вдова, яка тяжко постраждала, так само як і її старший син, а молодший син який служив в АТО тепер мусить доглядати разом із своїми сестрами тяжко хвору матір і брата, які постраждали в наслідок ДТП на Вол.-Волинський трасі.
Таня Показати IP 29 Травня 2016 03:10
Мої співчуття постраждалим
Рома Показати IP 29 Травня 2016 03:11
Мій тесть батько чотирьох дітей і семи внуків, який тепер загиблий. Моя теща - тепер вдова, яка тяжко постраждала, так само як і її старший син, а молодший син який служив в АТО тепер мусить доглядати разом із своїми сестрами тяжко хвору матір і брата, які постраждали в наслідок ДТП на Вол.-Волинський трасі.
Таня Показати IP 29 Травня 2016 03:21
Добре знаю водія Москвича, дуже добра і хороша людина, батько 3 дітей. Брат був на сході а АТО, повернувся сивий в 37 років.
Знайома Показати IP 29 Травня 2016 06:50
В Андрія також 3дітей.І в найменшої дочки вчора був випускний вечір.Вона також мала бути в тій машині але залишилась у Луцьку,а тут аварія батько і баба в реанімації,а дід помер.
12345 Показати IP 29 Травня 2016 13:26
сивий в 35 в других 37 оприділіться родичі, дуже шкода загиблого
2016 Показати IP 29 Травня 2016 18:45
я знаю Андрія він дуже добра людино, я більше не зустрічала такіх добрих людей як Андрія...люди давайте будемо підтримувати родину Андрія і допомагати чим зможете, діт Коля хай буде пухом тобі земля я тебе завжди буду памятати в дуже гороша людина була:(((
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 16:14
Люди біда всім і тим хто батька похоронив і брат в дуже вашкомуууу стані і потребуїться дуже багато коштів і крові Андрію і багато коштів зараз в лікарні йде велика сума коштів йде для Андрія і його мами одно сельчани назбиралися суму грошей і давайте хто чим може допоможим скверика рик візити щоб перераховувати кошти!!!!співчуваїм сім'ї Кусевич
друг Показати IP 30 Травня 2016 23:38
Звертаюсь до свідків кого по дорозі до луцька обганяв цей бус або обганяли ви ? Буду вдячний
77777 Показати IP 31 Травня 2016 01:18
http://ua.112.ua/avarii-np/u-volynskii-obl-vantazhivka-zitknulasia-z-lehkovykom-odna-liudyna-zahynula-dvoie-shpytalizovano-314842.html видно слід на асфальті
друг Показати IP 31 Травня 2016 01:31
почитайте статтю 286 уголовного кодексу
Ірина Показати IP 2 Червня 2016 12:44
Звертаюсь до свідка грузовика якого обганяв івеко виїхавши на зустрічну смугу і врізався в авто москвич бо знаєм точно що івеко йшов на обгін телефон 0505271329 Ірина
090 Показати IP 2 Червня 2016 17:22
Водій Москвича, все памиятає . Нияке колесо в буса не одилтіло, бус ішов на обгон на повороть і невпорався зкерованям і виїхав на зустзічну сторону і протаранви Москвича і загнув одни пасажир Москвича
Саша Показати IP 5 Червня 2016 02:05
Водій івеко Антощака швагро
Анонім Показати IP 5 Червня 2016 20:21
Що ти мелеш???сходи до психіатра.
22 до Анонім Показати IP 5 Червня 2016 22:29
а чого так зразу ти зпереживався
22 до Анонім Показати IP 5 Червня 2016 23:06
Навіть у фейзбуці всі фото зі страху удалив
Нелучанин Показати IP 5 Червня 2016 21:36
Співчуття постраждалим їхали вчора по цій трасі нас обганяли тільки коли на дорозі була суцільна смуга .
Нелучанин Показати IP 6 Червня 2016 18:11
Твоїх фоток в неті куча