USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

На Волині судитимуть бухгалтерку, яка незаконно нарахувала директору та працівникам лікарні 300 тисяч

2 Лютого 2022 07:00
Володимир-Волинська окружної прокуратури скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення головним бухгалтером однієї з лікарень області службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки інтересам держави.

Слідство вважає, що у 2020 році посадовиця безпідставно погодила визначення посадового окладу директору лікарні у розмірі більшому, ніж було передбачено контрактом. Про це інформують в прокуратурі області.

Це призвело до зайвого нарахування та виплати йому і працівникам, розмір заробітної плати яких залежав від окладу керівника, понад 314 тисяч гривень, чим завдано майнової шкоди лікувальному закладу.

Понад 155 тис. грн з цієї суми уже відшкодовані.

Обвинувачена, яка щиро розкаялася у вчиненому, невдовзі постане перед судом, який і визначить їй міру покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Олег Показати IP 2 Лютого 2022 07:24
І це кваліфікують, як службову недбалість??)))
Марія Показати IP 2 Лютого 2022 11:29
А що візьмеш з директора, як з козла молока.Ніби він ні сном ,ні духом.....не бачу і не чую , що робиться під носом.
Технологія Показати IP 2 Лютого 2022 12:01
Зрозуміло, що бухгалтерка - стрілочник, а той, хто безпосередньо віддавав наказ і змушував нараховувати кошти, як завжди водиться, уникнув покарання: "я вперше про це чую, це новина для мене"...
олександр Показати IP 2 Лютого 2022 14:10
та така ситуація на кожному державному чи комунальному підприємстві чи установі. Жирує директор і бухгалтера.
Філіп Показати IP 2 Лютого 2022 16:09
Тут винувате казначейство, бухгалтер і в першу чергу директор установи, але по закону бухгалтер! В паяти років два не більше, щоб посиділа в Маневичах. Більше не захочеться легких грошей!
Кате Показати IP 2 Лютого 2022 17:54
Так треба всі лікарні на Волині перевірити. Думаю, у всіх будуть рильця в пушку.
Сергій Показати IP 3 Лютого 2022 08:38
Мало присвоїла.Якби мільйонів 10-20,то подяку би оголосили,чи медаль дали б.