На Волині у психоневрологічному інтернаті відкрили відділення паліативного догляду
У Горохівському психоневрологічному інтернаті запрацювало відділення паліативного догляду.
Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
На створення цього відділення у минулому році додатково з обласного бюджету виділили 350 тисяч грн. А для забезпечення діяльності віддідення у цьому році додатково виділили ще 1,4 млн грн.
Так, з початком роботи відділення паліативного догляду у закладі мають змогу надавати цілодобовий медичний догляд підопічним зі складними недугами. Для цього є усе необхідне – 4 палати, 15 ліжкомісць та належне обладнання: функціональні ліжка, протипролежневі матраци, відповідне медустаткування.
Для прикладу, у палаті для найважчих хворих є обладнання для каріомоніторингового спостереження. Окрім цього, є кисневий концентрат, можливість провести назогастральну катетеризацію та надати невідкладну допомогу.
Нагадаємо, у вересні 2021 року в Горохівському психоневрологічному інтернаті добудували частину будівлі, яка обвалилась наприкінці листопада 2020-го. Тут завершили капітальний ремонт усередині приміщення, підопічні інтернату повернулися до своїх кімнат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
На створення цього відділення у минулому році додатково з обласного бюджету виділили 350 тисяч грн. А для забезпечення діяльності віддідення у цьому році додатково виділили ще 1,4 млн грн.
Так, з початком роботи відділення паліативного догляду у закладі мають змогу надавати цілодобовий медичний догляд підопічним зі складними недугами. Для цього є усе необхідне – 4 палати, 15 ліжкомісць та належне обладнання: функціональні ліжка, протипролежневі матраци, відповідне медустаткування.
Для прикладу, у палаті для найважчих хворих є обладнання для каріомоніторингового спостереження. Окрім цього, є кисневий концентрат, можливість провести назогастральну катетеризацію та надати невідкладну допомогу.
Нагадаємо, у вересні 2021 року в Горохівському психоневрологічному інтернаті добудували частину будівлі, яка обвалилась наприкінці листопада 2020-го. Тут завершили капітальний ремонт усередині приміщення, підопічні інтернату повернулися до своїх кімнат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
Сьогодні 22:01
Сьогодні 22:01
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10

.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.