USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині в ДТП загинув 17-річний мотоцикліст

23 Листопада 2015 11:49
Двоє осіб загинули у ДТП на Волині. Про це повідомляють у Секторі комунікації НП у Волинській області.

На автодорозі між селами Щурин-Доросині, що у Рожищенському районі, 17-річний мешканець району, керуючи мотоциклом «Мінськ», зіткнувся з кінною підводою.

Внаслідок автопригоди, водій мотоцикла від отриманих травм загинув на місці події, 26-річна пасажирка транспортного засобу від отриманих травм померла у кареті швидкої допомоги.

За фактами дорожньо-транспортних пригоди розпочато кримінальніпровадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху)Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ас Показати IP 23 Листопада 2015 12:36
Співчуття в кого в батьків є мотоцикл спаліть його це не транспорт це гроб на колесах в 30 потрібно давати посвідчення на мотоцикл
Марина до Ас Показати IP 23 Листопада 2015 16:28
Підтримую!
буся Показати IP 23 Листопада 2015 12:46
Дівчині яка загинула було 14 років а не 26!!!!!!!!!
Марина до буся Показати IP 23 Листопада 2015 16:29
Так, дійсно дівчині було не 26 р., а 14-15 р.
111 Показати IP 23 Листопада 2015 13:24
А чого нічого не пишете про другу пасажирку, яка знаходиться в Рожищенській ЦРЛ.
Мирослава Показати IP 23 Листопада 2015 16:38
Це страшна ТРАГЕДІЯ - СМЕРТЬ ДВОХ НЕПОВНОЛІТНІХ. БАТЬКИ, БУДЬТЕ УВАЖНІШИМИ ДО СВОЇХ ДІТЕЙ! БЕРЕЖЕНОГО БОГ БЕРЕЖЕ!
Оксана Показати IP 23 Листопада 2015 19:08
Дівчині було 14 років
Люда Показати IP 25 Листопада 2015 19:09
Співчуття їхнім батькам!!!!!
погано Показати IP 4 Грудня 2015 14:46
Даль пацана я його знав (