На Волині виявили незаконну заправку скрапленого газу
Незаконний бізнес з реалізації скрапленого газу в Ковелі викрили співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області в рамках проведення операції "Акциз-2016".
Зокрема, в ході проведення перевірочних заходів в рамках адміністративного провадження виявлено та припинено діяльність незаконної газової автозаправочної станції, - повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.
Співробітники податкової міліції достеменно встановили, що мешканець Ковеля організував незаконну діяльність із реалізації скрапленого газу кінцевим споживачам. Однак жодних документів дозвільного характеру на таку діяльність не мав. Такі дії мають ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 164 кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), а санкція статті передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини та грошей, одержаних внаслідок вчинення вказаного правопорушення.
Враховуючи вищевикладене, газове обладнання (модуль ГАЗС) орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень та скраплений газ в кількості 4 750 літрів орієнтовною вартістю 60 тисяч гривень вилучили з незаконного обігу до розгляду матеріалів адміністративного правопорушення в суді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, в ході проведення перевірочних заходів в рамках адміністративного провадження виявлено та припинено діяльність незаконної газової автозаправочної станції, - повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.
Співробітники податкової міліції достеменно встановили, що мешканець Ковеля організував незаконну діяльність із реалізації скрапленого газу кінцевим споживачам. Однак жодних документів дозвільного характеру на таку діяльність не мав. Такі дії мають ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 164 кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), а санкція статті передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини та грошей, одержаних внаслідок вчинення вказаного правопорушення.
Враховуючи вищевикладене, газове обладнання (модуль ГАЗС) орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень та скраплений газ в кількості 4 750 літрів орієнтовною вартістю 60 тисяч гривень вилучили з незаконного обігу до розгляду матеріалів адміністративного правопорушення в суді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.