USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Заправку «БРСМ» у Луцьку можуть знести?

15 Червня 2015 12:49
Міська рада почала розробку проекту забудови всього району від проспекту Волі, 44а вниз до вулиці Глушець. Наразі зіткнулися з проблемою газової заправки, законність розташування якої поруч з житловими будинками під сумнівом, - інформує Район.Луцьк.

Заправна станція поблизу скандальної забудови проспекту Волі, 44а затуляє кілька будинків і філармонію, що суперечить чинному законодавству, яке визначає відстань заправок до житлових будинків.

Зараз вирішують питання про знесення частини заправки. Про це повідомив заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Ярослав Матвіїв.

"Ми маємо всі підстави вважати, що газова заправка там побудована незаконно, тому що радіус її дії значно більший, ніж дозволено нормативами і, відповідно, становить небезпеку для будинків поруч. Це грубе порушення, хоча дирекція переконує, що там все законно", - розповів Матвіїв.

Окрім того, він додає, що, можливо, заправку все-таки вдалося узаконити ще у 2012 році, коли давали дозвіл на реконструкцію. Але чому тоді Державна інспекція архітектурно-будівельного контролю не звернула увагу на порушення, невідомо. Тому за перевірку візьметься тимчасова комісія з контролю за будівництвом у місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
це Показати IP 15 Червня 2015 13:01
заправка Никитюка?
Андрій до це Показати IP 15 Червня 2015 13:31
Заправка Ставицького, як і всі БРСМ.. (хазяї вже в Кацапії, як завжди.) А "сидіти буде КАЦ!"
Василь Показати IP 15 Червня 2015 13:05
спочатку візьмуть взятку за незаконне будівництво, а як почало вилазити все г . на поверхню починають розказувати що там щось незаконно. Коли вже тих всіх Матвієвих разом з його командою попруть?.
Андрій до Василь Показати IP 15 Червня 2015 13:35
В зв'язку з пожежею нафтобази БРСМ в Василькові під Києвом - ця "взятка " НЕ актуальна.. Скоро все "брсм" буде носити більш "шоколадну" назву.
акунаматата Показати IP 15 Червня 2015 13:12
Заправка ВОГ возле там тама. окко возле там тама, Вог на пр. Відродження, ОККО на пр. Відродження (цей список нескінченний) Они все законно построены? Или Они достаточно дали денег что бы стать законными? Смешно=)
анонімус до акунаматата Показати IP 15 Червня 2015 14:06
забули портсіті
Волинянин до акунаматата Показати IP 15 Червня 2015 20:36
Все ясно. Без СМЕРТНОЇ КАРИ КОРУПЦІЮ в Україні не подолати!!!
Водій Показати IP 15 Червня 2015 13:19
На брсм неякісне дизпаливо, після заправки комбо троїть двигун
Анонім до Водій Показати IP 15 Червня 2015 13:22
Корито своє старе поремонтуй
Бандеровець до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 14:42
В мене корито нормальне але чомусь взяло по траси після цвєї заправки замість 6 літрів 8
водій зі стажем до Водій Показати IP 15 Червня 2015 14:55
Шановний скажу вам,що це найкращий бензин у Луцьку,після ВОГА і ОККО клапани стукали.Правду вам кажуть поремонтуйте автомобіль.Політика-політикою ,хто власник,звідки,а от пальне у них на совість.
Водій Показати IP 15 Червня 2015 13:20
На брсм неякісне дизпаливо, після заправки комбо троїть двигун
опа Показати IP 15 Червня 2015 13:34
Той матвіїв добре пад*о!!! Спочатку з дозволами за відкати допомагав, а тепер шапку міняє.
Лучанка Показати IP 15 Червня 2015 13:43
Наразі зіткнулися з проблемою газової заправки, законність розташування якої поруч з житловими будинками під сумнівом... А до цього моменту зіткнення не було, коли самі ж там і заправлялись.....сміхота...це те саме, що міністр оборони уперше уздрів, що нафтобаза БРСМ надто близько до військової частини.. Хабарі очі засліпили - нічого вже не бачать
Лучанин Показати IP 15 Червня 2015 15:34
Корупція всесильна! Це відповідь на всі "Чому?"
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 15:43
А мені цікаво скільки коштував бензин та долар при советах, співвідношення?
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 15:48
В Києві давно ходять слухи за БРСМ, Бензин Розбавлений Свинячою Мочою
Баннед Показати IP 15 Червня 2015 16:37
Солярка гавно. Менял топливній фильтр - подтвердилось
Знаток Показати IP 15 Червня 2015 18:15
Чи то журналіст некорректно підготував матеріал чи то матвіїв зовсім впав у маразм. Який проект району. Там все давно збудовано. Хто і коли буде щось реконтруювати. Не в цьому житті. Мова йде банально про те що заправка із газовим модулем дійсно розташована так що в небезпечну відстать потрапляють і філармонія і прилеглі будинки. Як би під києвом не бахнуло то і тут архітектура надалі все прикривала. З 2012 року за взятку прикривали брсм.
До матвіїва Показати IP 15 Червня 2015 18:54
Якого милого ви там сидите в тій архітектурі якщо не помиляюсь вже років з тридцять? Про що в вас би не запитали журналісти у вас одна відповідь - не законно збудовано, ми дозволів не давали, ми не знаємо і тд і тп. Якщо так то звільняйте кабінет. Законне і так побудується а не законне тим більше. Ви ні на що не впливаєте і здатні лише своїми безглуздими заявами роздувати конфлікти.