USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині за порушення карантину два священники сплатять штраф

30 Березня 2020 18:53
У Нововолинську 29 березня поліцейські склали адміністративні протоколи на двох священників за порушення правил щодо карантину.

Як повідомляє Буг з посиланням на т.в.о. начальника Нововолинського відділення поліції Василь Бучинський, правоохоронці проводять профілактичні рейди з метою перевірки та інформування населення дотримуватися карантин.

Так, в неділю, 29 березня, було виявлено порушення: під час богослужіннь в двох храмах Нововолинська перебувало більше 10 осіб.

«У одній близько 40, в іншій – 50 чоловік, – розповідає Бучинський. – На настоятелів церков були складені адмінпротоколи за статтею 44-3 КУпАП».

Нагадаємо, за порушення правил карантину «світить» штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Протоколи та матеріали справи будуть передані до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучанка Показати IP 30 Березня 2020 19:08
Оце правильно. Навіть смерті і численні зараження не привели попів до тями, то може втрата грошей додасть розуму. Між іншим, їх пастир , головний московський піп, закликав відмовитись від відвідування церкви. Чого ж не слухають?
Хм Показати IP 30 Березня 2020 19:19
Ще треба перевірити Луцьку церкву, та що на Пугачова, там ті прихожани лазять день і ніч, і хизуються тим.
Ідіт Показати IP 30 Березня 2020 19:33
Богохульникі ті поліціанти анафіму на них за спробу припинити діяльність ТзОВ!!!
Їван до Ідіт Показати IP 31 Березня 2020 09:06
Вони так бояться тої анафіми ...
123 до Ідіт Показати IP 31 Березня 2020 09:22
Анафема пишеться через "Е"
Вах Показати IP 30 Березня 2020 19:39
В ківерцях кожної неділі правлять..і нічого..
Maха Показати IP 30 Березня 2020 20:09
прошу на конякіна перевірити. потім ідуть в магазин і лапають то хліб то фрукти ! біда
Лучанці Показати IP 30 Березня 2020 22:23
Можливо, у вас *попи*, але в нас *священики*. Якщо у вас турецький *піп* пастир, то в нас патріарх.
Ячсм до Лучанці Показати IP 31 Березня 2020 08:04
Від зміни слова піп- батюшка- пастир- наставник- просвітер- священник- патріарх суть не змінюється. Вірою людей не треба спекулювати на їхньому здоров'ї і здоров'ї інших!
Vasik до Лучанці Показати IP 31 Березня 2020 08:05
Та хоч міжгалактичний вірун. Дурманять людей стабільно, і наражають на смертельну небезпеку
Світлана Показати IP 31 Березня 2020 00:10
По-перше: фото до статті взяли неясно звідки. По-друге: в одному із храмів служба була на вулиці та інтервал був дотриманий. Чомусь як під магазинами стоїть натовп-то це нормально. НЕВЖЕ ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО КОЛИ НЕ БУДЕ ЛІТУРГІЇ У КАНОНІЧНІЙ ЦЕРКВІ-БУДЕ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ?
Їван до Світлана Показати IP 31 Березня 2020 08:44
От уже як під магазинами не буде натовпу - отоді життя на землі точно не буде !!!
Їван Показати IP 31 Березня 2020 08:52
От уже коли під магазинами натовпу не буде - отоді точно не буде життя на землі !!!
Правдивий Показати IP 31 Березня 2020 11:50
Попів треба штрафувати однозначно! В них найбільше совісті немає, одні гроші в голові!!! Але штраф має бути, як для посадової особи, а там більше 34 000.