USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У волинському лісі затримали мисливця за незаконне полювання

30 Січня 2016 18:01
В одному з урочищ на території Любешівського району за незаконне полювання затримали мисливця.

Інцидент трапився у Великоглушанському лісництві 19 січня.

Як розповів районний мисливствознавець Андрій Масюк, в урочищі «Куків» на території Великоглушанського лісництва вчора, 29 січня, приблизно о 17:30 був затриманий браконьєр. Чоловік мав при собі рушницю та, як розповів мисливствознавець, очевидно, полював на лисицю. Впольованих звірів під час затримання у браконьєра не було. Щодо події склали протокол, тож на чоловіка очікує штраф у розмірі від 102 до 1020 гривень.

Своєю чергою, затриманий мисливець Михайло Дорош розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, що у цей день не займався полюванням, а лише гуляв урочищем з рушницею, яка була у чохлі. Чоловік має мисливську ліцензію та займається полюванням, проте факт браконьєрства заперечує. З його слів, про розмір адміністративного стягнення йому наразі не повідомили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ДО ТИХ ХТО ЗАТРИМАВ Показати IP 30 Січня 2016 18:41
ЩОБ ВАМ В ЛІСІ ЗУСТРІТИ СЕПАРА З КУЛЕМЕТОМ, АБО П'ЯНОГО КАБАНА
любашiвський працiвн Показати IP 30 Січня 2016 18:45
Найбiльший браконэр нашого лiсгоспу це наш Вiталя Вiтальович серцеiд блондинок з юридичним ухилом. Напився бiдненький вiагри, так що попав в больницю. Мабуть подумав що вiн вiсiмнацятирiчний сексiмачо.
я до до любашiвський працiвн Показати IP 30 Січня 2016 21:06
Вiдстаньте вiд шефа в нього любов.
юра до любашiвський працiвн Показати IP 30 Січня 2016 21:38
БОЖЕ - як вона терпить той плач i тi сльзи.
Клава до любашiвський працiвн Показати IP 31 Січня 2016 10:22
А хто такій Віталя - я теж хочу .....
справедливий Показати IP 30 Січня 2016 22:34
За інформацією цей горе мисливець вже вляпувавсь по браконєрству на кабана і в день ів ночі просто гуляє з ршницею по лісі.
ххїхх прац. до справедливий Показати IP 30 Січня 2016 22:44
Брехун затриманий був зі складеною рушницею так стведжують. Гуляв він в той день і по парку національному.
SVV Показати IP 30 Січня 2016 22:34
Боже мій оце штраф!!! Як він після цього буде жити? Забрати рушницю і дати копняка в сракую
рим до SVV Показати IP 31 Січня 2016 18:05
за що - штраф, комуняка? за те, що були документи на відстріл лисиці і зброя - в чохлі? Тільки від одних комуняк позбулися, інші лізуть. Візьми сам підсрачник, на пам'ять про Леніна.
до любешівського п Показати IP 31 Січня 2016 19:09
А що, жінці Віталя можна ходити на ліво ,а Віталієві зась !!!!! От і доказує ,що він ще той козак. Так тримати,