USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині зникла неповнолітня дівчина

3 Серпня 2016 13:54
До Нововолинського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що 1 серпня близько 23 години її внучка Литкіна Катерина Сергіївна 1999 року народження пішла гуляти та по даний час не повернулась. Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.

На вигляд дівчині 16 років, зріст 163 сантиметрів, спортивної тілобудови, обличчя овальне, волосся довге фарбоване, каштаново-фіолетового кольору, очі голубі.

Особливі прикмети: пірсинг в язиці, з камінчиком рожевого кольору у вигляді краплі, у дівини поганий зір (02,03 - окуляри і лінзи залишила вдома).

Була одягнена у сірі шорти, сірий топ та рожеву накидку. Кросівки білого кольору NIKE -airmax. Речей та документів із собою не мала, при собі був мобільний телефон.

У разі наявності будь-якої інформації з приводу місцезнаходження дівчини правоохоронці просять повідомити за телефонами: 0963487333, 0933198878 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідусь Показати IP 3 Серпня 2016 15:19
гарна внучка ...гулянку починає о 23...
123 Показати IP 3 Серпня 2016 16:24
ото бабусі на старість літ - такий клопіт.
Ольга Показати IP 3 Серпня 2016 16:31
Нормальні дівчата не ходять гуляти після 23 :00 ,видно хтось зняв...
Аня Показати IP 3 Серпня 2016 16:50
коментар було видалено
Цинік Показати IP 3 Серпня 2016 16:56
https://vk.com/katia_stark Була сьогодні в 4 ночі онлайн
Луцьк Показати IP 3 Серпня 2016 17:23
Дай Боже, щоб знайшлась!!! Терпіння бабусі, розуму цій дитині!!! Головне, щоб була жива!!! Місту хочеться побажати більше культурних заходів для молоді у денну пору доби, щоб до 23 години юні особи, культурно відпочивши, повертались до своїх рідних!!!!
Лол Показати IP 3 Серпня 2016 17:37
Пірсинг на язиці.. Всьо ясно. Підзаробляє десь на айфона
по простому кажучи Показати IP 3 Серпня 2016 18:23
у 16 років ,коси крашені,язик пробитий,нажаль погано бачить - але любить гульки після 23,00 ото внучка у бабусі
1258 до по простому кажучи Показати IP 4 Серпня 2016 12:59
У 70-х шістнадцятирічні юнаки відрощували волосся на голові і бороди, ходили в подертих джинсах, о 21.00 всі після гульок сиділи вдома ....... Ото були внуки і внучки у бабусів і дідусів!!! Жах !!! Зараз всі в Нововолинську порядні і слухняні діти!
;( Показати IP 12 Серпня 2016 02:46
Мали б совість виписувати таке,впевнена, що й і ви в свої 16 не були "хорошими", крашене волосся чи пробитий язик аж ніяк не описує цю дівчину як " підзаробляє десь" Думайте що пишете!! Соромно,що люди не входячи в ситуацію, виписують ,вибачте,хрєнь!
Коля Показати IP 12 Серпня 2016 11:39
Дівчину знайшли вже мертвою нажаль. Краще б це хто писав видалили ато сором за такі писаки. Заздрість -погано для здоров"я. НЕхай земля буде пухом, співчуття родині . Надіємось винних покарають найстрашнішим судом!!!!!!!!!!!
р ( Показати IP 17 Серпня 2016 15:18
в тому і проблема нашого суспільства що всі холоднокроно ставляться до чужого горя. Ті хто писав про гульки та заробляння нещасної дівчини мабуть судили по собі... ніколи нікого не судіть незнаючи реальної ситуації!!!