USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині зникли двоє підлітків, – ЗМІ

5 Грудня 2015 17:39
У групах Нововолинська в соцмережах розшукують зниклу дівчину та хлопця. Про це пише БУГ.

«Пропала Оля Назарук. Вчора востаннє бачили десь о восьмій годині вечора.

Навчається у сьомій школі в Нововолинську. Номер батька: 0972691799. Хто має інформацію якусь, напишіть!», – повідомляє Марк Кизицький.



«Пропав Юліан Бусько! Навчається в Нововолинській школі №7 в 9-му класі.

З дому вийшов 4 грудня і до сьогоднішньго дня не повернувся! Будь ласка, може, з ним хто спілкувався та щось знає, напишіть мені!

Юлік, якщо ти бачиш цей запис, ми хочемо, щоб ти знав, що ми всі за тебе переживаємо, а особливо батько, ми тебе дуже просимо, повернись додому, рідні, близькі та друзі тебе дуже сильно люблять! Контактний номер 0971768542», – написала Світланка Герасимчук.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Волинь Показати IP 5 Грудня 2015 20:15
Дівчину знайшли. Хлопця ще шукають.
ааа Показати IP 5 Грудня 2015 21:05
жива? перехідний вік у них? чи чого бракує в житті?
А до ааа Показати IP 6 Грудня 2015 10:49
Хорошої лозини по голій ср.ці. І все пройде, як рукою зніме.
Волинь до ааа Показати IP 6 Грудня 2015 12:20
Дівчина жива, здорова. Була з друзями.
Наташа Показати IP 5 Грудня 2015 22:19
А де була дівчина?
Анонім до Наташа Показати IP 5 Грудня 2015 22:49
Забухала...
Пастор Шлаг Показати IP 5 Грудня 2015 23:36
До Аноніма- закрий писок.....по-доброму закрий.
А до Пастор Шлаг Показати IP 6 Грудня 2015 10:48
Сам закрий. Теж мені новину найшли. Посоваються, їсти захочуть самі прийдуть. А то хелп, хелп,
Волинь до А Показати IP 6 Грудня 2015 12:26
Знаєте Господь все бачить, і кожен за свої слова відповість. Життя це бумеранг, ваші слова можуть повернутись до вас, і хто знає чи відізвуться на допомогу... В хлопця тиждень тому померла мама... І не всіх міцні нерви і психіка. Якщо Ви черства людина, то це не означає що всі такі.
А до Волинь Показати IP 6 Грудня 2015 15:01