USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині знищили зброю

3 Січня 2015 11:13
Згідно з рішенням судів, знищенню підлягала вилучена, добровільно здана або ж знайдена зброя.

Вилучену у злочинців зброю, ножі та кастети переплавлять на метал у доменній печі ливарного цеху ТзОВ «Промліт», що в Нововолинську, - інформують у прес-службі волинської міліції.

Зі слів начальника відділу матеріального забезпечення УМВС України у Волинській області Юрія Березинського, цього разу знищенню підлягають чотири одноствольних та десять двоствольних мисливських рушниць, сім газових пістолетів та одинадцять пістолетів травматичної дії, а також револьвер травматичної дії, сигнальний та пневматичний пістолети. Крім того, міліціонери знищили 1077 боєприпасів, 5 одиниць холодної зброї, запчастину до зброї та одну одиницю зброї кустарного виробництва.

Правоохоронці нагадують громадянам: незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Зокрема, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, передбачено позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Однак у випадку добровільної здачі зброї до органів внутрішніх справ громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 3 Січня 2015 11:29
Краще б на АТО відправили...
Дончанин до Лучанин Показати IP 3 Січня 2015 11:36
коментар було видалено
Анонім до Лучанин Показати IP 3 Січня 2015 11:58
А откуда оно прибыло?
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 12:31
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Січня 2015 12:42
ты дибил!!в ато с такой херни не стреляют!!и ножичками ржавыми не махают.
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 12:47
коментар було видалено
дідо Показати IP 3 Січня 2015 12:58
Знищують,як правило всякий непотріб- металобрухт. Справжня,якісна, зброя перепродається або міліціонери залишають собі.
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 14:10
"....сигнальний та пневматичний пістолети...." А они каким боком до зброи???
xxx Показати IP 3 Січня 2015 18:25
на першому фото купа сигнальних "шмайсерів" київсьго заводу, сигнальна "перфекта" італієць, радянський сигнальний "рінг" і якесь пневматичне гімно. яким боком воно до зброї7 якщо це лайно на кожному кутку по 500-600гр як гною. Чи це хтось собі галочки для зірочок ставить.. ??
балакун Показати IP 3 Січня 2015 18:38
Комусь зірочка на погон впаде "за проведену роботу". В ментів показуха і окозамилювання на передньому плані завжди.