На Закарпатті з нового родовища добули першу сіль
У Закарпатській області добули першу сіль у межах розробки Тереблянського соляного родовища, що на Тячівщині.
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, передає Укрінформ.
«Під час координаційної наради щодо економічної, соціальної та безпекової ситуації в Закарпатській області під керівництвом Президента Володимира Зеленського передав главі держави першу сіль, добуту в межах розробки Тереблянського соляного родовища, що на Тячівщині», – йдеться в повідомленні.
Як зазначив Микита, ця подія має колосальне значення для продовольчої безпеки країни й економічного розвитку регіону.
«Родовище на Закарпатті зможе на 100% забезпечити Україну технічною і кухонною сіллю, яка в найближчій перспективі буде поставлена для утримання доріг у зимовий період та для закриття потреб населення», – додав він.
Технічну сіль із Тереблянського соляного родовища повинні були почати видобувати ще в лютому 2023 року.Проєкт із видобутку солі на Закарпатті має державне значення, у межах інвестиційної угоди з ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ» триває розробка родовища солі.За попередніми підрахунками, у перспективі родовище зможе забезпечити 100% потреби України в технічній солі. На сьогодні потреба країни в такій солі становить до 450 тисяч тонн на сезон.
Нагадаємо, у квітні 2022 року Державне підприємство «Артемсіль», розташоване у місті Соледар неподалік від Бахмута на Донеччині, зупинилося через постійні ворожі обстріли.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, передає Укрінформ.
«Під час координаційної наради щодо економічної, соціальної та безпекової ситуації в Закарпатській області під керівництвом Президента Володимира Зеленського передав главі держави першу сіль, добуту в межах розробки Тереблянського соляного родовища, що на Тячівщині», – йдеться в повідомленні.
Як зазначив Микита, ця подія має колосальне значення для продовольчої безпеки країни й економічного розвитку регіону.
«Родовище на Закарпатті зможе на 100% забезпечити Україну технічною і кухонною сіллю, яка в найближчій перспективі буде поставлена для утримання доріг у зимовий період та для закриття потреб населення», – додав він.
Технічну сіль із Тереблянського соляного родовища повинні були почати видобувати ще в лютому 2023 року.Проєкт із видобутку солі на Закарпатті має державне значення, у межах інвестиційної угоди з ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ» триває розробка родовища солі.За попередніми підрахунками, у перспективі родовище зможе забезпечити 100% потреби України в технічній солі. На сьогодні потреба країни в такій солі становить до 450 тисяч тонн на сезон.
Нагадаємо, у квітні 2022 року Державне підприємство «Артемсіль», розташоване у місті Соледар неподалік від Бахмута на Донеччині, зупинилося через постійні ворожі обстріли.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29





Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.