На закінчення 10-річного будівництва котельні на Волині немає грошей
На закінчення розпочатого ще 10 років тому будівництва котельні в Прилісному на Маневиччині немає коштів. Окрім того, необхідно відшкодувати затрати на охорону об’єкту ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536», яке виступало забудовником.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 5 вересня.
Нагадаємо, що будівництво котельні розпочалося ще у 2007 році, на початку будівництво у 2007–2008 роках було освоєно 6,5 мільйона гривень, за які, зокрема, вдалося придбати три котли, 21 насос і було проведено теплотрасу. Однак на закінчення спорудження котельні коштів так і не було виділено.
Уже із 2012 року «Луцьксантехмонтаж № 536», який здійснює охорону об’єкту, направляв листи для того, щоб були виділені кошти хоча б на компенсацію витрат із виплати заробітної плати працівникам. Однак, як підкреслив генеральний директор «Луцьксантехмонтаж № 536» Ігор Чорнуха, у відповідь надходять лише «цинічні відписки».
Загалом ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» потрібно відшкодувати приблизно 690 тисяч гривень.
«Ми зберегли витрачені на будівництво котельні гроші, завдяки нашому колективу вдалося зберегти цей об’єкт. На жаль, подібних об’єктів в області – безліч», – відзначив Ігор Чорнуха й додав, що вже готовий звертатися до суду в цій справі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 5 вересня.
Нагадаємо, що будівництво котельні розпочалося ще у 2007 році, на початку будівництво у 2007–2008 роках було освоєно 6,5 мільйона гривень, за які, зокрема, вдалося придбати три котли, 21 насос і було проведено теплотрасу. Однак на закінчення спорудження котельні коштів так і не було виділено.
Уже із 2012 року «Луцьксантехмонтаж № 536», який здійснює охорону об’єкту, направляв листи для того, щоб були виділені кошти хоча б на компенсацію витрат із виплати заробітної плати працівникам. Однак, як підкреслив генеральний директор «Луцьксантехмонтаж № 536» Ігор Чорнуха, у відповідь надходять лише «цинічні відписки».
Загалом ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» потрібно відшкодувати приблизно 690 тисяч гривень.
«Ми зберегли витрачені на будівництво котельні гроші, завдяки нашому колективу вдалося зберегти цей об’єкт. На жаль, подібних об’єктів в області – безліч», – відзначив Ігор Чорнуха й додав, що вже готовий звертатися до суду в цій справі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
котельня Карбишева
Показати IP
5 Вересня 2017 20:31
Нехай лозою палять.
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Як фен-щітка допомагає сушити й укладати волосся вдома?
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Росіяни вночі запустили по Україні сім «Іскандерів» і майже 200 ударних дронів. Є постраждалі
Сьогодні 11:13
Сьогодні 11:13
Opel не пропустив Nissan: у Луцьку на Кравчука – ДТП
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.