USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Замковій площі в Луцьку молодики влаштували дрифт та розтрощили лампадки. Фото

29 Листопада 2020 11:23
У Луцьку на площі біля замку в Старому місті ввечері, 28 листопада, молодики на авто влаштували дрифт. Під час катання один із водіїв потрощив лампадки, які напередодні там запалили в пам’ять про жертв Голодомору.

Про це написав у фейсбуці лучанин Arthur Gautama.

«Молодики вирішили, що серце Луцька чудове місце, аби показати своїм кралям, як вони круто дрифтують. Нагадаю, що Замкова площа все ж виконує роль пішохідної, а вже тоді як парковка чи дорога. Тобто тут не те що дрифтувати не можна, тут і їздити треба лише повільно, надаючи перевагу пішоходам. Але цих молодиків це не дуже цікавило. Вони настільки були в захваті від такої можливості там поганяти, що коли один із їхніх колег переїхав лампадки, запалені в згадку про жертв Голодомору, то решта компанії просто посміялися з цього. Звісно, цього вечора він не перший і не останній це робив», – обурюється лучанин.

«На жаль, приїзд поліції не надто змінив ситуацію. Просто всі роз‘їхалися після дискусії в якій ніхто себе винним не вважав. «А де ж нам кататись?», «Та то нас трохи занесло», «Та ніхто ж не катався», «Я взагалі не знав, що сьогодні День пам‘яті жертв Голодомору», «Та тих лампадок зовсім не видно». Останнє сказав і один з поліцейських. Одне авто навіть проїхало через ці лампадки на очах у поліції», – зауважує Артур.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ее Показати IP 29 Листопада 2020 11:40
Бидло
Москаль до Ее Показати IP 1 Грудня 2020 06:46
Кто учил памятники валить?
Qwerty Показати IP 29 Листопада 2020 11:56
Бог все бачить!
Правдоруб Показати IP 29 Листопада 2020 12:02
Нажаль деградація молоді стає все більш прогрессуючою.
111 Показати IP 29 Листопада 2020 12:04
Мудаки
Активіст Показати IP 29 Листопада 2020 12:37
Не виправдовую цих недоумків, але для чого було залишати ті лампадки на проїзній частині площі після проведення заходів? Їм там не місце. Ходять люди. їздять авто, бігають бродячі собаки. І навіть без злого умислу їх можна осквернити.
555 Показати IP 29 Листопада 2020 12:47
Бидло
Валерій Показати IP 29 Листопада 2020 13:32
Іншим разом вони проїдуться по ногам поліції,можливо тільки тоді буде хоч якесь реагування з боку так званих правозахисників.......
Андрій Показати IP 29 Листопада 2020 13:35
Що робили лампадки на проїжджій частині? Хто має прибирати після таких акцій? Чому не прибрали за собою? В Європі після кожної акції за собою прибирають ;)
Коментаторам Показати IP 29 Листопада 2020 13:37
А може для початку притягнути до адміністративної відповідальності винуватців, службового стягнення поліцейських через неналежне реагування, а імена з фото порушників громадської моралі опублікувати кругом, де тільки можна
Арафат Показати IP 29 Листопада 2020 13:48
МразОта!
До насєлєнія ! Показати IP 29 Листопада 2020 13:55
Ото воно зробило, с%икуха сиділа і пищала, такі дибіли, як і воно. реготали. Потім с%икливо оглядаючись хвалився собі подібним, демонструючи самоствердження. А тепер навіть не аналізуючи родинну генеалогічну лінію можна ствердно сказати, шо в першу чергу сім'я є розплідником тих моральних лишньохромосомних ви%лядів, які ганьблять і свою сім'ю, і лучан і всю Україну ! Вартувало би в сім'ї запровадити звичку користуватися презервативами - бо бачите до чого то доводить !
Ах до До насєлєнія ! Показати IP 29 Листопада 2020 15:46
Міг би поставити 1000000 лайків, поставив би не роздумуючи!!!
ГОЛОД Показати IP 29 Листопада 2020 13:59
на площі та в Старому місті вже давно повинні бути камери спостереження.
Активіст до ГОЛОД Показати IP 29 Листопада 2020 16:16
Вже в парку поставили, а толку?
Віктор Показати IP 29 Листопада 2020 15:07
Ці молоді люди (дрифтери), звісно, заслуговують на осуд суспільства. Ми багато говоримо про недоліки виховання, моральні цінності і т.д. іт.п. Але, панове, хіба залишені лампадки на проїжджій частині це нормально для європейського міста?
Арафат до Віктор Показати IP 29 Листопада 2020 19:13
Ці мудифтери - керували ТЗ. Отже - мають посвідчення. Керування ТЗ передбачає безаварійне завершення поїздки. Плюс - пішохідна зона, де різких рухів бути не повинно. А теоретично - лежав би п´яний - його також трощити? А взагалі - то не дрифтери, а уроди меншовартісні. На слизькій бруківці люба машина дрифтане - що ЗАЗ, що Беха. От зроби дрифт на даху багатоповерхівки, або на поверхах недобудов - ото профі. А так - шушара
читач Показати IP 29 Листопада 2020 20:55
Все відносне в цьому світі!
До читач Показати IP 30 Листопада 2020 08:38
Сказав, як в бочку перднув !