USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Надія Савченко повернулася в Україну

25 Травня 2016 12:41
Українська льотчиця Надія Савченко повертається в Україну.

Як повідомляють Факти.ICTV, президентський борт ще зранку готували на виліт з аеропорту Бориспіль, аби доставити в Росію засуджених в Україні ГРУшників - Єрофеєва та Александрова.

О 15:27 Cавченко забрала машина з аеропорту. Вони з сестрою і мамою виїхали.

О 15.00 журналісти поділилися фото літака, яким Надія повернулась в Україну.


Мама Надії Савченко Марія, сестра Віра разом з лідером парламентської фракції Батьківщина Юлією Тимошенко та парламентарями від цієї фракції близько 14.00 виїхали з центру Києва в аеропорт Бориспіль, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Журналісти обліпили злітну смугу в Борисполі.
За даними Комерсанта, остаточна домовленість про обмін Надії Савченко на ГРУшників досягнута під час вчорашніх нічних телефонних переговорів президентів України, Франції, Росії та канцлера Німеччини.

Згідно з даними джерел ТСН.ua, Надія прибуде до Борисполя орієнтовно о 14.45, а вже о 15.15 виступить на прес-конференції з президентом.

Була інформація, що літак вже в Ростові. Також зранку стало відомо, що президентові Петру Порошенку подали прохання про помилування росіян. Сьогодні ж документи ймовірно будуть підписані. Тоді можливий обмін.

Літак президента України з Надією Савченко на борту вилетів з Ростова-на-Дону до Києва. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє агентство Reuters в Twitter.

У той же час, як видно на сайті flightradar24.com, російський літак, на борту якого імовірно перебувають ГРУшники, вилетів з Гостомеля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
знайко Показати IP 25 Травня 2016 12:48
Вже вилитіла з Ростова до Києва!!! "В Ростове-на-Дону украинку встретил пресс-секретарь президента Цеголко. Самолет украинского президента с нардепом Надеждой Савченко на борту в 12.15 среды, 25 мая, вылетел в Украину из российского Ростова-на-Дону. В аэропорту Ростова-на-Дону украинку встретили пресс-секретарь президента Украины Владислав Цеголко и заместитель спикера Верховной Рады Ирина Геращенко. Сам Порошенко встретит Савченко уже после прибытия в Украину, вероятно в аэропорту."
Анатоль_ Показати IP 25 Травня 2016 12:48
я радуюся!
Анонім Показати IP 25 Травня 2016 13:02
Тількі один нюанс.Баригу знов розвели.Він ГРУшників помилував і їм не прийдеться сидіти в Росії.А Савченко мусить по закону строк добувати в українській тюрьмі.Порох ви ЛОХ
соленый до Анонім Показати IP 25 Травня 2016 14:42
по нашим законам она - депутат. И никто полномочий ее не лишал. Не волнуйтесь.
Анонім до Анонім Показати IP 25 Травня 2016 14:43
Она - депутат!! Не лишенный полномочий. Не бойтесь за нее и Петра.
Анонім Показати IP 25 Травня 2016 13:14
зараз тиждень Героя України будуть показувати по ТВ, місяць розказувати.... а те що рівень життя українців впав нижче країн Африки... ніфіга.. ВСЕ ДОБРЕ)))
Ага до Анонім Показати IP 25 Травня 2016 16:07
як і те, що в тому розпроклятому АТО продовжують гинути хлопці, що кожного дня їх там калічать фізично і морально, що кінця краю тому не видно? Я от не можу зрозуміти ніяк чим життя однієї Савченко важливіше за сотні інших тих, хто зараз в Ато, в госпіталях в полоні, що тут стільки "шуму і пилу" вже стільки часу, а на тих, по великому рахунку, плювати хотіли?
ЮЛЯ Показати IP 25 Травня 2016 13:32
Може будуть зміни?
SS до ЮЛЯ Показати IP 25 Травня 2016 14:44
От тепер заживем Надюха їм покаже от вона всю курупцію поборе і гроші бідним роздасть
Аноніму Показати IP 25 Травня 2016 13:36
Ти зд*хнеш від скептицизму. Усе не так: і сніг не білий, і сіль не . І всі погані, лише ти розумний і хороший. Але не помічаєш, що живеш в бочці з капустяним розсолом. Люди з таким характером живуть на 20 років менше від життєрадісних людей.
))) до Аноніму Показати IP 25 Травня 2016 21:06
Сами не доживете
Абрам Показати IP 25 Травня 2016 14:02
Який "героїзм" проявив "герой" Порошенко!Всім ЗМІ роботи на місяць вистачить.
Анонім Показати IP 25 Травня 2016 14:24
Може, і Януковича разом з нею повернуть. Як героя.
Лучанин Показати IP 25 Травня 2016 17:01
До всіх "ананімів", ну чому ви всі такі діб*ли!
Анонім Показати IP 25 Травня 2016 17:44
Худа така приїхала.... Неначе в тюрмі була, голодовку проходила..
Читач Показати IP 25 Травня 2016 17:55
Вона ж казала що не винна і не піде на НЕСПРАВЕДЛИВИЙ обмін!! Щось пахне як з тимошенко
Вячеслав Микитович Показати IP 25 Травня 2016 18:07
Да людей знову розводять!Ця гра була придумана ще до АТО Росія бере в полон українку вище правітільствопот України грушників.Українка бідна нещасна "голодує" хворіє і тут Юлька депутатом робить льотчицю про яку ні хто не де не згадував,Нічого люди ще Надька призедентом буде Юлька йде посвому сценарію їй вже нічого не світить.А Надьку пожаліють люди і проголосують ще трошки гречки підсиплять і будуть голоса.Грушників відпустили з миром і все ще за державні кошти завезли на родіну а людям обмін,хотів би побачити як би за нас простий народ влада проводила б обмін на вбивць на нашого не одного солдата, о це правда.Хто бачив Воїнів АТО які були в полоні пойме як Наді тяжко жилось не поцих кадрах тут робота фотошопу є.Ждем дорогі Українці покращення життя " будим жити по новому що дня то краще"
Анонім до Вячеслав Микитович Показати IP 25 Травня 2016 19:09
Юлі-Волю))))))))
Лукас Показати IP 25 Травня 2016 18:55
Я рахую що льотчиця Савченко справжній Герой України, незламний духом патріот, це приклад представника Української нації. Це справжній майбутній президент! Віримо що недаремно полягли Герої !
Oppachki до Лукас Показати IP 25 Травня 2016 21:04
Ну то маемо - лідера - жінку ! Та баба направду з я...ми !
микола Показати IP 25 Травня 2016 21:03
Гирої невмирають.Надія Сильна
він до микола Показати IP 26 Травня 2016 10:10
може вона і сильна ,але в психлікарню звернутися треба,і на голодаючу геть не схожа
Ixto Показати IP 26 Травня 2016 17:47
Вважаю всіх хто не підтримує Надю або задр*т*ми, тролями або засланими козачками!! Валіт на три букви!!