USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Нардепа-педофіла Іванісова, якого судили за зґвалтування, помилував Кучма

21 Листопада 2019 10:23
Депутата від фракції «Слуга Народу» Романа Іванісова, якого судили за зґвалтування нерлвнолітньої, помилував тодішній президент Леонід Кучма.

Раніше ЗМІ повідомляли з посиланням на правоохоронців, що Іванісов був затриманий 14 вересня 1995 року Куйбишевським райвідділом міліції Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) Кримінального кодексу України, який діяв на той час.

22 вересня його відправили до СІЗО, але через три дні відпустили за рішенням суду. Однак, 25 жовтня 1995 року міліція затримала його повторно. 21 березня 1996 року Іванісов засудили до 3,6 року позбавлення волі.

У ЗМІ опублікували особову картку в'язня, з якої стало відомо, що 4 грудня 1996 згідно Указу Президента України Леоніда Кучми про помилування позбавлення волі замінили на умовний термін з випробувальним терміном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Психопланетарій, Лип Показати IP 21 Листопада 2019 10:53
Иванисову Роману Валерьевичу и таким же как он действительно место только у параши на всю жизнь. Ему не народным ибирателем быть, а ассенизатором.
Сумно Показати IP 21 Листопада 2019 11:01
От вам і педофілова влада!..
Ірина Показати IP 21 Листопада 2019 11:27
Гейропа, мля!
123 до Ірина Показати IP 22 Листопада 2019 09:24
Якраз і ні Ірочка. Рулимо ми в тайгу, а не в Європу.
Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 11:50
У Європі - принц Ендрю відмовився від монарших обов"язків, бо товаришував(навіть не дружив) з насильником. А в Україні педофіли пруться у владу ще й пишаються своїми злочинами. А я собі думаю чого це Верховна Рада не підтримала Закон про оприлюднення списку педофілів? А це виявляється тому,що ті хто сидять при владі можуть прочитати своє прізвище в тому списку.
санітар Показати IP 21 Листопада 2019 11:55
Поспіхом можна лише ловити бліх і тікати від коханки через вікно. Але за цим принципом набирались прихильники "слуг народу".
DoktorNeDobro Показати IP 21 Листопада 2019 12:11
Ай-яй-яй , а кто же этих выбирал ? Не вы ли , сами их и выбрали ? Вы же и орали : КТО УГОДНО , ТОЛЬКО НЕ ПОРОХ ! Вот теперь и имеете...
Психопланетарій, Лип Показати IP 21 Листопада 2019 12:21
Просто напросто з України нормальні та розумні люди виїхали за кордон. Немає з кого вибрати кандидата на посаду народного депутата до ВР.
? до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Листопада 2019 09:26
Просто треба мозги мати, а не телевізором думати. А люди є, і будуть ! А вам скоро платіжки прийдуть, офуєєте від зниження тарифів.
Бо Показати IP 21 Листопада 2019 12:43
Яник крав трошки, але і людей не забував. Порошенко багато, але трохи людям. А ці ні собі ні людям? Чекаємо Монсанто.
Народна прокуратура Показати IP 21 Листопада 2019 15:22
А що, Кучма і депутатом його висував?
777 Показати IP 21 Листопада 2019 15:29
А при чем тут Кучма? Он.как президент. наверное до хрена кого помиловал.избрали то в парламент его сейчас и уж точно не Леонид Данилович.