USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Наскільки відпочинок у Луцьку приваблює іноземців. СТАТИСТИКА

19 Березня 2014 10:53
Мешканці Польщі – на другому місці серед тих, хто цікавиться туристичним життям у місті Луцьку.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 19 березня.

Зі слів директора КП «Центр надання туристичної інформації та послуг» Ольги Лактіонової, Луцьк здобуває дедалі більшу популярність серед туристів. Так, якщо взяти до уваги характеристики відвідувачів сайту VisitLutsk.com по країнах, та найбільше серед іноземців містом цікавляться поляки (2 611 відвідувачів на рік), на другій та третій позиції – Росія (744 людини) та США (489 користувачів). Також відпочинок у Луцьку небайдужий німцям (448), англійцям (164), білорусам (152), італійцям (135) та чехам (133).

До слова, більшість відвідувачів з України, загальна кількість яких 45 100 людей в рік - це жителі Волинської, Київської, Дніпропетровської, Львівської та Рівненської областей.

Загалом, інформацію стосовно культурних подій, закладів проживання та харчування, туристичних об’єктів Луцька та Волинської області у Центрі туристичної інформації та послуг надали 1015 відвідувачам з України та з-за кордону.

До прикладу, у 2012 році «Центр туристичної інформації та послуг» для отримання інформації відвідало 240 осіб.

Також у центрі організували екскурсійне обслуговування для 10 груп із України та 4 з-за кордону (Польща, Литва, Німеччина) загальною кількістю 450 осіб.

Майже 60 іноземцям надали відповідь на близько 60 електронних запитів (майже всі вони були з-за кордону) стосовно подій у Луцьку, роботи закладів культури та відпочинку, закладів харчування та проживання, місць відпочинку тощо.

Однак, коли зайшла мова про самоокупність установи, Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що покладатися на те, що проект буде сам себе окупляти – не варто:
«Не треба тішитись ілюзіями. Немає жодних у світі центрів туристичних інформацій, які самі себе окупляють. Я не хочу, щоб вони перетворилися на сувенірні магазини», - резюмував міський очільник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Паны Показати IP 19 Березня 2014 11:04
Паны посещают Луцк отнюдь на с туристической цель: они ждут-не дождутся, когда Украина, наконец то подпишет договор с ЕС, и вступит в силу закон о реституции... Поэтому, поляки и есть главными лоббистами подписания договора с Украиной... Так вот, малята...
money Показати IP 19 Березня 2014 11:12
Відпочинок у Луцьку чи на Волині, бо толком у Луцьку, окрім барів, нема де відпочивати!:)
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 11:25
Луцьк - столиця туризму! Пальмiра Захiдної України! Найпривабливiше мiсто в Европi, ну може хiба що Вiдень трохи цiкавiше.. ;-)
Всезнайко Показати IP 19 Березня 2014 12:03
Їдуть секстуристи, бо тьолки дешеві, та на шопінг, от і все...
Туристка Показати IP 19 Березня 2014 14:51
Луцьк здобуває дедалі більшу популярність серед туристів........ Не смішіть.....Де в Луцьку відпочити??? В центрі міста розваг - нуль, концерти і розважальні програми часто дуже убогі,
Турист Показати IP 19 Березня 2014 19:18
З тих 2000 поляків, які заходили на сайт, приїхало максимум 20, чехів та італійців по 2. Всі групи, що були - обмін досвідом чи наукові конференції. Хочуть інфоцентром, нещасними табличками на розі 5-тьох вулиць і кучею макулатури туристів привабити. Тьфу, гроші на вітер! Навіщо взагалі утримувати той інфоцентр, як він збитковий? Хто захоче приїхати - сам знайде готель і екскурсовода. І жодний турист не поїде до Луцька, бо тут є ЦІЛИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОЦЕНТР!
Бізнесвумен Показати IP 19 Березня 2014 19:29
50 000 пару табличок зі значками, 100 000 сайт VisitLutsk.com, ще 100 000 центр надання турпослуг. На це повелося 200 осіб (не факт, що 450 туристів, яким надавали турпослуги дізнались про Луцьк через інтернет і новий сайт і зацікавили їх тут таблички). 450000 вкладеного тільки на ці 3 речі і за останні роки бабла ділимо на 200 і отримуємо 2250 грн./приваблення одного туриста, який залишив у Луцьку максимум сотню-другу. Оце рентабельність! Хіба якийсь підприємець вкладав би свої гроші у таку "прибуткову" рекламу? Але ж в Луцьку грошей на все вистачить...
Бізнесвумен Показати IP 19 Березня 2014 19:29
коментар було видалено
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 19:36
З Луцька до м. Львова у 2010 - 2013 рр. щорічно виїжджало на екскурсії 1500 - 2000 школярів. Хоч 150 приїхало у зворотньому напрямку? НІ! З м. Луцька до Рівненського зоопарку виїжджає щороку 1000-1400 учнів. Хоч 100 рівненських дітей приїжджають до Луцька? НІ!!! І так можна назвати будь-яке місто західної України. Ви часто бачите у Луцьку екскурсійні автобуси чи організовані групи туристів? Я один раз на кілька місяців. Про що Ви далі можете говорити? Які німці, італійці, американці як ВИ не можете загітувати відвідати Луцьк людей, які живуть за 70-150 кілометрів? Навіщо ця дурна статистика, люди ж бачать реальні речі!
Ірина Показати IP 16 Травня 2014 19:30
Люди, які тут плюються - або не місцеві, або зрадники! А що ви особисто зробили, щоб місто було привабливим? Ця молодь лишень почала щось і якось! Замість того, щоб галасувати - допоможіть!