Найбільше бюджетних коштів на Волині економлять медики і педагоги?
![](/files/news/2008/12-20/3932-1u.jpg)
Колегія Волинської облради під час свого засідання погодила проект внесення змін до обласного бюджету на 2008 рік, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Як зазначив начальник головного фінансового управління Волинської ОДА Ігор Никитюк, оскільки виконання бюджету Волині за підсумками 11-ти місяців 2008 року становить лише 101,1%, то розглядається лише питання щодо перерозподілу бюджетних коштів. Передбачається, що управління охорони здоров’я ОДА зекономить понад 300 тисяч гривень асигнувань, зокрема майже 177 тисяч нарахувань на заробітну плату. В управлінні освіти і науки ОДА очікується 115 тисяч гривень економії по нарахуваннях на зарплату, а в управлінні культури і туризму аналогічний показник становить більш ніж 47 тисяч гривень.
Зекономлені кошти підуть на газифікацію населених пунктів, оплату енергоносіїв, реконструкцію та будівництво об’єктів соціального призначення тощо. Всього має перерозподілитися понад 1 мільйон гривень бюджетних коштів.
Колегія Волинської обласної ради рекомендувала прийняти відповідний проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на цей рік.
Крім того, голова Волинської ОДА Микола Романюк порадив депутатам подумати над пріоритетами щодо бюджетного фінансування на 2009 рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як зазначив начальник головного фінансового управління Волинської ОДА Ігор Никитюк, оскільки виконання бюджету Волині за підсумками 11-ти місяців 2008 року становить лише 101,1%, то розглядається лише питання щодо перерозподілу бюджетних коштів. Передбачається, що управління охорони здоров’я ОДА зекономить понад 300 тисяч гривень асигнувань, зокрема майже 177 тисяч нарахувань на заробітну плату. В управлінні освіти і науки ОДА очікується 115 тисяч гривень економії по нарахуваннях на зарплату, а в управлінні культури і туризму аналогічний показник становить більш ніж 47 тисяч гривень.
Зекономлені кошти підуть на газифікацію населених пунктів, оплату енергоносіїв, реконструкцію та будівництво об’єктів соціального призначення тощо. Всього має перерозподілитися понад 1 мільйон гривень бюджетних коштів.
Колегія Волинської обласної ради рекомендувала прийняти відповідний проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на цей рік.
Крім того, голова Волинської ОДА Микола Романюк порадив депутатам подумати над пріоритетами щодо бюджетного фінансування на 2009 рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.