USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

«Не бійся бути українцем» - думки знаних лучан

8 Лютого 2014 12:04
Патріотичне відео із закликами боротися за свою країну оприлюднив в мережі ТРК «Аверс».

Ролик має символічну назву «Не бійся бути українцем».

Громадські та мистецькі діячі – лучани – висловлюють свою думку про те, що відбувається в державі та що, власне, з цим робити.

Детально – у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Всезнайко Показати IP 8 Лютого 2014 12:23
А де на відео знані лучани???
Нормальний Показати IP 8 Лютого 2014 12:26
Геї, лесбійки, повії, бувші бандюки та старпер...
Бульба Показати IP 8 Лютого 2014 13:30
«Не бійся бути українцем», а бойся быть дебилом. Как завещал Ленин "Учитесь, Учитесь,Учитесь".
Александр до Бульба Показати IP 8 Лютого 2014 13:35
Ленин завещал "учиться коммунизму", кстати.
Александр Показати IP 8 Лютого 2014 13:34
Ура!!!! Ура!!!! Ура!!!!
Сергій Показати IP 8 Лютого 2014 13:44
Ну якщо це знані лучани, і їхні думки то я Папа Римський
Лучанин Показати IP 8 Лютого 2014 13:46
Проплачені зомбомайдауни.
лютий Показати IP 8 Лютого 2014 14:10
владика - протоієрей, це супер!!!!!!! навіть дідусь бондарчук зняв перед тими, до кого звертається, шапку - тільки не алєксєєв, він у ній мабуть і спить. відомі у вузьких колах, за двома-трьома постатями, а чому забулися шибу і козюру? де гузь? чи приміряє посаду в ода?
Я Показати IP 8 Лютого 2014 20:09
Знатные пациенты психдиспансера!!!
НОНА Показати IP 8 Лютого 2014 23:09
В ролику кажуть правельні речі але дивує інше. Хіба патріотизм це боротьба українця з українцем, коли намагаються забороняти партії і оголошувати ворогами нації представників цих партій, коли сіють ворожнечу в своїй українській хаті. Деж тут демократія, це прямий шлях до диктатури. Партіот це не той хто ходить по вулиці замотавшись в державний прапор, виголошує Слава Україні і через кожних 5 хвилин співає Гімн України. Патріот це той хто в першу чергу намагається зберегти ті бодай не великі здобутки нашої незалежності, той хто не ділить українців на своїх і чужих, той хто намагається обєднувати, а не розєднувати українську спільноту, той хто заради зміцнення української державності можливо навідь з втратою для свого партійного авторитету іде на компроміс. А священник лукавить, це він оголошував православні святині Дарів волхвів привезені з Афонського монастиря цяцьками тільки за те, що їх привезли до іншої конфесійної громади і закликав віруючих не поклонятися їм. Не по християнськи це. Прийшов час нам українцям замислитися як дальше жити.Ви подивіться в нас навідь православних церков на Україні аж чотири. То якже нам будувати єдину міцну соборну Україну. Нехай Господь нам допоможе.
хвілолог до НОНА Показати IP 11 Лютого 2014 12:21
...якщо правЕльні - то дЕвує...
Гросмейстер Показати IP 10 Лютого 2014 22:24
Не всі відомі і тим більше не всі знані,крім одного - Бондарчука А.І. А взагалі то ,зауваження до творців ролика.Якщо вже говориться про патриотизм,то перш за все потрібно ПОВАЖАТИ державні символи,зокрема :КОЛИ ЗВУЧИТЬ ГІМН УКРАЇНИ ,то щирі українці або гім співають,або мовчать.