USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Волинське село треба навчити заробляти на себе», - Юрій Цейко*

29 Вересня 2014 09:30
Кандидат в народні депутати від округу № 20 Юрій Цейко у Верховній Раді добиватиметься передусім прийняття законів, які допоможуть зробити волинські села заможними.

Про це він зауважив під час прес-конференції 26 вересня.

Нагадаємо, у квітні цього року його призначили головою Луцької райдержадміністрації, та вже у вересні Президент України Петро Порошенко його звільнив. Звільнення відбулося у той період, коли кандидат в народні депутати взяв відпустку за свій рахунок для участі у виборах. До посади керівника РДА, Юрій Цейко працював на ЛПЗ, а згодом разом з дружиною створили кондитерську фабрику. Коли пішов на державну роботу - відійшов від бізнесових справ.
«П’ять місяців, що я керував Луцьким районом, – невеликий термін. Але за цей час я спробував змінити систему управління та домагався зміни тендерних схем. Це був тяжкий період, під час якого я зрозумів, що країну треба міняти. А змінити її можна, прийшовши до Верховної Ради. На мене вплинула Революція гідності, і завершити її поки що не вдалося. Довіру народу Верховна Рада втратила і парламенту потрібні нові обличчя, нові ідеї, впевненість у майбутньому», - каже він.

Кандидат у народні депутати вже вирішив, у яких напрямках працюватиме. Каже, що бачить себе у підтримці розвитку підприємництва, формуванні середнього класу, підтримці малого і середнього бізнесу.
«Я розуміюся в бізнесі, і бачу, що не може робитися бізнес там, де люди живуть в бідності. Хочу, щоб жити стало краще. Мене дивує, коли питання інвестицій і субвенцій для області вирішують в Києві. Це не повинне залежати від того, скільки ти привезеш, або про що домовишся. Крім того, як можна представляти громаду, не знаючи, що робиться на місцях? Сесії районної ради відбуваються раз на кілька місяців, і їх можна відвідувати й черпати з них проблеми громади», - зазначає Юрій Цейко.

Головна ідея, яку він підтримує - подолання корупції і тіньових схем та розбудова регіонів. Власне, багаті місцеві громади – один з пріоритетів у поглядах кандидата у народні обранці.
«В селі має бути школа, дитсадок, сільрада, хороша дорога, освітлення, централізоване водопостачання. Сільради, які можуть себе самі утримувати – таким я бачу село. І гроші є, їх просто треба припинити красти. А люди наші - працьовиті, їм лише треба показати, навчити, як заробляти кошти», - вважає він.

Нині Юрій Цейко – безпартійний, оскільки покинув лави «Батьківщини». Кандидат переконує, що ідей Майдану не зрадив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 77
Ігор Показати IP 29 Вересня 2014 09:45
"Коли пішов на державну роботу - відійшов від бізнесових справ." Невже дерслужбовцем цікавіше працювати ніж у власному бізнесі ? Чи може заробітки більші?
123 до Ігор Показати IP 29 Вересня 2014 10:04
Цейко чесна людина! Цей чоловік може навести порядок!
Анонім до 123 Показати IP 29 Вересня 2014 10:08
згідна! заробіткі далеко не ті, але пішов, щоб чогось добитись. Був на Майдані, допомагав і не хоче, щоб усе так і затихло. Як у нас буває...(
321 до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 10:10
Скільки можна тим Майданом прикриватись?! Працювати треба, а не скакати-майданувати!!!
Анонім до 321 Показати IP 29 Вересня 2014 10:13
хто ним прикривається?.. Якщо хтось і працює, то тільки і він. принаймні намагається, бо тут не сильно дають розінатись.
Вася до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 12:58
те що він був на майдані нічого не означає! підтримаю "321"Скільки можна тим Майданом прикриватись?" це вже реально дістало...нормальні люди на майдані полягли а ці зїздили на 1 день пройшлися сфотографувалися і вже все вважають себе героями!
майдан до Вася Показати IP 29 Вересня 2014 13:04
Ти про себе написав? Цейко жив і воював на майдані !
віто до 321 Показати IP 29 Вересня 2014 10:48
Саме твоя писанина називається "скакати". Ти сам на щось здатен, чи лише закликати можеш?
321 до віто Показати IP 29 Вересня 2014 12:10
Ну а ти вже що зробило, що інших повчаєш?:)))
Про до Ігор Показати IP 29 Вересня 2014 10:06
Цейко достойний кандидат! Людина слова і діла!
думка до Ігор Показати IP 29 Вересня 2014 10:15
Мед там класний у ВР!:) І бізнес буде(перепише на рідних) і депутатство для лобіювання або торгівлі голосом - от і вся ціль! Ну кине якусь щепотку для округу, але головна мета - власне збагачення як для КОЖНОГО депутата! От і вся пісенька...Люди ж від того ніц не отримують от вже на протязі всіх рокив незалежності, а лише все гірше і гірше жити стає... І ніхто не вірить, що "нові" щось змінять!!!
Анонім до думка Показати IP 29 Вересня 2014 10:21
а я вам кажу, що йому збагачення не потрібне. він тому і йде у нардепи, бо на рівні району неможливо нічого змінити, хоча я сумніваюсь, звичайно, що там щось дозволять... хіба що дійсно ці вибори якимось чудом наберуть більш-менш чесних людей... не говорю вже про чесність виборів.
народ до Ігор Показати IP 29 Вересня 2014 17:43
Мартиняків Єремеєвих Бондарів Карпюків жаба душить що чесна людина Цейко може їх обійти ! І без сумнівів Цейко виграє вибори!
yyyyy Показати IP 29 Вересня 2014 09:45
як на мене, це людинм нового формату!
Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 10:09
Це людина, яка хоче красти разом з усіма. Погнали тут,думає пристосується краще.Це не новий формат. Це така наша українська, злодійська ментальність.Ніхто і ніякий нарід йому не потрібен- це прикриття, ширма перед виборами,яка триває на протязі сього часу. Скажіть,коли наші ворюги не давали обіцянок.Завжди. А , хто з них їх виконав. Виконав для себе і своєї рідні.Всі багаті, живуть на Канарах. А ми голі ,бося були є і будемо.Гнати в шию.Хай іде на поле працювати,як так любить нарід,не цукерки вигототвляти, а хліб вирощувати він і його сімейка така гнила,як він
віто до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 10:54
Чия це "наша ментальність"? Иаксимум, що можуть до тебе подібні, це скиглити і заздрити. Достойна людина Цейко ставить перед собою достойну мету. Все, чого хочеш ти, щоб всі були голі й босі, як ти.
4567 до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 12:16
шановний(а), ще би усі були такими "гнилими" як цейко і його родина! ... може б і жили ми по-іншому! а Ви, напевне не знайомі із Юрієм Феодосійовичом, бо це один із небагатьох людей, чия репутація жодним чином не заплямована!
громада Показати IP 29 Вересня 2014 10:09
Відношення до роботи і відповідальність говорять самі за себе - кинув район і подався у кандидати! Браво! Таких нам і треба...:) А тепер буде розповідати, що і як він хоче... Зроби у районі за 2-3 роки, люди оцінять, а потім і, може, підтримають як кандидата у депутати, а то 3-4 місяця роботи і...?! Ні - так справи не робляться, дуже швидко всі до корита лізуть не показавши себе на місцях!!!
122 до громада Показати IP 29 Вересня 2014 10:14
Цейка звільнили б в любому випадку ! Владі такі чесні люди як він не потрібні ! Цейко наш нардеп!
село Показати IP 29 Вересня 2014 10:10
Цейко пройшов майдан , допомагав АТО , за короткий час праці в адміністрації багатьом показав що можливо працювати чесно і плідно !
місцевий Показати IP 29 Вересня 2014 10:17
Наняті Цейколюби! Досить тут маячню писати!:) Ну смішно це все читати як і про кожного кандидата! Немає вам віри от і все!!!
222 до місцевий Показати IP 29 Вересня 2014 10:20
коментар було видалено
Анонім до місцевий Показати IP 29 Вересня 2014 10:27
не можу сказати за всіх, надто часто стикалась з брехнею, але після усіх цих подій я дууже часто стикаюсь тільки з відвертим негативом щодо усіх, хто йде до влади... виходить нема достойних?.. хто ж буде щось робити, змінювати?.. за кого ж голосувати?.. я, принаймні, в цій людині не бачила популізму, а просто твердий намір працювати.
222 до місцевий Показати IP 29 Вересня 2014 10:31
А ти хто Мартиняколюб? Ми вже бачили який він чесний!
віто до місцевий Показати IP 29 Вересня 2014 10:56
Може ти підеш в депутати? Буде тобі віра і шана? Чи пустим місцем буде простіше?
Прокурор Показати IP 29 Вересня 2014 10:18
А хто кращий злодюги Мартиняк , Бондарь , Карпук?
селові Показати IP 29 Вересня 2014 10:19
Де плоди?
333 Показати IP 29 Вересня 2014 10:21
Ти хочеш плоди за пів року?
проблема Показати IP 29 Вересня 2014 10:23
Карпюк і Цейко- плоди батьківщини 00, Бондар + Шиба вже було, Мартиняк розстріляв майдан, їдемо далі.
02 Показати IP 29 Вересня 2014 10:33
НІ любому БЮТівцю і крапка!!!
9 до село Показати IP 29 Вересня 2014 11:29
Цейко пройшов майдан, це як? Завіз пару ящиків праніків на майдан і вже герой. Що він доброго зробив в адміністрації , а нічого, він навіть не вникав в суть роботи і в проблеми району. Все там рішають як хочуть пару прихвостнів , які при всіх владах і партіях там остаються тільки міняють кепку, а Цейку адміністрація треба була ,щоб прикривати свій бізнес від податків та лізти далі до корита, що він і робить. З нього такий депутат для народу як з гі***а пуля для війни.
Анонім до 9 до село Показати IP 29 Вересня 2014 12:29
ага...ти все розсекретив! і як до такої геніальної схеми ніхто не додумався крім тебе?!.. прикривати свій бізнес від податків!... смішно, бо якраз з цим він і боровся, щоб не тільки заможні люди могли собі заробляти, а й прості початківці. але такі "неугодные" не потрібні при владі - от і звільнили... і після цього треба було скласти руки?! Правильно, що йде в депутати!
123 Показати IP 29 Вересня 2014 11:41
Ти що завіз на майдан? Цейко хоче змінити країну! І очистити її від хапуг і зрадників !Цейко тримайся народ з тобою!
Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 12:12
Цейкоцьоми плюсуйте собі далі а ми посміємося далі!:))) От наївна дітвора...
Вова до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 12:18
Цейку плюсують люди які вірять що країну можна змінити! К ти анонім прихвостень старої влади !
555 до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 12:23
Цікаво за якого кандидата ти Анонім ?))) Певно скажеш що забув)))) Нема на 20 окрузі краще кандидата чим Цейко!
громада Показати IP 29 Вересня 2014 12:16
Тільки зза того щоб у ВР жЮльці не прислужував, то не треба його і подібних від БЮТу підтримувати!!!
123 до громада Показати IP 29 Вересня 2014 12:21
Читай уважно Цейко безпартійний !
Олександр Показати IP 29 Вересня 2014 12:24
коментар було видалено
робітник до Олександр Показати IP 29 Вересня 2014 12:30
Відразу видно що ви підла людина! Я знаю Цейка з дитинства порядна і чесна людина , люди голосуйте за Цейка це наш шанс змінити УКРАЇНУ!
Анонім до Олександр Показати IP 29 Вересня 2014 12:31
а мені смішно з вашої невіри в чесних людей. Що посієш - те й пожнеш!
Олександр Показати IP 29 Вересня 2014 12:54
Я так розумію, що я тут вже не один Олександр)) Я нічого не маю проти Цейка, я тільки не розумію, як працівник ЛПЗ та власник кондитерки буде навчати село заробляти на себе.
О+О до Олександр Показати IP 29 Вересня 2014 14:23
Людина, яка досягла усього у житті сама, безе допомоги батьків та інших родичів, може чомусь навчити, як словом так і ділом. Надіюся люди не дарма повірили...
Віра Показати IP 29 Вересня 2014 13:50
Чесна та відповідальна людина.Ми переможемо це наш вибір голосуймо за Цейка.
вірі Показати IP 29 Вересня 2014 19:18
треба була цейко в батьківщину, треба було кинув батьківщину, треба було - фінансував три роки газету волинь - регіони
праця до вірі Показати IP 29 Вересня 2014 19:39
Твою брехню ніхто не бере до увагі!
11111 до праця Показати IP 29 Вересня 2014 23:28
ой як фінансував ой як любив керівників регіоналів і цього вже ніхто не приховає
Вові Показати IP 29 Вересня 2014 19:20
яка освіта в цейка правдолюба?
453 до Вові Показати IP 29 Вересня 2014 19:40
Освіта у нього це порядок в державі!
віка Показати IP 29 Вересня 2014 19:45
цейко-ще той артист, це просто жах
люда до віка Показати IP 29 Вересня 2014 19:53
Приклад навиди підтвержений ! А то виходить що ти аферистка!))
Валентин Показати IP 29 Вересня 2014 19:59
Зрозумійте Юрій Цейко став претиндентом на перемогу в 20 окрузі.А конкурент курчак немаючи шансів обдуривши виборці поспішае купити кожному вибоцю квиток в минуле.Будьмо мудрі і відповідаль за свій вибір.
ніна Показати IP 29 Вересня 2014 22:23
люди які працюють в цейка на фірмі-задоволені,і в адміністрації дуже задоволені були. спокійний, чемний, вихований,вчасно на роботу приходив,інколи репетував,але це було інколи,
ах Показати IP 29 Вересня 2014 23:00
ой як смішно...
рижков сергій Показати IP 29 Вересня 2014 23:23
більш щирої допомогі солдатікам на Схід ніж від Цейко бачів мало від когоз можновладців.Від простих людей бачів
рижков сергій Показати IP 29 Вересня 2014 23:26
стільки + не бачив давно....добре що не я один підтримую Людину
кера Показати IP 29 Вересня 2014 23:35
Мартиняк подарок,Бондар немає слів, тай інші не дуже,ну цей чудак Цейко це вже забагато , з такими "інтелектуалами" заїдемо далеко думаю назавжди.
коментатору Показати IP 29 Вересня 2014 23:35
стиль відгуків один, одна манера, явно все на заказ, цейко повчись в мартиняка - голосував за диктаторські закони, коли піариться - платить, стоїть зірочка не можна коментувати
Горохів до коментатору Показати IP 30 Вересня 2014 07:55
Хватить Мартиняків обдурив усіх і далі підкуплює виборців!
Горохів до коментатору Показати IP 30 Вересня 2014 08:00
У Мартиняка що красти і брихати вчитись?)
Анонім до коментатору Показати IP 30 Вересня 2014 08:31
одна манера?.. яка це? врівноважена і грамотна? а хіба правду можна якимись ще манерами говорити?..
уа Показати IP 30 Вересня 2014 07:53
щось забагато негативу. це АНТИПІАР, ще й заказна стаття із зірочкою і який дебіл йому підказав таке зробити?
петя до уа Показати IP 30 Вересня 2014 07:57
Тобі в дитсаток потрібно! ))
оля Показати IP 30 Вересня 2014 07:54
ха ха ха
Боратин Показати IP 30 Вересня 2014 09:19
Цейко на схемах продажу боратинських земель заробив разом з Яручиком і Москвічом стільки,що бюджет району не збере за рік.Такі самі схеми мали працювати в районі,але він не встиг їх запустити. Цейко хоче недоторканості,бо може сісти....... ,куди не скажу,самі здогадайтесь.А управлінець він неякий,факт.За короткій термін він ВЖЕ ВСЕ ВИВЧИВ І ЗНАЄ.ХА-ХА-ХА.Як говорять в Одесі,"не делай мине беременную голову Юра,Вы шо з мозгами посорились".
Прокурор до Боратин Показати IP 30 Вересня 2014 09:38
Ми добре знаємо хто крав землю це Бондарь Клімчук і Москвич ! Цейка там і близько не було ! А вам раджу свою брехню оставити для таких як ви !
Рованці Показати IP 30 Вересня 2014 09:28
ЮРА! Так Ви уходите,Слава Богу,или остаетесь,не дай Бог?
Рованцы до Рованці Показати IP 30 Вересня 2014 09:43
Цейко не уходит ! Он идет в парламент что бы навести порядок ! І на даный момент лучше кандидатуры нету! Если у вас есть? Напишите! Так вы сами не знаете что вы хотите!
Боратин прокурору Показати IP 30 Вересня 2014 10:37
Ой,и у тебе есть деньги,чтобы так себя вести?Улыбайтесь,завтра бутет хужей!!!!!!!!
333 Показати IP 30 Вересня 2014 11:17
Відразу видно що ти погана людина!
реальний Показати IP 30 Вересня 2014 16:10
Хлопці, квндидатів 10. Цейко буде 4.
124 Показати IP 30 Вересня 2014 17:13
Цейко буде нардеп
Анонім до 124 Показати IP 1 Жовтня 2014 00:01
Разом з музикантом з Турійська, турійським нардепом
жителі станціі Несві Показати IP 30 Вересня 2014 20:14
дРУГИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ ПРЕСКОНФЕРЕНЦІІ КОНКУРЕНТ НЕМОЖЕ СПАТИ.СОВІСТЬ ТЕ ЩО ВИРІЗНЯЕ НАШОГО КАНДИДТА Ю.ЦЕЙКА .цЕ АРГУМЕНТ ЯКИЙ ВАЖКО ЗДОЛАТИ.АДЖЕ ДЕ ВИ НЕБУДУВАЛИ ЛЮДИ ПРОКЛИНАЮТЬ.щО ПОТРАПИЛИ В ПОЛОН СМОРОДУ ШУМУ ВІД ЙОГО АГРЕГАТІВ.сором Курчак.Друзі
Красуля аноніму Показати IP 1 Жовтня 2014 01:38
Не забули, дякую.
гера Показати IP 1 Жовтня 2014 22:47
Цейко учасник команди під назвою "боратинська земелька" причому один із найактивніших.
Боратин Показати IP 2 Жовтня 2014 09:10
Ой,Гера не надо меня ватага-етого уговаривать,я и так соглашусь.Патриот х...ов за мой счет.