Не раз їздив під наркотиками: ковельському водію Mercedes заборонили сідати за кермо на 26 років
Водій із Ковеля вкотре їздив під наркотиками, тому заплатить 51 тисячу гривень. А ще йому на 26 років заборонили керувати транспортом.
Про це йдеться в постанові Ковельського міськрайонного суду.
Будучи позбавленим водійського посвідчення на 16 років, Андрій К. знову всівся за кермо і двічі потрапив на очі поліцейським. 15 березня 2025 року він керував автомобілем Mercedes-Benz у Ковелі.
Близько четвертої ранку водія зупинили працівники поліції на вулиці Варшавській і запідозрили наркотичне сп’яніння. Медичний огляд у Ковельському МТМО підтвердив правопорушення.
Читати ще: У Ковелі серед ночі неповнолітній катався на Land Rover: що вирішив суд
Уже ввечері 11 квітня чоловіка зловили за кермом Mercedes-Benz на вулиці Володимирській. Знову маючи ознаки наркотичного сп’яніння, той відмовився від огляду.
Дії кваліфікували за двома статтями КУпАП: їзда без прав і під наркотиками, вчинені повторно. На засідання порушник із невідомих причин не з’явився. Вину підтверджено протоколами, висновком медогляду, рапортами поліцейських, копіями постанов суду, відеоматеріалами.
За свої вчинки Андрій К. отримав 51 тисячу гривень штрафу і 26-річну заборону керувати транспортними засобами.
Дмитро КЛИМЧУК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в постанові Ковельського міськрайонного суду.
Будучи позбавленим водійського посвідчення на 16 років, Андрій К. знову всівся за кермо і двічі потрапив на очі поліцейським. 15 березня 2025 року він керував автомобілем Mercedes-Benz у Ковелі.
Близько четвертої ранку водія зупинили працівники поліції на вулиці Варшавській і запідозрили наркотичне сп’яніння. Медичний огляд у Ковельському МТМО підтвердив правопорушення.
Читати ще: У Ковелі серед ночі неповнолітній катався на Land Rover: що вирішив суд
Уже ввечері 11 квітня чоловіка зловили за кермом Mercedes-Benz на вулиці Володимирській. Знову маючи ознаки наркотичного сп’яніння, той відмовився від огляду.
Дії кваліфікували за двома статтями КУпАП: їзда без прав і під наркотиками, вчинені повторно. На засідання порушник із невідомих причин не з’явився. Вину підтверджено протоколами, висновком медогляду, рапортами поліцейських, копіями постанов суду, відеоматеріалами.
За свої вчинки Андрій К. отримав 51 тисячу гривень штрафу і 26-річну заборону керувати транспортними засобами.
Дмитро КЛИМЧУК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.