USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Небезпечні «маневри» на мосту Соборності – Перемоги у Луцьку. Відео

22 Жовтня 2016 16:05
Водій "Шкоди" створив аварійну ситуцію на мосту між проспектами Соборності – Перемоги. Відео на «луцькій дошці» розмістив користувач із ніком S-Driver.

Пригода трапилася 21 жовтня, о 8:35 ранку. Перетнувши половину мосту в сторону проспекту Перемоги, водій буса почав скидати швидкість, коли з сусіднього ряду раптово вивернула «Шкода». Завдяки вчасному гальмуванню водія буса вдалося обійтись без жертв, - йдеться у пості дописувача.

Подальший розвиток подій невідомий. Користувач під ніком Саня так прокоментував подію: «Добре, що в цьому місці немає високого відбійника і не було пішоходів…»

Інформаційне агентство Волинські Новини
закликає водіїв бути обережними на дорогах та дотримуватись Правил дорожнього руху. Бережіть себе та не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 22 Жовтня 2016 17:31
Скоріш за все перед цим водій т5 добре підрізав водія шкоди...
Водій Показати IP 22 Жовтня 2016 17:38
По зеркалам потрібно дивитись ЗАВЖДИ!
Лол Показати IP 22 Жовтня 2016 18:18
Бісять такі да*ни, що скачуть туди-сюди. Їдеш в одній полосі, то і їдь в ній
Лол Показати IP 22 Жовтня 2016 18:19
Бісять такі дурні, що скачуть туди-сюди.
123 Показати IP 22 Жовтня 2016 18:31
Я кого хрена Саня їде у лівому ряді? Докі такі шофера як Саня будуть їздити у лівому ряді , такі ситуації не менучі!
Юрист Показати IP 22 Жовтня 2016 18:46
Не в образу власникам бусів, але дуже часто неадекватно на дорогах Волині ведуть саме водії бусів, особливо на транзитних номерах, перекупи, які називають себе "гонсчиками". Ну а про водіїв автохламу на номерах Євросоюзу взагалі можна не згадувати.
А мені до .... до Юрист Показати IP 22 Жовтня 2016 22:30
Шановний і шановні саме більше порушників серед гарних українських блотних номерах, якесь мале г....но на с*аній ікс п'ятій буде вчити мене як їздити та в одному місці я іх мав. А от порушників на іноземній реєстрації саме менше є причини, страховка, документи ніхто з них не хоче мати проблем вони їздять нормально.
Номера євросоюзу до Юрист Показати IP 23 Жовтня 2016 03:07
Може мій лах дорожчий на ЄС номерах ніж твоя Таврія ? Да і їжджу я по правилах. Це ти з*д рот скоріше
Юрист до Номера євросоюзу Показати IP 23 Жовтня 2016 09:43
Ти по правилах навіть розмовляти не вмієш, не те що їздити, тому не чіпай мою Таврію!
А що ж Показати IP 22 Жовтня 2016 19:59
"гонщікі"перекупи яка різниця? головне не порушувати правил дорожнього руху... і рух в лівій смузі якраз і не причина цього інциденту... а причиною є не дотримання швидкісного режиму,безпечної дистанції та небезпечне маневрування...
911 Показати IP 22 Жовтня 2016 20:39
Порушення правил дорожнього руху в учасникыв руху автомобіля шкода та автомобіля котрий знімав сюжет. Згідно правил автомобіль має триматися крайньоЇ правої полоси а не їхати в крайній лівій. При перестроюванні навіть шкоди є порушення створення аварійної ситуації. Є 100% що йолоп зі шкоди купив права . Якщо йому скласти іспит то напевно ВОНО нічого путьового і не скаже. За таке водій буса мав можливість розмазати йолопа . І викликати поліцію.
Автохлам Показати IP 22 Жовтня 2016 20:43
Ну, Юрист, вибачай не всім вистачає грошей на автохлам на наших номерах! І якщо брати ситуацію в Луцьку то 50-70% водіїв ( неважиливо на яких номерах) то підрізають,то без поворотників повертають і т.д..