Неподалік Луцька горять гектари полів. ОНОВЛЕНО
Горять поля між селами Кульчин і Клепачів. Вогонь охопив близько чотирьох гектарів землі.
Як розповів в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини начальник Сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров, на місці працюють працівники Державної пожежно-рятувальної частини №6 з міста Ківерці та ДПРЧ №1 з Луцька.
Станом на 19:55 пожежа вже була локалізована. Загрози людям, будинкам чи лісовим насадженням немає.
Ситуацію ускладнює вітер, який роздмухує полум'я. Проте, зі слів прес-служби, є всі передумови для того, щоб загасити пожежу найближчим часом.
Як повідомляє Волинь24, має місце сильне задимлення у селі Кульчин і сусідньому дачному масиві, а пожежникам допомагають місцеві мешканці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини начальник Сектору взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров, на місці працюють працівники Державної пожежно-рятувальної частини №6 з міста Ківерці та ДПРЧ №1 з Луцька.
Станом на 19:55 пожежа вже була локалізована. Загрози людям, будинкам чи лісовим насадженням немає.
Ситуацію ускладнює вітер, який роздмухує полум'я. Проте, зі слів прес-служби, є всі передумови для того, щоб загасити пожежу найближчим часом.
Як повідомляє Волинь24, має місце сильне задимлення у селі Кульчин і сусідньому дачному масиві, а пожежникам допомагають місцеві мешканці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
віра
Показати IP
21 Квітня 2017 06:50
Люди самі себе знищують..... А пожежа під Кульчином скоріше всього від випалювання сухоі трави, от і наслідки!!!!! І ніхто не бачив і не знає! А якби оштрафували нормально, то може б не приходило б в голову робити таку дурню!
питання
Показати IP
21 Квітня 2017 08:13
А в цій області є влада,,,
Корінний лучанин
Показати IP
21 Квітня 2017 08:55
Для того щоб оштрафувати, треба піймати цих підпалювачів! Але ще ніколи нікого не піймали і , я думаю, що не піймають бо влада не хоче цим перейматись! Ось все пояснення.
Ця ЗАРАЗА -ПІДПАЛЮВАННЯ ТРАВИ та СУХОСТОЮ пішла із РАССЄЇ. Ще за часів СРСР
у 70-х та 80-х роках я бачив подібне я бачив у під Москвою обабіч залізничних колій.
У нас в Україні тоді так не спалювали і не було таких явищ! Так і хочеться сказати :
ВОЛИНЯНИ , НЕ БУДЬТЕ МОСКАЛЯМИ ТА НЕ РУЙНУЙТЕ СВОЮ ЗЕМЛЮ ТА ПРИРОДУ!!!
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10











Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.