USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Незапланована хода євромайданівців – у центрі Луцька

23 Січня 2014 15:51
«Луцьк, вставай», - кликали мешканців міста приєднуватися до акції непокори учасники ходи, що пройшла від Київського до Театрального майдану.

Пройти проїжджою частиною проспекту Волі вирішили учасники мітингу, що відбувся 23 січня на Київському майдані у Луцьку після панахиди за загиблими в сутичках правоохоронців та демонстрантів у Києві.

Акція була незапланованою, ідею демонстративно прокрокувати центром міста висунув один із мітингувальників. Спочатку планували йти тротуаром, щоб не блокувати рух транспорту, проте невдовзі вирішили крокувати проїжджою частиною.


Декілька сотень осіб пройшли центром Луцька з закликами «Луцьк, приєднуйся до нас!», «Слава Україні, героям слава!»,«Волинь приєднуйся до нас!», та «Банду - геть!». На чолі колони несли державний прапор України та червоно-чорний стяг. Чимало водіїв автівок, що рухалися іншою смугою, сигналили у підтримку протестувальників. Дехто з перехожих вигуками підтримував учасників ходи.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Нормальний Показати IP 23 Січня 2014 16:07
Доходитесь, п..раси...
не нормальний до Нормальний Показати IP 23 Січня 2014 16:13
П..арас твого батька син, шмурдюк. Продовжуй і далі лизати дупу янику, контрацептив використаний
123 Показати IP 23 Січня 2014 16:08
о скільки зібралось а якщо всі з робот поуходять і будуть херньою займатись то що тоді буде ?
взагалі крейзі до 123 Показати IP 23 Січня 2014 16:21
сам ти "херньою" займаєся, а люди відстоюють правду. Міг і сам допомогти, сцикун.
до 123 до 123 Показати IP 23 Січня 2014 16:22
краще сиди і працюй за кусень хліба, більшого тобі не треба. Собаці на прив'язі воля непотрібна
123 до до 123 Показати IP 23 Січня 2014 16:31
ти свого дзьоба закрий придурок я працюю на відміно від тебе дурня такого
Анонім до 123 Показати IP 23 Січня 2014 16:40
тоді твому янику з його свиткою не буде що їсти і кого грабувати
Марфуша Показати IP 23 Січня 2014 16:09
І як завжди цей мутний хлопака з прапором ЄС попереду))) він хоч розуміє, що діється довкола???
гость до Марфуша Показати IP 23 Січня 2014 16:36
Где там флаг ЕС, ты, неуч? Нагнали ПРоффесора полуграмотных
Григорій до гость Показати IP 23 Січня 2014 20:31
А марфушам у всьому прапор ЄС сниться. Вони ж у нас "просвітлені" ідеями Лєніна і Кагановіча. Тим більше ПТУ закінчили ще при "советах", тому вони одні тільки і розуміють "що діється довкола???"
Вася Показати IP 23 Січня 2014 16:15
ми молодці. І ті що в теплих кабінетах сидять нехай відмолюють гріхи.
Luchanun Показати IP 23 Січня 2014 16:31
Як завжди, прибіг натовп проплачених пр ботів. Не звертайте уваги на їхні коментарі. Вони такі "палкі шанувальники пр", що навіть не здатні зорганізуватись на захист свого президента в якийсь не проплачений мітинг. І ці клавіатурні воЄни-працювальники:) здатні тільки за гроші бризкати ядом, на чиюсь громадянську позицію. Слава Україні!
Слава Україні Показати IP 23 Січня 2014 16:33
Волинський осередок об'єднання "Майдан" оголосив про початок загального страйку в регіоні. "У зв’язку із викраденням, побиттям та вбивством активістів Євромайдану у Києві, відсутністю адекватної реакції влади, ми закликаємо усіх волинян не виходити на роботу, навчання, службу", - повідомили у прес-службі організації. У Луцьку страйк розпочинається у п’ятницю, 24 січня, о 10:00 під стінами Волинської обласної державної адміністрації.
я Показати IP 23 Січня 2014 16:39
под красно-черный флаг не встану никогда! НО что творит и как издевается беркут над людьми, встают дыбом волосы. И почему-то хочется отмщения, чтобы задумались....
Всезнайко Показати IP 23 Січня 2014 16:39
Та ви й так ніде не працюєте, козли... А на джипах їздите...
українець Показати IP 23 Січня 2014 16:46
БУДЬТЕ ВИ ПРОКЛЯТІ ПАРТІЯ РЕГІОНІВ --ЦЯ КРОВ НА ВАС І НА ВАШІ ПОКОЛІННЯ..А ЦИМ СЛІПИМ прИХИЛЬНИКАМ ВАШОЇ БАНДИ---ЩОБ БОГ ВІДКРИВ ЇМ ОЧІ...ЦІ БАНДИТИ І ВАС ОБДИРАЮТЬ І ОБКРАДАЮТЬ.НЕВЖЕ ВАС ВЛАШТОВУЄ ТАКЕ ЖИТТЯ? НА ВАШІЙ ТЯЖКІЙ ПРАЦІ СИНОК СТОМАТОЛОГ І АХМЄТЯ МІЛІАРДИ ЗАРОБЛЯЮТЬ..В ЄВРОПІ ДОМИ КУПЛЯЮТЬ А ВАМ КОПІЙКИ КИДАЮТЬ І 4 РОКИ ПАКРАЩЕННЯ ОБІЦЯЮТЬ...ВОНИ ТО І РОБЛЯТЬ ЩО КИДАЮТЬ КІСТЬ МІЖ ЗАХІДНОЮ І СХІДНОЮ УКРАЇНОЮ...НА МАЙДАНІ БІЛЬШЕ РОСІЙСЬКОМОВНИХ ГРОМАДЯН .РИГІВСЬКІ КАНАЛИ КРИЧАТЬ ЩО ТУТ САМІ ЗАПАДЕНЦИ ---НАЖАЛЬ ЗАПАДЕНЦІВ ТУТ НЕБІЛЬШЕ 30% СКОРО БУДЕ БІЛЬШЕ..АЛЕ ТУТ БРАКУЄ ВАС
Арчер Показати IP 23 Січня 2014 17:41
Луцьк молодці. У Львові сьодні люди почали брати владу до своїх рук, тепер так треба по всій Україні. Звісно почнемо з заходу і покажемо що ні силовиків ні тітушок янукович з регіонів більше не отримає.
справа тут Показати IP 23 Січня 2014 17:59
ну що влада належить місту чи політикам неважливо яким.
777 Показати IP 23 Січня 2014 18:04
Я одного не можу зрозуміти за що люди хлдять, що вони хочуть??? Пана на пана міняти - тільки час втрачати!!! Лідер хто? Хто завтра очолить країну? Область? бондарі, гузі,і шиби??? Думаєте при них "запануєте у своїй сторонці"?!? СУМНІВАЮСЯ!
777му до 777 Показати IP 23 Січня 2014 20:33
Свободы сеятель пустынный, Я вышел рано, до звезды; Рукою чистой и безвинной В порабощенные бразды Бросал живительное семя - Но потерял я только время, Благие мысли и труды... Паситесь, мирные народы! Вас не разбудит чести клич. К чему стадам дары свободы? Их должно резать или стричь. Наследство их из рода в роды Ярмо с гремушками да бич. Александр Пушкин
І ще знущання... Показати IP 23 Січня 2014 18:32
http://tvi.ua/new/2014/01/23/u_merezhi_zyavylosya_video_znuschan_berkutu_nad_holym_aktyvistom
читач Показати IP 23 Січня 2014 18:33
складається враження,що народ хоче анархії,виженемо старих,а де нові?ті що вже були,але їх відігнали від корита то вони тепер опозіціонери?де лідер?де план того що робити з країною?таке враження що "шарікови"розбушувались,"отнять и поделить"це вже було в 1917,якби дійсно був лідер здатний щось змінити,то не знадобились би ні майдани ні революції,народ сам би привів їх до влади,а ця трійця нінащо не здатна ,крім підбурювати народ і горлопанити,навіть не можуть між собою розібратися хто главніший,довели вже до крові,що далі?ну захопите ви адмінбудівлі ,це ж нічого не дасть,спровокуєте війну і що?заллете кров"юкраїну,кому це треба?шлях один дочекатись виборів і обрати ту владу яку вибере народ на чесних виборах,ще жодна революція в світі не закіньчилась ні чім хорошим для простих людей.
Анонім до читач Показати IP 23 Січня 2014 20:34
. Паситесь, мирные народы! Вас не разбудит чести клич. К чему стадам дары свободы? Их должно резать или стричь. Наследство их из рода в роды Ярмо с гремушками да бич. Александр Пушкин
час Волині Показати IP 23 Січня 2014 19:14
анархія це коли зібратись і вигнати влада із Луцька і не важливо яку. народ єдине джерело влади. і це треба і опозиційним волинським політикам пояснити бо вміють тільки на трибуну. лізти. адміністрація повинна бути нашою і завтра.
водиї Показати IP 23 Січня 2014 19:25
срані митінгувальникі как ви достали
очко лідєрів Показати IP 23 Січня 2014 19:57
жим,жим - в сусідніх областях революція!
БОГДАН Показати IP 23 Січня 2014 20:16
Ще раз хочу наголосити ,звинувачувати міліцію,=беркут= чи представників інших правоохоронних структур України у у вбивстві учасників Майдану верх цинізму ,дурості,некомпетентності та невігластва. Владі не вигідні трупи учасників Майдану,так як вона прекрасно розуміє ,що опозиція лише чекає такого перебігу подій, після чого вдасться до нагнітання нової хвилі істерії та огульних звинувачень. Історія знає безліч прикладів, коли окремі лідери опозиції з допомогою криміналітету та найманих кілерів ,із снайперських гвинтівок відстрілювали учасників антиурядових мітингів та демонстрацій.Снайпери ,як правило, розстрілювали свої жертви з дахів багатоповерхових будинків .Такі випадки були під час розстрілу Верховної Ради Росії в 1993 році,а також під час проведення так званих кольорових революцій у Єгипті,Лівії,Йємені,Киргизії,Таджикистані.До цьго можуть бути причетні,також, треті сили,які зацікавлені у розпалюванні конфліктів та протистоянь.Доречі,навіть в українському інтернеті з*явились повідомлення, що до убивств учасників Майдану можуть бути причерні кіллери, які не пов*язані із владою
Богдаунам - сусіди п Показати IP 23 Січня 2014 20:50
,"звинувачувати міліцію,=беркут= чи представників інших правоохоронних структур України у вбивстві учасників Майдану верх цинізму ,дурості,некомпетентності та невігластва" - розкусив таки мудрагель, що мітингувальники давно захопили "Беркут", переодяглись у їхню форму і потихеньку стріляють один в одного! Щоб потім очорнити наш славний уряд і найкращих в світі чиновників!!!!!! P.S. Роззброєний "беркут" змушений розносити на майдані чай і каву та мовчки спостерігати, як кляті псевдоберкутівці помаленьку виймають очі своїм колегам і голими відвозять до лісу. А ще санітар розказував, що Януковіч "ненастоящій". Насправді ще Тягнибок загримований віддає злочинні накази.
Джулія Показати IP 23 Січня 2014 21:17
"А вокруг благодать - ни черта не видать, А вокруг красота - не видать ни черта. "
майданутому Дауну Показати IP 23 Січня 2014 21:20
Проспись дурню,а потім пиши і інтернет.
ALEXANDR Показати IP 23 Січня 2014 22:20
Народ, люди, виходьте на вулиці і відкрито протестуйте проти свавілля, беззаконня і неправди. Вся Україна, соборна і неподільна повинна виступити проти диктатури. Згідно з чинною Конституцією, народ є джерелом влади, а не якась партія.
за справедливість Показати IP 23 Січня 2014 22:28
Волинь! Позор! Батьківщина УПА, а зас*ала! Беріть приклад з Рівного!
Ірна Показати IP 24 Січня 2014 05:27
Давайте я розкажу що буде далі. Західні області захватять облради, свободівці докеруються до повної анархії в областях (а вони будуть нам платити пенсії та зарплати, щось я не чула щоб вони своїм робітникам платили), схід повстане проти свободівської влади, і от вам громадянська війна. Можна попросити Америку, щоб нам допомогла, як в Югославії, але вони коли бомблять не дивляться чи то хата, чи міліція. Тоді вже нас розпреділять кого до Польщі, кого до Росії, гудбай незалежна та соборна, ПРОЩАЙ!!!
До Олександра Показати IP 24 Січня 2014 05:34
Якщо Ви українець, пишіть своє ім`я не на англійській мові. Це поперше, а подруге скоро Європа з Росією збираються на двосторонню зустріч вирішувати, що робити з Україною ви всім народом попросіться також бути присутніми.
дімон Показати IP 28 Січня 2014 18:34
О Ковальчук рух перекриває