Ніколи не погоджуся працювати в «Шахтарі», - Ребров
Незважаючи на те, що Сергій Ребров за свою кар'єру пограв і в "Динамо" і в "Шахтарі", працювати в донецькому клубі він не має наміру. Ні на якій посаді.
Про це він сказав напередодні українського ель-класико, - пише ГПУ .
"Немає різниці, який відрив у турнірній таблиці, тут головне - принциповість матчу. Повірте, ніхто про очки думати не стане", .- говорить Ребров.
При цьому впевнений, що "Динамо" з приходом Сьоміна не гірше за гірників.
"Шахтар", звичайно, абсолютний лідер у турнірній таблиці, але з приходом Юрія Сьоміна "Динамо" не відстає від нього - подивіться на весняну статистику (кияни набрали навесні на одне очко більше. - Ред.). Я впевнений, гра буде зовсім іншою, ніж у першому колі ", - вважає Сергій.
Екс-форвард "Динамо" сказав про козирі киян.
"Для цієї команди характерні міцна оборона і швидкий перехід в атаку. Граючи з" Шахтарем "," Динамо "має демонструвати, що воно є господарем поля. Ми повинні активно відбирати м'яч і гостро атакувати. А свій стиль є тільки у" Барселони ", це єдина команда, що грає завжди з однією тактикою і в одному стилі. "Динамо", я вважаю, має бути гнучкою командою, яка обирає тактику під суперника, враховуючи, де грає ", - упевнений Ребров.
Працевлаштовуватися в донецькому клубі не має наміру.
"Це дуже принципове протистояння. Я ніколи не погоджуся ні на яку роботу в" Шахтарі ". Я практично всю футбольну життя віддав" Динамо ", і воно для мене все. Вибір давно зроблено і він остаточний", - резюмував Сергій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він сказав напередодні українського ель-класико, - пише ГПУ .
"Немає різниці, який відрив у турнірній таблиці, тут головне - принциповість матчу. Повірте, ніхто про очки думати не стане", .- говорить Ребров.
При цьому впевнений, що "Динамо" з приходом Сьоміна не гірше за гірників.
"Шахтар", звичайно, абсолютний лідер у турнірній таблиці, але з приходом Юрія Сьоміна "Динамо" не відстає від нього - подивіться на весняну статистику (кияни набрали навесні на одне очко більше. - Ред.). Я впевнений, гра буде зовсім іншою, ніж у першому колі ", - вважає Сергій.
Екс-форвард "Динамо" сказав про козирі киян.
"Для цієї команди характерні міцна оборона і швидкий перехід в атаку. Граючи з" Шахтарем "," Динамо "має демонструвати, що воно є господарем поля. Ми повинні активно відбирати м'яч і гостро атакувати. А свій стиль є тільки у" Барселони ", це єдина команда, що грає завжди з однією тактикою і в одному стилі. "Динамо", я вважаю, має бути гнучкою командою, яка обирає тактику під суперника, враховуючи, де грає ", - упевнений Ребров.
Працевлаштовуватися в донецькому клубі не має наміру.
"Це дуже принципове протистояння. Я ніколи не погоджуся ні на яку роботу в" Шахтарі ". Я практично всю футбольну життя віддав" Динамо ", і воно для мене все. Вибір давно зроблено і він остаточний", - резюмував Сергій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.