Нью-Йорк став першим містом у США з платним в'їздом до центру
Нью-Йорк став першим містом США, в якому водії платитимуть за проїзд центральними дорогами в годину-пік.
Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на Financial Times.
Плата становитиме дев’ять доларів. У менш завантажені години сума знизиться до 2,25 доларів для водіїв, які в’їжджають до Манхеттена з 21.00 до 5.00 по буднях і з 21.00 по 09.00 у вихідні. Водії невеликих вантажівок платитимуть 14,40 доларів за годину пік, водії більших автомобілів – 21,60 дол.
Очікується, що схема дозволить скоротити кількість автомобілів, що в’їжджають до центру міста, приблизно на 10%, а також допоможе зібрати 15 млрд доларів на розвиток громадського транспорту в Нью-Йорку.
Читати ще: Поза світлофорами та переходами: у Нью-Йорку пішоходам дозволили переходити дорогу будь-де
За словами голови та генерального директора міського транспортного управління Янно Лібера, план готувався протягом п’яти років.
Минулого року Нью-Йорк був визнаний перевантаженим містом світу за версією платформи моніторингу дорожнього руху Inrix.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на Financial Times.
Плата становитиме дев’ять доларів. У менш завантажені години сума знизиться до 2,25 доларів для водіїв, які в’їжджають до Манхеттена з 21.00 до 5.00 по буднях і з 21.00 по 09.00 у вихідні. Водії невеликих вантажівок платитимуть 14,40 доларів за годину пік, водії більших автомобілів – 21,60 дол.
Очікується, що схема дозволить скоротити кількість автомобілів, що в’їжджають до центру міста, приблизно на 10%, а також допоможе зібрати 15 млрд доларів на розвиток громадського транспорту в Нью-Йорку.
Читати ще: Поза світлофорами та переходами: у Нью-Йорку пішоходам дозволили переходити дорогу будь-де
За словами голови та генерального директора міського транспортного управління Янно Лібера, план готувався протягом п’яти років.
Минулого року Нью-Йорк був визнаний перевантаженим містом світу за версією платформи моніторингу дорожнього руху Inrix.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.