USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нові деталі затримання автівки з бурштином у Луцьку

31 Липня 2016 13:38
Чоловік, якого затримали у Луцьку з бурштином, виявився злочинцем, засудженим до позбавлення волі, - інформує Волинь24.

Нагадаємо, у ніч на суботу, 30 липня у Луцьку на вулиці Глушець працівники патрульної поліції затримали автомобіль BMW X5, який знаходився у розшуку. Люди, які знаходилися у ньому, перешкоджали оглянути автомобіль, для чого навіть зламали замок машини. Зрештою у салоні знайшли захований під сидінням пакет з бурштином.

Як пізніше з’ясувалося, один із затриманих людей – 24-річний лучанин Олександр Дмитрук. Він перебував у розшуку, уникаючи правосуддя: раніше його засудили за крадіжку і шукали, аби посадити до тюрми.

Окрім того, стало відомо, що у пакеті з бурштином було до 1,5 кілограма коштовного каміння. Цікаво, що один камінь був особливо великим: він важив 500 грамів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Активіст Показати IP 31 Липня 2016 14:10
Це наші Герої, не чіпайте їх!
Активіст до Активіст Показати IP 31 Липня 2016 18:21
Ани же дети!
ЗМІ Показати IP 31 Липня 2016 15:21
А хто цей коротконогий бройлер?
Хоббіт до ЗМІ Показати IP 1 Серпня 2016 00:04
Та це ж Більбо Сумкін :))
прокурор Показати IP 31 Липня 2016 17:01
Так буде з кожним хто не буде ділитися
Лех Показати IP 31 Липня 2016 17:56
Уже на некрасова 3 париться джиповод
Таргон Показати IP 31 Липня 2016 21:29
мрлодці шо бика попустили
.Бурштин Показати IP 1 Серпня 2016 00:58
Не є і ніколи не був коштовним камінням - Корисна копалина прочитайте в законодавстві
бурштин до .Бурштин Показати IP 1 Серпня 2016 10:03
не корисна копалина, а напівдорогоцінне камінні, Перша група - ювелірні дорогоцінні камені, читайте самі закони, перш ніж вчити I - алмаз, смарагд, синій сапфір, рубін. II - олександрит, шляхетний жадеїт, помаранчевий, жовтий і фіолетовий сапфір, опал благородний чорний. III - демантоїд (хризоліт), благородна шпінель, благородний білий та вогняний опал, аквамарин, топаз, місячний камінь, родоліт, червоний турмалін. IV - синій, зелений, рожевий і поліхромний турмалін, циркон (гіацинт), берил, бірюза, аметист, хризопраз, гранат, цитрин, благородний сподумен. Друга група - ювелірно-виробні камені I - раухтопаз, гематит-кровавик, бурштин, гірський кришталь, жадеїт, нефрит, лазурит, малахіт, авантюрин. II - агат, кольоровий халцедон, геліотроп, рожевий кварц, иризирующий обсидіан, звичайний опал, лабрадор. Третя група - виробні камені Яшми, граніт, скам'яніле дерево, мармуровий онікс, обсидіан, гагат, селеніт, флюорит, кольоровий мармур та інше.
гриша Показати IP 1 Серпня 2016 08:43
чомусь ніхто не каже про BMW, він набагато дорожчий каміння
ER до гриша Показати IP 1 Серпня 2016 10:05
Це та ж сама машина якою збили дідуся на велосипеді по Кравчука.
лучанка до ER Показати IP 1 Серпня 2016 12:09
Так але це не він збив ...цю машину він купив після того як нею збили людину
Лучанка Показати IP 2 Серпня 2016 11:13
На минулому тижні така ж БМВ Х5 на переході біля 5-і школи на проспекті Перемоги пролетіла на червоне світло світлофора, ледь не збивши людей, що переходили через проспект. Чомусь впевнена, що за кермом міг бути цей водій. Швидкість була шалена... Страшно уявити, що могло би бути , якби він когось збив би... Добре, що його затримали...
Тарас до Лучанка Показати IP 4 Серпня 2016 04:19
Ну і звідки ти знаєш що це Така ж БМВ Х5 була??? Тут навіть колір невказали...Вона після ДТП перефарбована...Ти просто Брешеш!!!
луцьк до Лучанка Показати IP 5 Серпня 2016 19:43
ти паходу дальтонік,і в тебе немає автомобіля,а хлопець просто вміє їздити