USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Новобудову волинського бійця розгромили і виставили на продаж, - ЗМІ

17 Квітня 2016 15:27
Начальник виконачої служби Любомльського району Сергій Кушнір порушив майнові права учасника антитерористичної

операції на сході України Анатолія Горуна. Про це говорили 14 квітня під час сесії Любомльської районної ради, - інформує «КОРДОН».

Мешканець Любомля Анатолій Горун – учасник бойових дій у зоні АТО. З його слів, у той час, коли він перебував на сході України, у його будинок вдерся Сергій Кушнір – начальник відділу державної виконавчої служби Любомльського управління юстиції. Крім того, у будинку під керівництвом Кушніра вчинили безлад: вибили двері, зламали замок, зробили хаос у приміщенні.
Щоб підтримати пана Анатолія на сесії виступив голова постійної комісії районної ради з питань законності та правопорядку депутатської діяльності Олексій Марчук. Народний обранець зачитав статтю 32 Конституції України, аби підтвердити, що ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя. Олексій Марчук звернувся до голови райради із проханням запросити на сесію Сергія Кушніра та почути пояснення його неправомірних дій щодо майна Анатолія Горуна.
Голова райради Микола Сушик запропонував запросити пана Сергія на наступну чергову сесію районної ради, аби той пояснив свої дії на території приватної власності.

Колишня дружина Горуна є підлеглою Кушніра. Коли Горун був у зоні АТО, вони спільними зусиллями змінили замки у новобудові бійця. Крім того, будинок виставлений з указаною ціною на продаж в мережі Інтернет.

Сам Горун стверджує, що зводив цей будинок упродовж 10-ти років. Після розлучення з дружиною майно розділилось на половину, але, виявляється, що боєць Анатолій зараз прав на нього не має. Перебуваючи у відпустці, воїн дізнався, що Кушнір приїжджав до його помешкання, незаконно вдерся у нього, а згодом поїхав оформляти документи у Ковельську реєстраційну службу. Зараз дві доньки Горуна проживають з колишньою дружиною в одній кімнаті у її батьків.

На захист Горуна висловлювали думки чимало депутатів, щоб районна рада допомогла прийняти правильне рішення щодо цієї ситуації. Депутат Ігор Торба висловив думку, що необхідно викликати до сесійної зали не тільки Кушніра, а й начальника поліції, прокурора району, аби почути, на якому етапі зараз перебуває розслідування, як воно ведеться та які заходи вжиті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 102
Олег Показати IP 17 Квітня 2016 17:01
Нічого нового не написали , Клехо і Кухарик рулять , гроші з відкісь треба брати вот з відки ростуть ноги .
Василь до Олег Показати IP 17 Квітня 2016 19:09
Там ще і Велимчаниця... Не забудьте.
Тоня Показати IP 17 Квітня 2016 17:02
Згідна повністю починайте перевірку з області , там без Клехо і Кухарика не обійшлось .
Юристи Показати IP 17 Квітня 2016 17:04
В нас нові правила в новій структурі , тепер за перевод як і раніше треба платити $$$$,оце зміни прийшли з новим керівником дякуємо.
Стас Показати IP 17 Квітня 2016 17:07
Хлопці а що ми мовчимо давайте підтримаємо нашого побратимого , зберемося в понеділок і винесемо ногами в перед з їхніх кабінетів того Кухарика і того Клехо ??? Хто за ?? В 9 . 00 в приміщенні обласної адміністрації і зустрічаємось і поговоримо з ними .
Син до Стас Показати IP 17 Квітня 2016 17:17
А я приїду і ще з собою пару чоловік приведу
Света Показати IP 17 Квітня 2016 17:12
Але того Кушніра також не забудьте прихватити
Микола Показати IP 17 Квітня 2016 17:19
А хто того Кухарика і Клехо призначав , тож там був цей Оксенчук на всій касі , змінили просто фамілії а потокі залишились ?? Да цікаво а де прокуратура, нова поліція ,СБУ ???
Катя Показати IP 17 Квітня 2016 17:30
Да і за приїзд комісії з Києва теж гроші збирали з працівників іще які . Треба тих дармоїдів і кормити і поїти і десь жити . Так що керівник сказав і скідувавлись всі як один вот такі зміни у нас в юстиції у Волинській області , дякуємо ще раз міністру за нове керівництво низькій уклін .
Андрій Показати IP 17 Квітня 2016 17:34
Кушніра в зону АТО!!!Повністю підтримую ініціативу Стаса.
Колега до Андрій Показати IP 17 Квітня 2016 19:22
Разом з його подругою.бо на роботі у неі толку не має.все закритий кабінет....
патріот Показати IP 17 Квітня 2016 17:58
Таку акцію треба влаштквати в Любомлі ,бо там ментура і пркуратура продажні!
Василь Показати IP 17 Квітня 2016 19:16
Мені зрозуміло, що на фоні АТО, деякі індивіди бравують. Розумію, що не все так гладко в тій виконавчій. Але, але. Я не можу зрозуміти, чому так все однобоко висвітлюється. Не міг Кушнір просто так прийти і змінити замки в дверях, а тільки на підставі рішення суду. Розумію, що коментар не пропустять, зрештою, все одно. Просто цікаво як висвітлюються новини нашими СМІ. Сенсація блінн. Якщо такі правдолюби, то візьміть інтерв"ю в Кушніра, опублікуйте якісь документи, а то виходить так, що написали "шо нибудь" і сенсація.
ХХ Показати IP 17 Квітня 2016 19:17
Хай Кушнір в АТО забере свою прос**тутку.бо вона на роботі не буває...все закритий кабінет..
Олена Показати IP 17 Квітня 2016 20:31
Це не влада а типовий волинський свинарник. А в Любомлі взагалі одні найжирніші кнури сидять в кабінетах. Атовці створюйте свою організацію і партію а то вас знову на виборах використають і викинуть
Стас Показати IP 17 Квітня 2016 21:51
То що хлопці завтра в 9.00
Ігор Показати IP 17 Квітня 2016 21:53
А ви бачили того Кухарика така сама г*ида як і Оксенчук , яблуко від яблуні далеко не впало
Сергій до Ігор Показати IP 18 Квітня 2016 09:24
Так, це Панасюк Валя її робота!
! до Ігор Показати IP 20 Квітня 2016 08:33
1000%%%%
Жана Показати IP 17 Квітня 2016 21:54
Корупціонер і хабарник той Кухарик , бачить гроші Аш слюні тічуть .
знаючий до ХХ Показати IP 17 Квітня 2016 22:09
на рахунок АТО,- Кушнір для АТО багато чого зробив, а ті писаки, які не розуміють, що це заказ нехай попитають, депутатів Бондаря, Слабенка, Богдана, Згоранця, Торбу кого вони хочуть поставити на його місце. Ти ХХ напевно і є та прос....тка, яка претендує на посаду Кушніра!!!
знаючий до Василя Показати IP 17 Квітня 2016 22:14
я торонуз Вами згідний треба вислухати і іншу сторону!!! А то якось все виглядає як на Волинській митниці : бідолаги при владі (всі заступники та в інші , що в "темі" були ) не захотіли нового керівника ("не волинський")!!!Сміх тай годі!!!
знаючий ло колеги Показати IP 17 Квітня 2016 22:29
ти не колега, а щ*р!!!
Вова Показати IP 17 Квітня 2016 22:32
Там ще гн*да СарапiН э , його також в мусорнiк треба того хабарника
до вови до Вова Показати IP 17 Квітня 2016 23:58
якщо г**да то вже не поміняєш, якщо хабарник - то давай факти! я думаю "вова" що ти така сама г**да, як с.......н!
знаток істини Показати IP 17 Квітня 2016 22:41
зараз така ситуація в Любомльському районі: хто не з Гузем та його командою (торба, зуб, троць, та інші прос....тки) та Богданом з його "ляшками" (згоранець, зламанюк та інші) той стає персоною нон-грата, в районі! А ці "гн.ди" тільки посади дерибанять і не дають розвиватися району. А ці статті точно "заказуха"!!!
знаток до волинських Показати IP 17 Квітня 2016 22:59
чого не пускаєте коментар?хай знають правду, що робиться в Любомлі!!!
Оля Показати IP 17 Квітня 2016 23:23
А треба до міністра написати чи поїхати на прийом хай дасть відповідь яких гн*д -корупціонерів він призначає , по яким критеріям , зараз йому не легко . Думаю після такої інформації буде і Кухарика і Клеху і таким всім хабарникам ПАПА
сусід до всіх Г..д Показати IP 18 Квітня 2016 00:43
цю тему замутив через слабенка : мирослав троць - начальник реєстраційної служби Любомля. бувший начальник виконавчої служби та бувший помічник депутата слабенка!!! Хоче повернутися на місце Кушніра. Та дівчина,- троцю відмовила в залицяннях то він вирішив однією кулею двох зайців вбити!!! І на посаду повернутися і дівчині "допомогти" жити! А цей атошник ( який навіть не перебував в зоні АТО, реально , сам розказував) не розуміє, що його використовують. А троць сам мисливець нікудишній та й гн..да ще та..............
ще сусід до сусід до всіх Г..д Показати IP 18 Квітня 2016 09:45
коментар було видалено
додо до сусід до всіх Г..д Показати IP 18 Квітня 2016 10:11
Наташа, привіт!
Юрист Показати IP 18 Квітня 2016 08:00
Я думаю, що по документах там все чітко, але головне не це, а те, що різні політичні негідники використовують тих учасників АТО як їм тільки заманеться. Хочуть просто з'їсти того Кушніра. Крім того, юридично власником майна скоріш за все є його дружина, тоді питання до чого тут Кушнір? Можливо суть не в ньому, а в посаді яку він обіймає?
сусідка до Юрист Показати IP 18 Квітня 2016 09:31
коментар було видалено
Кухарик Показати IP 18 Квітня 2016 08:20
Ви тут пишіть пишіть всеодно порішає той запльований , треба його й....ти добряче , і тоді знову в в нірку заховається як в 2012 році в києв втіче , ато там грішків хватає у Валентина Івановича взяточніка апетити ще старі залишились , з виконавчою служби .
Експерти Показати IP 18 Квітня 2016 08:22
Да і ми вже відкатів вам платити Валентин Іванович не будемо , ми ліпше в СБУ вас здамо так дешевше буде , хватить , натерпілися .
Толік до Експерти Показати IP 18 Квітня 2016 13:01
Флішаровська не набагато краща.....
знаю до Толік Показати IP 18 Квітня 2016 13:43
а звідки Ви можете щось знати про Флішаровську? Вона як керівник була просто СУПЕР.
Галя Показати IP 18 Квітня 2016 10:00
Повеселили людей Волинські новини.Я думала,що журналісти спочатку вивчають ситуацію, а лише потім публікують.Виявляється—Ні.Чи їм також заплатили?
державний виконавець Показати IP 18 Квітня 2016 10:31
ще раз переконався, що наші "незалежні" ЗМІ всі працюють за вказівкою певних депутатів обласної, районної влади!!! Раніше читав Волинські новини, Волинську правду, Волиньпост, Кордон, Буг..... після таких "заказних" матеріалів вже не буду!!! Шановні журналісти Ви працюєте для людей та правди!!! А не для того щоб якась гн.да зайняла місце при кориті. На цих матеріалах використали не тільки Ваш авторитет, нерозумність воїна АТО! Показово посміялися з того, що з любої побутової сварки можна за Вашою "недолугою" допомогою зайняти певні посади, прибрати владу до своїх рук! Схаменіться, це ж ВАШ авторитет!!! Перевіряйте інформацію, яка є "заказною" Всю правду написав в коментарях Сусід. не поливайте гразюкою на заказ, за гроші, за вказівкою певних депутатів, які міняють свій партійний окрас та своїх дружин при кожній зміні влади!!! Порахуйте партії в яких партіях та списках були Гузь, Слабенко, Бондар, Богдан, Торба, Згоранець!!! Скільки в них жінок та в яких хоромах живуть, кого вони "кинули" у свій час, і як вони відпочивають! От буде матеріал веселенький!!! Але думаю що забоїтеся.....
іван до державний виконавець Показати IP 18 Квітня 2016 15:51
це ж твій сусід по кабінеті, так?
банкір Показати IP 18 Квітня 2016 12:37
А що вже про Мартуху забули? Як вона з Велимчаницею справи хер..ть, щоб виконавчий збір не платити, перекидають їх один одному. Створили цех для заробляння грошей, таке враження що він переселився в кабінет до Шпоти. Коли не зайдеш на прийом до неї то він сидить і рішають, рішають, рішають. Я так думаю що в них теж щось подібне колись вилізе як в Кушніра.
Анонім Показати IP 18 Квітня 2016 12:39
маліновскій як джек на фото)
сусід до сусідки Показати IP 18 Квітня 2016 12:55
ще треба проТорбу розказати про його згоранські шури-мури, чи хай розкаже як диплома про вищу освіту зліпили йому! ! Всі святі на фото!!! Може неправда???
сусід до волинських Показати IP 18 Квітня 2016 14:36
всі коментарі давайте, а не те що Вам вигідно! з останньго чого Згоранця прибрали???
знаючий Показати IP 18 Квітня 2016 16:15
депутати, які виступали на сесії по цій ситуації, разом з деякими атошниками та представниками родини "дутого" потерпілого - всі отримали по пару "рублів" від зацікавлено троця та богдана.
Анонім до знаючий Показати IP 18 Квітня 2016 17:19
підписуйся своїм прізвищем, Сарапін
знаток Показати IP 18 Квітня 2016 16:18
звісно і інтернет видання "Кордон" отримало від тих самих пару копійок за початкову публікацію!!!
не знаток до знаток Показати IP 18 Квітня 2016 17:21
а, про те як сарапін по коридору втікав
дімон Показати IP 18 Квітня 2016 17:38
да .... віталя ще той бігун
Сарапін Показати IP 18 Квітня 2016 18:12
Я завжди підписуюсь своїм прізвищем! Приємно бачити такий інтерес до своєї персони! P.S. Час все розставить по своїм місцям! Хто є гнида, а хто є людина!
василь Показати IP 18 Квітня 2016 18:15
слава Україні
Ковель Показати IP 18 Квітня 2016 19:04
Ну Сарапін точно не людина, спеціаліст тільки по підставах, брехні, він і Кушніра підставляє, тільки той чогось і не здогадується
Варя Показати IP 18 Квітня 2016 19:53
Кого ви називаєте дівчиною? яка свою сім"ю не вберегла і чужу розбила? На чужому горі - щастя не побудуєш....
сарапін 2 Показати IP 18 Квітня 2016 20:02
да я такий, я можу.
Знаток1 Показати IP 18 Квітня 2016 20:48
А чому нічого про Фельмецгера?
Я Показати IP 18 Квітня 2016 20:59
А як щодо начальника райуправління юстиції Ф.?
Вітя Рубільнік Показати IP 18 Квітня 2016 22:00
Мене за шо? Як платять, так і працюємо.
Атошник з Каменя Показати IP 18 Квітня 2016 23:57
Щось незрозуміле відбувається.Не знаю, яка на Волині виконавча служба, але в нас в місті Балицька нормальна, начальник поліції Чих нормальний- хоча з двома керівниками в правоохоронні системі нас повезло. Попросіть коментар з приводу цієї ситуації в пані Балицької, не прогадаєте. Простоті цієї пані керівникам треба повчитися.
Шеф до Атошник з Каменя Показати IP 19 Квітня 2016 09:26
Любов Антонівна Б. це ти пишеш???
Каменчук до Шеф Показати IP 19 Квітня 2016 10:24
Балицьку з роботи забирає джип атошників. Що найняла собі охорону? Вона ставлениця Садового-це всі добре знають, тому так високо літає. Гузь приїзджає в Камень до її чоловіка рішати питання
Каменчук до Каменчук Показати IP 19 Квітня 2016 10:36
А ще є Пташник, який є чоловіком Балицької сестри. Подивіться передачу протилежний погляд Пташник , Гузь, Алексєєв, Пирожик,, Пащенко пани-брати.
Друг до Каменчук Показати IP 19 Квітня 2016 22:55
Не видумуйте легенди. Люба на роботу і з роботи йде пішки, Гузя її чоловік не знає, звичайна сім'я. Люди, які не задоволенні своїм життям - втручаються в чуже. Шкода, що видання перетворюються на місце пліток, виходять за рамки журналістської етики.
до Шефа до Шеф Показати IP 20 Квітня 2016 16:00
як про Вашу підлеглу пишуть і Ви гарно до її звертаєтесь , не має поганих коментів і негаатив відсутній???Хоча негативу так багато, самовпевненості, гордості і всі блатні справи в районі виконує вона, краще б сиділа в декреті, а то людям не дасть спокійно жити ВИСКОЧКА могла нормально жити і діла крутити, а так і сам не гам і нікому не дам ніколи поки не прийшлось зайти у виконавчу не знала що вона якийсь там начальник.
Таня Показати IP 19 Квітня 2016 09:16
Все добре був вчора Клехо в любомлі і сказав що все добре Кухарик порішав і з губернатором і з службами всіма , бабла на всіх хватить сказав , є з чого роздавати .
Міша Показати IP 19 Квітня 2016 09:17
А Кухарик на роботі ходить без настрою напевне вже почали його рухати .
Юстиція до Міша Показати IP 19 Квітня 2016 21:58
Кухарик паше, як віл і немає часу звертати увагу на цю писанину.
Сергій Показати IP 19 Квітня 2016 09:19
Слухайте а коли того Клехо посадять за ту заправку яку вони разом віджали з керасюком мишлеником ?
Олег Показати IP 19 Квітня 2016 09:22
Коли вже комісія поїде бо вже замучились платити ?
Колектив до Олег Показати IP 19 Квітня 2016 22:07
Ольга Богданівна, багато потратили на комісію, щоб ваші заслуги перед юстицією відмітили?
сусід Показати IP 19 Квітня 2016 10:05
оля, перестань писати, займись роботою!
Всезнаючий Показати IP 19 Квітня 2016 10:13
Серед га*на Ви всі поети, серед поетів Ви га*но
Луцьк Показати IP 19 Квітня 2016 10:48
коментар було видалено
анонім Показати IP 19 Квітня 2016 13:46
сусід розказав, що Богдан В.П. той, що так званий "депутат" на сесію районної ради всіх своїх працівників зібрав в сесійному залі, щоб роздути скандал щодо Кушніра. Атошникам пообіцяв багато чого і як завжди всіх "кинув". "Всьо пропало гаспада присяжниє! Скандал лопнув, як мильна булька". Богдан не поет, це - г....
саня Показати IP 19 Квітня 2016 15:58
скандал роздув сам кушнір, коли ламав двері, і немає чого кивати на посаду, кому та посада потрібна, хіба що сарапіну, який з коментарів не вилазить. Хай краще сарапін розкаже як вже підлизався до богдана і здав кушніра.
Бо Показати IP 19 Квітня 2016 22:04
Володимир
Моя хата з краю Показати IP 19 Квітня 2016 22:12
А звідки ви знаєте тут всі, що замок ламав Кушнір? Ви ж юристи, розумні люди! Бо так атошник сказав? Немає свідків, немає доказів. Читаю статті (цю і попередню) і дивуюся, як учасник АТО, який нібито не може зайти у "власний" будинок, бо поміняні замки, може констатувати, що всередині вчинено безлад??? Щось тут не сходиться... Людоньки, включайте трохи свої мозги, а не читайте той бруд...
також хата скраю до Моя хата з краю Показати IP 19 Квітня 2016 23:11
та то замок сам поламався, від старості
Моя хата з краю Показати IP 19 Квітня 2016 22:47
А Ви, пане Горун Анатолій, зверніться до суду за захистом свого порушеного права, якщо Ви так вважаєте, і не займайтесь брудом. Суд вирішить, хто правий. Не склалося, то не ганьбіть Вашу колишню сім'ю і дітей - це Вас показує не з кращої сторони. Будьте справжнім мущиною, не скигліть! У Вас є своя окрема особиста квартира, магазин і ще щось, можливо, я не знаю! Ідіть в суд, але ж не скигліть по всій області...!
твій до Моя хата з краю Показати IP 20 Квітня 2016 00:01
Сонечко, не пиши з помилками, ти ж гарно вчилась в школі)
Моя хата з краю до твій Показати IP 20 Квітня 2016 11:18
"Мужчиною", сорі
Моя хата з краю до твій Показати IP 20 Квітня 2016 11:22
сонний був, не перечитав текст
Правда Показати IP 19 Квітня 2016 23:10
Єдиний, кому це вигідно - це Сарапін, бо убравши конкурента Кушніра він стає начальником. Чому його зараз вже не чіпає Богдан??? А тому, що Сарапін з ним домовився, облив брудом всіх, а сам вже чистий. Про це знає і Кухарик, який і ставить на його ставку. А сам Сарапін строїть із себе ангела, допомагає Кушніру, переживає. Але це все окозамилення, тільки і думає як підосрати. Не вірите? то чому такому класному порізали колеса в машині і побила вікна, спитайте за що. Не думаю що за добрі справи і благії наміри. Ось така от правда
Юстиція Показати IP 19 Квітня 2016 23:22
Пане Кухарику всім добрий не будете, більшість коментарів пишуть Ваші підлеглі. Вам порада-будуйте сім'ю доки молоді.Подивіться, які гарні дівчата ходять по юстиції. НОРМАЛЬНИЙ ТИ МУЖИК КУХАРИК І ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ЗБУДУВАВ СВОЄ ЩАСТЯ.
. до Юстиція Показати IP 20 Квітня 2016 17:00
вже збудував і не одну.
Сусід до . Показати IP 20 Квітня 2016 19:41
А чого живе з татом і мамою?
Свідок до Юстиція Показати IP 20 Квітня 2016 19:39
Не так давно в конфлікті інтересів звинувачували, бо з жінкою працює в юстиції. Тепер женитись пропонують. Странні ви.
Анюта до Свідок Показати IP 20 Квітня 2016 21:40
Валіку тобі треба вже про чада думати, ті молоденькі ще, як Маковецька чи Хвещук ще подарують тобі те щастя, а Наталці не до того.
Васильович Показати IP 19 Квітня 2016 23:54
А маліна що там на сесії районної ради спати моститься чи що, коли серйозні питання вирішуються?
Сусід сарапіна Показати IP 20 Квітня 2016 00:43
Так за Клехо забули, де коменти?
до всіх Показати IP 20 Квітня 2016 00:47
я в шоці від вашої юстиції. я в шоці від коментів. 99% писак працівники юстиції (виконавча, рестраційна, загс, нотаріат та управління) або дуже близькі до цієї сфери спеціалісти. Ви гниляки, від вас тхне.... Валентин Іванович,- Вам не позаздриш. Порозганяйте всіх! Ви вже почали. До Ковеля трохи гавна передали. Думаю треба продовжувати.
юстиція до до всіх Показати IP 21 Квітня 2016 13:10
а юстиція в шоці від вас та тхне сьогодні, як не прикро від вас. думай, що пишеш розумаха.
Талян Гор Показати IP 20 Квітня 2016 11:48
Серьога, вибач, то жінка замок змінила, я знаю, а про тебе я придумав... Зато, який резонанс, нє...
Невідомий Показати IP 20 Квітня 2016 14:28
Які ви всі пр*д*рки....соромно за вас...А найбільше за виконавчу ...Будете відповідати за все..
10 до Невідомий Показати IP 5 Серпня 2016 21:43
Нічого ,прийде час буде він відповідати, та його діти.Хоча він і їх не визнає, про що мова.
Всезнайка Показати IP 31 Травня 2016 11:00
Всім давно відомо, що мутить воду і ср..е на Кушніра колишній начальник Троць М., який тільки і шукає привід, аби під*ср*ти й стати на місце Кушніра... Невгамовний, ніяк не може без влади... хоча і судимий, всеодно преться ну-ну. А про Кушніра, "Коли баба не схоче, мужик не скочить" і особисте його життя тут ні дочого...
Федя Показати IP 31 Травня 2016 11:28
http://ord-ua.com/2005/12/07/volyinskij-avtoklondajk/ Такого при Кушніру й Сарапіну не було і не буде... на відміну від Добринюка, Шваліковської, Троця - оці руки точно нічого не брали :):):)...
троць до Федя Показати IP 10 Червня 2016 06:27
Да, було таке, тільки головний там Кухарик який все задумав і сухенький не запісяний вискочив з теми. До слова теперішній бос юстиції. Тоїсть все буде ще кручє!!!
квітка Показати IP 11 Червня 2016 21:55
дурник зовсім Сірожка, бідолага не розуміє що з ним Сарапін витворяє.
катя Показати IP 13 Червня 2016 16:41
нічого йому ніхто не зробить