USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Новопризначеного голову ОДА освистали

6 Лютого 2014 11:49
Для того, щоб освистати нового очільника Волинської облдержадміністрації Олександра Башкаленка, декілька десятків активістів зібралися під стінами будівлі облради. Серед них як молодь, так і пенсіонери, депутати обласної ради опозиційних фракцій і громадські активісти.

За станом на 12.05 Олександра Башкаленка, як новопризначеного голову ОДА, представив у сесійній залі Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко. Очільник Волині подякував за сформовану команду в облдержадміністрації, з якою йому тепер доведеться працювати. А також запевнив, що спільно, усі разом, вони досягнуть позитивних результатів для волинської громади.


Також Башкаленко згадав і про свого попередника, Бориса Клімчука: "Борис Клімчук навчив мене виживати. Борис Петрович не політик, не керівник, а політичний діяч, якого з часом оцінять волиняни".

Зі свого боку, Борис Клімчук, який був присутній у залі, запевнив усіх, що залишиться на Волині. А ще він особливо дякував президентові Януковичу, екс-Прем’єр-міністру України Миколі Азарову та його уряду.

За станом на 12.20 мітингувальників під стінами облдержадміністрації зібралося ще більше. Вони оточили авто священиків, які вийшли з ОДА, адже були присутні на представленні Башкаленка. На авто духівників намагалися наклеїти антирегіонівські наклейки. Наразі, автівка з представниками духовенства зупинилася біля приміщення ОДА.
За станом на 12.30 біля ОДА правоохоронці, яких приблизно сто чоловік, утворили три коридори. Мітингувальники вигукують гасла: "Банду - геть", "Ганьба".
Нагадаємо, що на вході до будівлі облдержадміністрації правоохоронці утворили два кордони. Вони ретельно перевіряють документи усіх тих, хто заходить у приміщення, навіть, у посадовців.

Активісти принесли з собою свистки, а також футбольні дудки.

«Запікетувати» нового неугодного голову ОДА 6 лютого закликав мешканців міста Євромайдан.

Наразі, активісти розгорнули транспарант на якому червоною фарбою написали: "Башкаленко - вали звідси!"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
коля Показати IP 6 Лютого 2014 12:14
Свистіть, свистіть..... Ви більше нічого не вмієте робити!
пророк Показати IP 6 Лютого 2014 12:17
Не свистіть - грошей не буде.
Пророку до пророк Показати IP 6 Лютого 2014 12:25
В бідних людей грошей і так немає.
Коля до Пророку Показати IP 6 Лютого 2014 12:29
Кого ти бідними називаєш ? Гузя??? Майю???? Пащенка ???? Бондаря???? Шибу??? Люди схаменіться - цеж злодії та брехуни!
хехе) до Коля Показати IP 6 Лютого 2014 13:31
дааа... при владі одні чесні залишились))))))))
яніна до хехе) Показати IP 6 Лютого 2014 14:35
Дааа.... до влади одні чесні, працьовиті, патріоти рвуться))))))))
Коля до Пророку Показати IP 6 Лютого 2014 12:29
Кого ти бідними називаєш ? Гузя??? Майю???? Пащенка ???? Бондаря???? Шибу??? Люди схаменіться - цеж злодії та брехуни!
бачив до Пророку Показати IP 6 Лютого 2014 13:37
Це хто бідний? Саша Мартинюк, який біля ОДА сьогодні у рупор валав разом з Банданою?:) Не смішіть мої тапочки!!!:)
коля до пророк Показати IP 6 Лютого 2014 12:26
Ти за них не переживай . Цим майданутим стільки заплатили , що їм на все життя вистачить .
комісар Показати IP 6 Лютого 2014 12:27
я сейчас дам приказ о призыве на службу и вы свистунны сцать в кровать будете чтоб отмазатся и свои еврики будете нести врачам для диагноза поэтому и морды свои перекормление под маской прячете веселые игрушки
ннн до комісар Показати IP 6 Лютого 2014 12:34
Почніть з Гузя. Нехай розкаже як від армії відкосив і хто його прикрив. Ми маємо досить багато їцікавої інформації про нього . В найблищому майбутьньому висвітлимо її. А зараз хай хлопчик пограється .
ахаха до ннн Показати IP 6 Лютого 2014 12:37
всне сци всю інфу в студію , а то так пустомеля ...
ННН до ахаха Показати IP 6 Лютого 2014 12:42
Почекай ,ще не час!!!
ахаха до ННН Показати IP 6 Лютого 2014 12:46
Піз ....ун ти. Якщо одним словом, і сцикун - от психологічний портрет таких як ти
ННН до ахаха Показати IP 6 Лютого 2014 13:01
Взагалі то тупорилий перед " і " кома не ставиться. Ти спочатку вивч пунктуацію , а тоді будеш коменти давати. За Гузя не переживай я свого слова дотримаюсь!!!! Я дуже мстивий!!!!
ахаха до ННН Показати IP 6 Лютого 2014 13:08
Фантасас ти , фантамас )))) а хомячків мстивих багато бачили , іди на х . придурок.(мстивий)
ННН до ахаха Показати IP 6 Лютого 2014 13:13
"ахаха"Сміється той-хто сміється останній!!!!!!!
яніна до ННН Показати IP 6 Лютого 2014 14:41
щодо пунктуації: "тупорилий" - як звертання потрібно було б виділити з обох сторін комою."Вивч" - відутня така форма для даного дієслова в наказовій формі в сучаснійлітературній мові.Після "переживай" потрібна кома
g до ннн Показати IP 7 Лютого 2014 22:16
В нього ж поскостопія
Українець Показати IP 6 Лютого 2014 12:31
Прокоментуйте будь ласка що відбувається в луцьку свищуть чи памперси міняють
Ура до Українець Показати IP 6 Лютого 2014 13:12
Це вже як хто, хто посвистує, хто памперс міняє, хто не встиг замінити і вс...ся... А тим часом у когось здійснилася найзаповітніша мрія... Кожному - своє
бульба боровець Показати IP 6 Лютого 2014 12:32
А де Гузік??? - лошанувся. Клімчук хоч хитрий дід був , а кого до влади привели _ відморозка?? херовий з тебе Єгорка вийшов Чегевара гигигии)))))) Тобі б досвіду набратись на барикадах, і щоб дубиняками тебе полупили, от тоді може краще аналізувати почнеш!!! А не в панталонах домашніх на прийом додому людей кликати))))))
Ніна до бульба боровець Показати IP 6 Лютого 2014 12:39
Да завдяки Гузю і його майданутим Волинь буде в ж....пі. Клім нормальний мужик був. Таких у нас більше небуде не від ПР і особливо не від опозиції. Ми дуже розчаровані діями теперішніх горе майданівців.
Мудрий до бульба боровець Показати IP 6 Лютого 2014 12:41
Гузь в*акався. Він думає в який ще блуд майданути завезти.
анонім Показати IP 6 Лютого 2014 12:43
А що вам "Панда" зробила що вони гукають з тексту: - "гасла: "Панду - геть", "Ганьба"."
ДЕРЖАВА Показати IP 6 Лютого 2014 12:47
Повідомляю усім дописувачам, що рішення про звільнення Клімчка Б.П. та про призначення О. Башкаленка прийняв Президент України. Ці укази розміщені на сайті Президента України і є актами загальної дії. А хто такий Гузь? Покричав, покричав та й перестав, а рішення прийняв Президент України!!!
ЛУЧАНКА до ДЕРЖАВА Показати IP 6 Лютого 2014 13:01
ТАК "РІШЕННЯ" КЛІМЧУКА ДА КЛІМЧУК ДОСТОЙНО ПІШОВ А ВОТ ХТО ПРИЙШОВ ЦЕ ПИТАННЯ??? ГУЗЬ ЗАДОВОЛЕННИЙ? ПЕРЕМОЖЕЦЬ? ЦЕ ЖАХ
бульба боровець до ЛУЧАНКА Показати IP 6 Лютого 2014 13:05
На 100 % підртимую !!!! Теперішні опозиційні сили думають , що на людській крові можуть собі владу пригребти!!! Потрібні нові конкретні люди для керівництва в області,
яніна до ДЕРЖАВА Показати IP 6 Лютого 2014 14:52
Повідамляй послідовно. Бо гусь дійсно просто домашній птах, доречі з не дуже ароматним м" ясом, але якби ця істота ,проплачена вищою апазіцеєю, не стягла полішуків не майдан і не волала ,для свого піару ,про відставку - то й відставки Клімчука не було б. А так останній своїм уходом не допустив мордобоїв та погромів. "А хто такий Гузь? " - а ви в майдаунів спитайте?? А заодно ще спитайте - де він і як йому результати його піар -акцій чи задоволений досягнутим?????
маха Показати IP 6 Лютого 2014 13:07
невже на волині не знайшлось достойнішої людини на цю посаду. дуже прикро .
маймо до маха Показати IP 6 Лютого 2014 13:42
Ця посада не виборча!!! Призначає Президент!!! Клімчука "злили"?! Ну то радуйтесь!!! А конкретного призвища ніхто не назве! На волині таких як Клімчук - НЕМАЄ!!!
криївка Показати IP 6 Лютого 2014 13:07
"СЛАВА" Гузю і Бондарю! До кричалися до реальних речей. На Волині маємо НОВОГО ВОЛИНСЬКОГО ЯНУКОВИЧА - БАШКАЛЕНКА! Дякуючи Гузю і Бондарю, - хай живе і керує Башкаленко - НОВИЙ ВОЛИНСЬКИЙ ЯНУКОВИЧ !!!
волинянин Показати IP 6 Лютого 2014 13:18
ганьба і позор. Подивіться на фейс задоволений, презирливий Климчука. За що померли на майдані, за що люди мерзнуть. А просто так і далі банда при владі і ставить своїх. А звільняє достойних,які не допустили кровопролиття у нас. Ось,що може добитися народ, атреба стоЯти до кінця і гнати їх так,щоб вони не вернулись, не ставили своїх.А кого замінити? Треба було знайти достойного, а не ці,що вже були і зганьбили себе
місцевий до волинянин Показати IP 6 Лютого 2014 13:40
Но чомусь на пряме запитання КОГО - ніхто ніде не дає відповіді, ні тут ні на інших сайтах і форумах Волині! А ля-ля-тополя це ми герої!!! Ну то майте, не вдавіться...
Горохівець Показати IP 6 Лютого 2014 13:48
Башкаленка тут ідентифікуюь з Януковичем. Однак мовою він наступнік Азірова. І не рівня свому папєрєдніку.
лучанин Показати IP 6 Лютого 2014 14:40
а хто був з духовенства УПЦ МП?
комсомол Показати IP 6 Лютого 2014 15:19
налицо очередной обкакос гузя и подгузников! пусть гузь валит в свою деревню,коров пасти,может лучше получится результат. идиот с рупором
упс Показати IP 6 Лютого 2014 15:21
Гузь й Бондар порішали!!!!!
інга Показати IP 6 Лютого 2014 15:27
Знову банальщина. Прийшла хвора видра. Привела нечисленне стадо досить передбачуваного складу:старі бандеровки-маразматички; розпатлані полішки, котрі активно продовжують всіляко попастися на очі потенційним "папікам-спонсорам" , причому пофіг якого політспрямування; кучка закомплексованих малолітніх лузерів, що ховають морди - чи то прищів соромляться, чи бояться від батьків отримати нижче пояса за те -що замість навчання -"підробляють"; ну і кілька банадоподібних кренделів ,які ніяк не змиряться з тим ,що їх час минув або навпаки - ніяк не настане.
Луцьк до інга Показати IP 6 Лютого 2014 15:57
Але є трохи нового: роздали свистки:))) Цікаво, що роздадуть в слідуючий раз? Взагалі-то треба щоб не декларацію про доходи публікували, а довідки з дурдому.
від лучан до Луцьк Показати IP 6 Лютого 2014 19:12
далі роздадуть презервативи і вчитимуть ними користуватися , зловивши ту козу в касці та решту опозиційних мудаків.
Анонім Показати IP 6 Лютого 2014 15:28
цирк уехал- клоны остались.
володимир Показати IP 6 Лютого 2014 16:01
тепер давайте подумаємо на холодну голову. добилися відставки волиняки Клімчука-а маємо напівазіата-напівросіянина Башкаленка.Гузі майї шибобондарі ізними рядом розкажіть нам що це було...
НОНА Показати IP 6 Лютого 2014 16:40
Як що ті хто стояв перед держадміністрацією опозиція, то на Україні політична скрута. Не можу ніяк збагнути. Змусили Клімчука написати заяву про відставку - погано, президент задовільнив заяву - погано, призначили Башкаленка - погано. Що ви хочете громадяни "опозиція" визначтеся. Призначення Башкаленка це не самий гірший варіант для Волині, це не донецький легіонер. А як буде працювати Башкаленко - будем бачити і тоді впливати
Галина Федорівна Показати IP 6 Лютого 2014 17:23
а звідки взагалі взявся Башкаленко?
інга до Галина Федорівна Показати IP 6 Лютого 2014 19:20
звідки взялась Майа Москвич цікавить набагато більше людей. Бо те місце треба негайно ізолювати, перевірити на перевищення рівня радіації та небезпечні віруси, які руйнують мозок та вражають людей схильних до відкритого маразму, шизофринії та особистісної деградації.
Гросмейстер Показати IP 6 Лютого 2014 17:49
А де ж подівся "легендарний" автомайдан,чому не штурмуюь ОДА ?Як же ті заклики ,що псевдо-герої волають,особливо в районах області?Врешті решт,де ж послідовність в задекларованих діях?Що, тільки но появився реальний вольовий противник в особі Башкаленка так пан Гузь із своїми спільниками хутенько уматали мокрі штанці міняти,чи соплики підтерати?А може по-просту зрозуміли,що пора переходити на нелегальне положення,готувати "схрони",а те що людків мало вийшло "освистувати" Башкаленка їх вже не хвилює?Тут би самим вчасно "смитися",а люди для них завжди були не особистостями ,а інструментом для досягнення мети. Де ВО МАЙДАН???А--УУУУУУ!!!! Відгукніться!!!!Де ви ???? Чи все з вами добре,чи бува не похвріли,якою невідомою для людського розуму БОЛЯКОЮ ????
Мастер гри. Показати IP 7 Лютого 2014 21:27
Дорогі земляки! Запам"ятайте, якщо політичні імпотенти і дегенерати (Гузі Бондарі Шиби Яценюки Клички Тягнибоки ) будуть вести нашу Неньку-Україну в світле майбутнє та втілювати їх хворе розуміння життя в наше повсякдення, то наше сіро-чорне минуле буде видаватися лучиком сонця! Запам"ятайте та вивчить недавню історію з Башкаленком і ПРОЗРІЙТЕ НАРЕШТІ!!!
Таня Показати IP 7 Лютого 2014 22:19
Свистки хай далі свищуть, а Башкаленко область розбудовуватиме
Сергій Показати IP 7 Лютого 2014 22:21
Башкаленко військовий, будівелльник, господарник. це не вчитель. Впевнений в області буде порядок
Уявіть Показати IP 7 Лютого 2014 22:23
Уявіть собі ситуацію, що Гузь прийде до влади, що він вміє, що він знає. Башкаленко людина з досвідом, людина яка чогось досягнула в житті
українець Показати IP 9 Лютого 2014 12:22
я ще ніколи не чув щоб бувший військовий став нормальним управлінцем. Народ це не армія, держава - не казарма. Мізки не для цього підготовлені.