USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Новина про підвищення зарплат депутатам ВР втричі - це фейк, - Гройсман

15 Квітня 2015 08:00
Новина про підвищення зарплат депутатам Верховної Ради втричі — фейк. Про це повідомив Володимир Гройсман, - інформує ТСН.

Голова парламенту Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook написав: «Хочу офіційно заявити – ніякого підвищення не було і я, як голова Верховної Ради, жодного рішення про підвищення зарплатні депутатам у тих умовах, в яких зараз живе країна, не підпишу. Хочу звернути увагу тих, хто розповсюджує ці чутки, – не вигадуйте те, чого немає».

Депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм, який казав, що на нинішню зарплату депутата у Києві важко прожити, пояснив, що Верховна рада встановила максимально можливий розмір заробітної плати для працівників всіх держустанов і бюджетних організацій, зокрема народних депутатів. «А якщо бути точнішим, зняла обмеження, яке прийняв минулий парламент. Це означає, що теоретично зарплату всім цим працівникам можна встановити в розмірі від 0 до 17,5 тисячі гривень», - написав він у Facebook.

«Чи означає це, що народні депутати вже отримують таку зарплату? Ні. Верховна Рада працює за таким же принципом, як і всі юридичні особи - зарплата визначається внутрішніми розпорядженнями керівництва парламенту, в цьому випадку - спікера», - додав Найєм.

Нагадаємо, вчора, 14 квітня, з'явилася інформація про те, що нардепам підвищили зарплату майже втричі.

Сьогодні в соціальних мережах поширилася чутка про те, що зарплатня депутатів виросла аж у три рази. Хочу офіційно заяви...

Posted by Volodymyr Groysman on 14 квітня 2015 р.








Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 15 Квітня 2015 08:30
Це знов Зелінський приколюється.
ВОНО Показати IP 15 Квітня 2015 08:38
диму без вогню не буває, живущі по новому в рази гірші за папередників. Ні згуртованості ні цілеспрямованості - одна тотальна брехня
ВР Показати IP 15 Квітня 2015 08:51
Ага - все в них фейк!:( Тільки от зареєстровані документи у профільному комітеті справжні!!!
Коля Показати IP 15 Квітня 2015 09:01
Це ж правда бо деутати підтверджували і у комітеті ВР теж. Це для того щоб шухеру було менше -приховують
Анонім до Коля Показати IP 15 Квітня 2015 09:56
Гройсман прав - сегодня повышения зарплаты депутатов нет. Но он, читай внимательно статью, умолчал о том, что в будущем такое повышение можно хоть и завтра провести чисто административным методом, т.е. без решения парламента. И кто тебе об этом будет рассказывать?
sss Показати IP 15 Квітня 2015 09:46
нарешті! Яценюк подав у відставку!!
Я до sss Показати IP 15 Квітня 2015 10:21
Треба не тільки у відставку, а і виконати те, що обіцяв на майдані, тобто кулю у лоб! При Азирове було "добре", а при ньому стало ще "краще". А депутати повинни підняти країну, а потім підвищувати собі зарплати!
лучани Показати IP 15 Квітня 2015 10:51
Фейк від члена політради "Батьківщини" Андрія Павловського.
Літаки готові Показати IP 15 Квітня 2015 18:36
Крадуть в Україні і брешуть доти, поки народ дозволяє... Чемодани з доларами і золотом спаковані, щоб вилетіти з награбованим з Європу чи США. Вже І Азірова іПшонку і Захарченка і Януковича шукають. Скоро ми і Яценюків і Порошенків будемо в розшук подавати... Ще недовго