USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нємцов та Герой УПА: нові пропозиції щодо перейменування вулиць Луцька

9 Серпня 2016 13:59
На честь лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, Героя УПА Олексія Брися та російського опозиціонера Бориса Нємцова хочуть назвати вулиці у Луцьку.

Про це стало відомо 9 серпня під час засідання комісії міської ради з впорядкування назв вулиць міста.

Члени комісії розглянули звернення, що було зареєстроване як петиція та отримало 70 голосів з 300 необхідних. Йдеться про перейменування однієї з вулиць міста на честь Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка). Голова комісії Юлія Вусенко зауважила, що це вже четверта подібна петиція. Своєю чергою, член комісії Леся Бондарук зазначила, що перейменування може викликати зауваження лучан, які казатимуть, що загиблий лідер гурту «Скрябін» не мав стосунку до Волині та Луцька. Отже, пропозицію вирішили взяти до відома.
Інша пропозиція стосувалася перейменування вулиці на честь Олексія Брися. Як розповіла Леся Бондарук, це Герой УПА, який зі своїм куренем визволяв Горохів від нацистів. Однак, згідно її інформації, 93-річний герой живий та мешкає зараз у Львові, тож називати вулицю на честь живої особи, мовляв, було б радянською традицією. На що член комісії Петро Троневич зазначив, що Олексій Брись практично не жив у Луцьку, а лише навчався тут певний час у гімназії.
Окрім того, під час члени комісії відмовили у проханні громадянки Вашкевич про сприяння у перейменуванні вулиці В’ячеслава Хурсенка на честь Героя України Василя Співака.

Розглянули та взяли до відома також петицію, що отримала 9 голосів, щодо перейменування однієї з вулиць міста на честь Бориса Нємцова, який відкрито виступав проти Путіна і публікував правду про події на Донбасі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
О! Показати IP 9 Серпня 2016 14:02
БОЖЕ-вільні!!!!
не лучанин Показати IP 9 Серпня 2016 14:04
усі проблеми відпадуть тут-же
А Показати IP 9 Серпня 2016 14:06
А може тих буйних "рехформаторів" в одну палату розмістити в Ліпінах. Видати кожному по плану Луцька, хай граються. І їм добре, і людей не турбують, особливо таксистів.
Душман Показати IP 9 Серпня 2016 14:12
Як що називати вулиці іменами всіх хто проти путіна , то в Луцьку вулиць не вистачить ! Невже в нас своїх ГЕРОЇВ немає ???
психіатр Показати IP 9 Серпня 2016 14:41
Андрія Кузьменка зат що він агітував з Могилевською перед університетом голосувати за Януковича. Волиняни ви є д*біли на усі 105 %. Ви власні мізги маєте?
Порадник Показати IP 9 Серпня 2016 14:43
Лікуйте д*рні голови депутати Лцька!за всю історію міста таких прид*рків в міськраді не було!!!!
Забужан до Порадник Показати IP 9 Серпня 2016 20:23
Ще "за Польщі" казали- в тому Луцьку, все не по людську! Шановні пані депутатки і пани депутати не виставляйте свою глупоту на сміх людський, про вас і так ніхто нічого не може скизати доброго, дурійте там собі тихенько в своїй раді( на наших грошах) ПОКИ ВАС НЕ ТУРНУТЬ...
згідна з психіатром Показати IP 9 Серпня 2016 15:09
За ща заслугував Скрябін (земля йому пухом!) вже так терміново називати його імям вулицю? Оскільки таку петицію не підтримали лучани, то цілком ясна позиція! Для мене ці Герої, хто захищав і захищає Україну у сьогоднішній війні проти підлого сусіда!
прохожий Показати IP 9 Серпня 2016 15:45
З якого боку тут Нємцов?
yuvgf до прохожий Показати IP 9 Серпня 2016 18:31
яврік!!!
вовк Показати IP 9 Серпня 2016 18:59
а баба явно того з самашедшого дома підірвалась . ГОСПОДИ прости юродивих ібо нє вєдають шо творять.
Зовсім Показати IP 9 Серпня 2016 20:15
подуріли!!!! Люди кому будуть"пхати"Немцова кричіть гвалт!!! Цар зміниться і згадають що то москаль!
Лікар Показати IP 9 Серпня 2016 21:20
Психіатр повернися вЛіпини! Як ти з звідти втік???
Бомж Показати IP 9 Серпня 2016 21:25
Наші депутати не тільки "майдонуті" а Є***УТІ !!!!!
виборець Показати IP 10 Серпня 2016 18:12
нашо ми таких вибрали - невже на Луцьк нема адекватних і нормальних- люди куди ми дивилися і шо нам було пороблено , шо то за масове помутніння було коли ми їх пообирали