USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Офіційно: Анатолій Цьось впевнено переміг на виборах ректора СНУ

27 Листопада 2019 16:55
В другому турі виборів ректора Східноєвропейського національного університету перемогу отримав перший проректор вузу Анатолій Цьось. За нього проголосували 883 особи з 1037, які отримали бюлетні. Це 85,15% від загальної кількості тих, хто проголосував.

Напередодні другого туру виборів ексректор СНУ Ігор Коцан, який в першому турі програв Цьосю з суттєвим відривом, зняв свою кандидатуру. Тому в бюлетні можна було або підтримати кандидатуру Цьося, або не підтримати.

Невикористані бюлетні ліквідували, ще 23 бюлетні з неправильними позначками визнали недійсними, тому їх не враховували при підрахунку голосів.

За Анатолія Цьося проголосували 883 виборці, 131 виборець не підтримали його кандидатури.

В коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Анатолій Цьось зазначив, що відчуває більше відповідальність, аніж радість від перемоги.

«Це велика відповідальність перед людьми, які хочуть змін на краще», – резюмував він та додав, що першою його привітала з перемогою дружина.

Зазначимо, що відповідно до протоколу, скарг чи зауважень від спостерігачів або учасників виборчого процесу не надходило. Отже вибори визнано такими, що відбулися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 17:13
Давайте закінчимо на цій ноті про вибори,бо вже так приїлись ці новини,чому це має бути важливим,чи цікавим для лучан?Хліб подешевшає,зарплату піднімуть,дорогу поремонтують,тролейбуси куплять...?
Лучанин до Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 17:45
Кожному своє. Хочете ви чи не хочете в світі багато чого відбувається і кожному цікаво своє: вам хліб, комусь вибори ректора...
123 до Анонім Показати IP 27 Листопада 2019 19:09
Скучний ти...
Мирон Показати IP 27 Листопада 2019 19:07
131 тих, що проти, то ті старі п***ни, які хочуть вічно там сидіти на блатних посадах, а тепер прийдеться піти на давно заслужений відпочинок, халява закінчилась, ура, вітаємо пана Анатолія із заслуженою перемогою, коцанівська епопея закінчилась.
ветеран вузу Показати IP 27 Листопада 2019 20:01
Вимагає оновлення управлінський кадровий персонал університету
Спорт сім'я Показати IP 27 Листопада 2019 21:25
ВІТАЄМО! Бажаємо втілення всіх проектів в дійсність, процвітання нашого універу
Кіт Показати IP 27 Листопада 2019 23:19
Ура, веселюсь і радію, що коцанівчина закінчилась, а тепер нехай накине Коцан свою мантію і ганяє по місту, ха-ха!
Квітка Показати IP 27 Листопада 2019 23:35
Бажаю нових людей в команду нового ректора. Бо приказка, що старий кінь борони не спортить, тут не діє. Одна адміністрація старого корпусу чого стоїть. Такі добрячі старі конячки, що все живе, молоде затопчуть на місці.
Ростов Показати IP 29 Листопада 2019 10:15
У вас в зале для голосований так холодно ? Почему ваши преподаватели стоят в верхней одежде ?