USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Оголошено в розшук начальника реєстраційної служби на Волині

5 Листопада 2015 16:16
Начальник реєстраційної служби одного з райцентрів Волині вимагав «подяку» від приватного підприємця на суму 40 тисяч гривень.

Посадовець, якого викрили, нині ухиляється від органів досудового розслідування, його оголошено в розшук.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура Волинської області спільно із працівниками управління СБУ та слідчого управління УМВС України в області 2 листопада 2015 року викрила у вимаганні неправомірної вигоди у вигляді матеріальних цінностей на суму близько 40 тисяч гривень керівника одного із органів державної влади, що здійснює реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

Посадовець вимагав таку «подяку» від приватного підприємця за сприяння у реєстрації права власності на об’єкт нерухомості.

Слідчим за погодженням з прокурором складено повідомлення про підозру чиновнику у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Посадовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати відповідні посади та займатися діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Позаяк підозрюваний ухиляється від органів досудового розслідування, його оголошено в розшук.

В інтересах слідства його анкетні дані наразі не повідомляються.

Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анатоль_ Показати IP 5 Листопада 2015 16:18
Люди, я в шоці!
Сусана до Анатоль_ Показати IP 16 Листопада 2015 09:38
А я то як в шоці.
Іван Показати IP 5 Листопада 2015 16:19
Сергій Книш в біги подався !
реєстратор Показати IP 5 Листопада 2015 16:30
Догрався Книш Сергій)
Ковель Показати IP 5 Листопада 2015 16:54
та то Сергій Книш
Анонім Показати IP 5 Листопада 2015 16:55
А чому немає фамілії??? Як за Бручу з Ковеля так скоро будуть писати домашню адресу, а тут соромляться про Книша ниписати!!!
Колектив Показати IP 5 Листопада 2015 17:41
Ганьба Сергій Степанович!!! І що Вам тільки бракувало!? Який раз переконуємось" хто високо взлітає, той дуже низько падає".
Кантора до Колектив Показати IP 6 Листопада 2015 19:10
Галіма підстава.тепер думають як спустити на тормоза.
Книш Показати IP 5 Листопада 2015 18:28
Не смішіть мене, ніхто мене не посадить, бо не доведуть, як завжди. В мене бабла, як в д*рака фантиків.
Олександр Показати IP 5 Листопада 2015 20:02
А як це - "анкетні дані" не повідомляються? Людина в розшуку!!!! А може я з ним сьогодні в тролейбусі їхав і не знав, що його шукають... Та його пику і прізвище - на кожному стовбі розклеювати треба.
Анонім до Олександр Показати IP 5 Листопада 2015 21:30
Ага точно якраз в тролейбусі ви його зустрінете.
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 6 Листопада 2015 10:56
У тролейбусi, може, й не зустрiне, а в потязi - можливо. До речi, бус, або тролейбус - теж можливi варiанти. Адже, користуватися наразi власною автiвкою - це для нього небезпечна рiч, бо правоохоронцям вiдомi номери.
Сашка до Олександр Показати IP 5 Листопада 2015 21:44
Такі в тролейбусах не їздять:)
карасюк Показати IP 5 Листопада 2015 21:00
А як почувае себе його друг Пасько новоспечений оч1льник Волинської юстиції............
-}}} до карасюк Показати IP 7 Листопада 2015 10:34
Добре.
цікаво до карасюк Показати IP 25 Грудня 2015 19:57
а Паська то вже звільнили....теж догрався. цікаво, чи за те ж, за що Книша?
Кохана Показати IP 5 Листопада 2015 21:52
То йому не дівок совати
Сергій до Кохана Показати IP 6 Листопада 2015 06:03
Лєна ? Ти ?
Кіра Показати IP 6 Листопада 2015 00:51
коментар було видалено
Аліна Показати IP 6 Листопада 2015 08:10
Він мені розповідав,що він більше одружився на Ариванюк Тетяні Олексіївній,ніж на її доньці.
Анонім до Аліна Показати IP 6 Листопада 2015 09:27
Нетравіть душу дружині!!! Я думаю це зовсім не наша справа його особисте життя і до цієї статті воно не має жодного відношення !!!!
лучанин до Анонім Показати IP 10 Листопада 2015 12:17
невже дружина така сліпа? я зрозумів би ще якусь тьотку з глухого села, а нотаріус???
))) до Аліна Показати IP 6 Листопада 2015 14:40
Він дуже кохає свою дружину та дочку
Кривда Показати IP 6 Листопада 2015 08:13
хіба в політику і чиновники йдуть не заради хабарів і бізнесу?
Mik (галицька миша) Показати IP 6 Листопада 2015 10:58
Реєстрцiйна служба це хлiбне мiсце для хабарникiв.
Хе Показати IP 6 Листопада 2015 12:55
Хе, хіба це тільки один посадовець хабаря бере? Усі без виключення
Mik (галицька миша) до Хе Показати IP 7 Листопада 2015 06:21
Прислiв'є знаєте? "Злодiя не за те б'ють, що вiн украв, а за те, що його спiймали!" Звiдси й мораль: бери хабарики, але бери так, аби тебе не спiймали "на паленiм".
Юрист Показати IP 6 Листопада 2015 21:36
Про те що він бере хабарі знали давно аж цілих 3 роки ходив безкарно добре хтось прикривав його, а от що він велике лайно знають всі і в бізнесовуму колі йому давно ніхто руки не подає, а те як він любить дружину підтверджує той факт як він з так званою секретуткою на день юриста появлявся у всіх місцях опері, мелодії і т.д. Так і лапшу вішає всім що давно вже розлучений. Одним словом по заслузі .
Юристка до Юрист Показати IP 7 Листопада 2015 10:31
То Ви приховували злочини?чому мовчали?а суд, пишіть заяву.внього не має секретарки він маленький слуга народу. А Ви жабоїди. Тре щоб мозги були заробляти...
люся до Юристка Показати IP 7 Листопада 2015 19:22
Не смішіть !!!!Це точно його не стосується . 9 класів у другій школі а далі технікум і бурна молодість . А став великим юристом зовсім нещодавно а хотів ще й землевпорядником обласним стати так от того розуму нехватило
анонім Показати IP 7 Листопада 2015 01:25
відомо , що він сам собі шукає клієнтів з кого б заробити.
Аля Показати IP 8 Листопада 2015 00:17
Одного з начальників РАЙцентру Волині, Книш здається начальник реєстраційної міста Луцька, чи це вже Луцьк став райцентром, чи це не Книш? Статтю читайте правильно
Філолог до Аля Показати IP 8 Листопада 2015 21:55
Не читайте, а подавайте. Журналісти полають інформацію.
лучанин Показати IP 10 Листопада 2015 09:25
те що це хапуга Книш - це факт. те що це чоловік молодшої Ариванюк - це факт. те що він став начальником завдяки тещі- це факт. те що таке круте нотаріальне бюро мало знати про хабарі свого зятя, чоловіка - це факт. ганьба конторі "АРИВАНЮК КНИШ" журналіст - сци*ун , боїться навіть прізвище написати.
Галя Показати IP 12 Грудня 2015 21:14
Ганьба! Люди на війні гинуть, а падло хабарі гребе!
Рома Показати IP 12 Грудня 2015 23:34
В тебе вафлів а не бабла! Ти ще бабла не бачив! Колгоспник вузьколобий
Лучанка Показати IP 13 Грудня 2015 21:11
І чим скінчилась ця історія, хто знає?
Луцька Показати IP 29 Січня 2016 09:37
ось чим закінчилось http://www.volynnews.com/news/authority/oholosheno-v-rozshuk-nachalnyka-reyestratsiynoyi-sluzhby-na-volyni/