USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Онкохворій мамі волинської волонтерки збирають кошти

17 Травня 2016 12:09
У волинського волонтера хвора на рак мама потребує коштів на лікування. Волинян просять допомогти. Про це інформує Ковельський центр допомоги 51 ОМБР.

"Люда Савіна вже 2 роки віддає весь свій час волонтерству - допомагає одужувати пораненим в АТО хлопцям, піклується про діточок поранених та загиблих волинських Героїв. Це дівчина з золотим серцем, готова завжди прийти на допомогу тим, в кого біда... На її рахунку десятки організованих пораненим операцій та реабілітацій в Києві та за кордоном, вдалі проекти по освіті, оздоровленню та відпочинку діткам наших військових!

Сьогодні трагедія не оминула і її домівку - важко захворіла мама Людочки - Кіндер Тетяна Дмитрівна. Діагноз страшний - "злоякісна пухлина прямої кишки ІІ ступінь", до всього мама має вроджений порок серця та страшну алергію (на медикаменти, пил, продукти харчування). Вже пройдено певний шлях лікування та все ж таки операція необхідна і терміново! Лікар в Боголюбах береться за її проведення! Необхідна сума на операцію - 30 000 гривень. Операція вже запланована на 1-2 червня 2016року.

Пані Тетяні - 64 роки. Все своє життя вона віддала ковельським дітям - працювала вчителем матиматики, пізніше вихователем в дитсадку в Ковелі. Людочка в неї єдина донька... Все життя живуть удвох... Люда в свої 23 роки ще не встигла твердо стати на ноги і не може самостійно справитись з цим випробуванням, 30 000грн сума непідйомна для неї зараз... Тому ми змушені звернутись до всіх небайдужих до чужої біди людей з проханням допомогти волонтеру врятувати маму та зібрати на операцію 30 000 грн!", - йдеться у повідомлення.

Кошти на операцію збираємо на картку Приватбанку 4149 4378 6054 3782 Кіндер Тетяна Дмитрівна!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Людмила Савіна Показати IP 17 Травня 2016 14:26
ДЯКУЮ НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ! Деркач Ірина надіслала мамі +105грн БЛАГОДІЙНИХ КОШТІВ НА ОПЕРАЦІЮ! Черевіков Петро +100 грн Головко Галина +101 грн +50 грн від Ворона Ольга! +200 грн від Танюши Дружинович! +500 грн від Слупко Наталії! Хай повертається сторицею!!!!
Людмила Савіна Показати IP 17 Травня 2016 18:01
+95 грн (поповнення в терміналі) +51 грн від Сметюха Романа +300грн +50 від Антонія Мельніка +300 Козоріз Наталія ДУЖЕ ДЯКУЄМО ТИМ, ХТО ДОПОМАГАЄ!!!
Волонтери АТО Показати IP 17 Травня 2016 22:39
Людочко, одужання твоїй мамі!! Тобі - щира подяка за добро!! Трохи кинули тобі грошей)). хай все піде на одужання)). Тримайся! Все буде добре!
Людмила Савіна до Волонтери АТО Показати IP 18 Травня 2016 11:12
Щиро Вам дякуємо! Бог все бачить! Віримо в краще!!!! Дякую за підтримку!!!
до савіної Показати IP 18 Травня 2016 06:55
за що конкретно 30 тис ? можна порахувати значно дешевше навіть при теперішній ціновій вакханалії в медицині
Знаюча до до савіної Показати IP 18 Травня 2016 11:01
не кажіть так.. я стикалась з таким,коли моїй мамочкці.. і повірте,на лікування і операції гроші неймовірні йдуть!
до "до савіної" до до савіної Показати IP 18 Травня 2016 11:16
складається таке відчуття,що Вам потрібно дякувати Богу що в Вас всі здорові, адже цін на медичне лікування в УКРАЇНІ ви не знаєте. якщо Вас цікавлять деталі - будь-ласка напишіть ОСОБИСТО до мене в приватні повідомлення.
до савіної Показати IP 18 Травня 2016 18:58
попросіть чи вимагайте калькуляцію на дану суму порадьтесь з незацікавленими фахівцями а ваші колеги таких знають і можуть виплисти цікаві або жахливі факти
Анонім до до савіної Показати IP 19 Травня 2016 00:38
Уже цікавились... Нажаль все так і є. Та калькуляцію обов'язково вимагатимемо! Дякую за пораду! Нехай всі будуть здорові! Храни Вас Господь!
Людмила Савіна Показати IP 19 Травня 2016 00:39
Дякую УСІМ ВАМ, ХТО ДОПОМАГАЄ в цей і без того важкий для всіх час!!! На картці у мами уже зібралась сума у 20100грн!!! ДРУЗІ, ДЯКУЮ!!! Знаю, що багато Людей молиться за здоров'я мами - відчуваємо це!!!
АНОНІМ Показати IP 19 Травня 2016 11:07
Людочка! Тримайтеся... Які ж в нас люди чудові - всього за добу така суттєва допомога! Одужання Вашій мамі.. Тепер все в руках лікарів та Господа...
Людмила Савіна Показати IP 19 Травня 2016 23:41
Дякуємо безмежно за небайдужість, допомогу та теплі слова!!!!! БІльша половина необхідної суми уже є! +100 від Малика Олега +50 Мирослав Ватащук +100 Андрієвич Тетяна +50 Кусик Лариса +1000 Наталія Ариванюк +20 Карабейніков Сергій +345 Марченко Юлія +30 грн (немає імені) +2000 грн від @Друзі Ірпінського шпиталю (Фінлягндія) +98 Yakimchuk O.A. +500 Cikana Olena +150 Слободян Олександр +300 Гладун Сергій +300 Мілішкін Ігор +6500 грн зібрали друзі в Польщі (о.Роберт, Іван Сирник та пан Роман) +100 грн (немає імені) +100 грн (немає імені) +200 грн від Кострікіної Галини +100 Панасюк Андрій +100 Сух Наталія +300 Крепець Віра +500 Парфенюк Наталія +100 Трофімук Іван +498 Шіман В.І. +118 Borzovec O.L. +700 Поліщук Інна +200 (немає імені) +100 Добровольська Наталія +50 Трофімчук Тетяна +50 Франчук Ольга +300 Яценюк Вікторія +100 Міхалевич Тарас +100 Робомизо Наталія +200 Леончук Максим +100 Денисюк Галина БАГАТО З ВАС ЗНАЮ ОСОБИСТО, БАГАТО НІ... ТА ВСЕ Ж НИЗЬКО ВКЛОНЯЮСЬ ПЕРЕД КОЖНИМ ЗА ДОПОМОГУ!!! Хай береже ВАС Бог! P.s.: список не для реклами, а для того щоб всі хто надіслав були впевнені що Ваші кошти дійшли нам!
Людмила Савіна Показати IP 20 Травня 2016 16:29
СУМА, НЕОБХІДНА ДЛЯ ОПЕРАЦІЇ МАМИ Є!! ЗА ТРИ ДОБИ - 38000 ГРИВЕНЬ (цієї миті ще приходять кошти!)!!! Неможливо ВАМ передати словами моєї вдячності!!! Надзвичайно приємно, що в цей важкий для усіх українців період знайомі і незнайомі мені Люди так оперативно відреагували та допомогли зібрати цю суму грошей (для моєї сім'ї це великі кошти!!!)! ХРАНИ ВАС ГОСПОДЬ!!! Правду кажуть - не май сто гривень, а май сто друзів!!! ДЯКУЮ ДОЛІ, ЩО В МЕНЕ Є СТІЛЬКИ СПРАВЖНІХ ДРУЗІВ!