USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Опалення та гаряча вода можуть подорожчати на 20%

17 Грудня 2017 07:00
У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі розповіли на скільки подорожчає отоплення і гаряча вода у 2018 році, пише Gazeta.ua.

Тарифи на гарячу воду і опалення залежать від багатьох факторів: вартість ремонтних робіт, зарплати співробітників, ціни на холодну воду і електроенергію. Однак головна складова - газ.

«Тарифи на опалення і гарячу воду в наступному році виростуть на 20%. Навіть без подорожчання блакитного палива ціни на підігріту воду і центральне опалення підвищуються: по-перше, ростуть зарплати; по-друге, скорочуються обсяги споживання», - йдеться у консенсус-прогнозі відомства.

Якщо тариф на газ визначає своєю постановою Кабінет Міністрів, то вартість гарячої води та опалення для кожного підприємства окремо встановлює Національна комісія держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

«Підприємство вважає, скільки коштує їх послуга, направляє ці розрахунки в комісію, там розрахунки перевіряють і стверджують нові тарифи. Головне завдання НКРЕКУ - утримувати вартість комунальних послуг на економічно обгрунтованому рівні», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Луцьку повірка лічильників гарячої та холодної води стане платною. Вартість повірки становитиме 90,62 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Отак Показати IP 17 Грудня 2017 08:41
Дякуємо за новорічний подарунок нашій клятій владі.
Степан(Крымчанин) до Отак Показати IP 17 Грудня 2017 12:46
Самі обрали.
Все правильно Показати IP 17 Грудня 2017 08:50
Все на ато ,на учасників ато, дітей ато, жінок ато а решті на безвіз
11 Показати IP 17 Грудня 2017 09:07
Все правельно як в Європі головне безвіз .
остап Показати IP 17 Грудня 2017 09:09
Нонсенс!!! Споживаємо менше щоб зекономити, а платимо так само бо ціна зросла. Питання - навіщо економити та мерзнути?!
ігор луцький до остап Показати IP 17 Грудня 2017 11:16
Чим менші обєми виробленої продукції,тим вища собівартість.Це закони економіки.Штати працівників,офіси,телефони,електроенергія,транспорт,паливно-мастильні матеріали і.т.д.Це все затрати.Поставте вдома бойлер.Чим більше проживає в квартирі людей,тим вигідніше.
Череп В. Показати IP 17 Грудня 2017 09:52
" Слава нашій " - революційній владі !!! Все краще для народа ...
Споживач Показати IP 17 Грудня 2017 10:40
Повна нісенітниця.Тарифи на опалення і воду встановлює міська влада,а лиш потім затверджує НКРЄКП.
Степан(Крымчанин) Показати IP 17 Грудня 2017 12:48
Сказано "може", значить подорожчає.
ВВ Показати IP 18 Грудня 2017 09:49
Я дико вибачаюся, а якого ХХХ тоді не дають встановити автономне опалення, щоб хоч якось зекономити?! Комуналка і так непотяжна, зарплата розлітається за пару днів з такими цінами на існування.
володимир Показати IP 18 Грудня 2017 21:42
менше плачте а краще задумайтесь над ліквідацією луцьктеплп а кредити які виділяють на його підтримку дайте людям та всановіть індивідуальне опалення.