USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

У вересні газ для населення подорожчає майже в 1,5 раза

27 Серпня 2020 12:04
«Нафтогаз» встановив ціну на природний газ для населення у вересні 2020 року на рівні 4,70 гривень за кубометр з ПДВ та без урахування вартості доставки. У порівнянні з серпнем ціна газу зросла на 1 460 гривень, тобто на 46%.

Крім того, «Нафтогаз» підвищує річну ціну на газ для населення. Про це йдеться на сайті компанії, передає 24 канал.

У вересні кубометр газу коштуватиме 4,70 гривні без урахування вартості доставки. У порівнянні з серпнем це на 1 460 гривень або на 46% більше.

Щодо річної ціни, то у перші два тижні вересня її можна зафіксувати на рівні 4,73 гривні за кубічний метр з ПДВ, але без вартості розподілу. З 16 по 30 вересня вартість тарифу зросте до 5,24 гривень за кубометр.

Як змінювалась ціна на газ від початку року

У лютому українці заплатили за спожитий у березні газ за тарифом 5,86 гривні за кубометр, що на 15% дорожче, ніж у січні.

У квітні через кризу ціни впали на 15%, у травні – ще на 21%.

У червні вартість знизилась ще на 6%.

А в липні ціна зросла на 7%, у серпні ще на 9% – до 3,24 гривні за кубометр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Сергій Показати IP 27 Серпня 2020 12:22
Це кінець епохи бідності...
Дякуємо! до Сергій Показати IP 27 Серпня 2020 16:24
Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!
скептик Показати IP 27 Серпня 2020 12:28
Згідно Закону України "Про ринок газу" ціни на газ встановлюються ринковими механізмами. в УРКАїні таких ринкових механізмів немає. крім того, сам закон про ринок газу порушує статтю 13 Конституції України, згідно якої земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. ТОБТО НАРОДУ ЗА РИНКОВИМИ ЦІНАМИ ПРОДАЮТЬ ТЕ, ЩО Є ЙОГО ВЛАСНІСТЮ
Цікаво Показати IP 27 Серпня 2020 12:39
Для якого владного б.дла збирають черговий мільярд з народу?
скептик до Цікаво Показати IP 27 Серпня 2020 13:56
для зеленого
!!! до Цікаво Показати IP 27 Серпня 2020 16:24
Хочемо ще! Нам мало! Кожен з нас ...
pattern Показати IP 27 Серпня 2020 12:55
у другій половині вересня ціна така ж як і була у січні. Страшно уявити якою буде ціна цієї зими.
Карантинер до pattern Показати IP 27 Серпня 2020 13:24
4.70 це вартість газу з ПДВ+ 1 гривня розподіл=5.70 і це в вересні, а зимою певно буде більше чим при Порошенку,
правдиваЯ до Карантинер Показати IP 27 Серпня 2020 14:24
До чого тут президенти взагалі?! Ви в свомі розумі, хоч щось думаєте перед тим як таке писати? То все Кабмін і Нафтогаз з західними спостерігачами наглядових рад! То Захід викручує Україну, а ви все на президентів списуєте! То умови МВФ! То вам ціна кредиту на підняття мінімалки! От воно звідки, а вам президентів втюхують і ви ведетесь, бо необізнані і такими легше всього маніпулювати! :(
Карантинер до правдиваЯ Показати IP 27 Серпня 2020 16:12
Я людина проста, і дивлюсь на те як мені живеться при якійсь владі, з цього і роблю висновки для себе, про владу того періоду за який мова. При Порошенку було погано, при Зеленському є погано, в майбутньому може буду голосувати за проросійського президента.
Анонім до Карантинер Показати IP 28 Серпня 2020 09:40
100% бо заходу ми як виявилось не потрібні. тільки гроші дають під проценти. ще й умови нам диктують кабальні. .
скептик до Анонім Показати IP 28 Серпня 2020 13:03
створити нормальну країну, а не сходняк по-понятіям - це кабальні умови ?
Ура до правдиваЯ Показати IP 27 Серпня 2020 16:26
Слава нашому мудрому Президенту і його команді! Жити справді стало краще, легше. 4000$, на дорозі не валяються, як не як.
Ттік до правдиваЯ Показати IP 27 Серпня 2020 16:39
А президент ну ніяк не впливає на кабмін, Гончарука і Шмигаля хто захотів премєрміністром зробити, не президент правда?? А хто дозволяє рулити мвф в державі, виконуючи усі забаганки, ре президент?? Ну ми ж читали передвиборчий вислів-зробимо їх разом. Він слова дотримав, вже зробили і не раз. І далі будуть
Воля до правдиваЯ Показати IP 27 Серпня 2020 18:13
Ми на майдані собі і своїм дітям таку долю обрали, свохми руками. Хоч і не знали шо так буде - але сталося.....
Не! до Воля Показати IP 27 Серпня 2020 19:35
Не було тебе на Майдані. Не було, тому й брєд пишеш.
ЗеПепо до правдиваЯ Показати IP 27 Серпня 2020 21:05
До того, що в президента монобільшість.
Norse Показати IP 27 Серпня 2020 13:01
eee boy
Карантинер Показати IP 27 Серпня 2020 13:14
От вир*дки, видобувають наш власний газ і продають його нам по імпортному паритету, аби Коболєв і європейські менеджери з наглядової ради могли собі мільйони премій виписувати.Придумали фальшиву схему Амстердам+ і роблять гроші з повітря.
123 до Карантинер Показати IP 27 Серпня 2020 16:26
Клятий Порошенко, коли він вже перестане наживатись на Україні! Да?
Анонім до 123 Показати IP 28 Серпня 2020 09:43
та порошенко і ввів ці договори з мвф і вихвалявся байдену що газ підняв не на 70% а на всі 100 !!! Перевиконав план. Так шо зеленський продовжує політику порошенка......
Остап Вакарчук Показати IP 27 Серпня 2020 13:33
Наша влада потроху цим зниженням на газ приспала людей, особливо тих, хто платить за комунальні послуги: газ, електроенергію і гарячу воду в повному обсязі, тобто 100%. Влада знизила в літній період ціну на газ, бо фактично влітку використання населенням газу невелике. А ось і прийшла осінь 2020 року, ціни наша влада потихенько піднімає вверх, в принципі це нововведення тверезі люди прогнозували. І дійсно я не уявляю собі, які захмарні суми за газ, електроенергію, гарячу воду і опалення прийдеться цієї осені-зими платити роботягам і не тільки, які так як і моя сім'я не мають субсидій або пільг. Ось на таких людей, які оплачують 100% комунальних платежів і розраховує влада. Бо пільговики і ті хто має поки субсидії, не платять так як ми, і так болісно це відчувають коли приходять на пошту чи в банк платити комунальні послуги.
Великий ПО до Остап Вакарчук Показати IP 27 Серпня 2020 16:27
Просто народ по_і_мє_лі.
К Показати IP 27 Серпня 2020 13:52
Тільки пукнули а сайти облгазів вже змінили тариф.
Qwerty Показати IP 27 Серпня 2020 13:54
В україні газовий бізнес це був завжди бізнес президента
Ytrewq до Qwerty Показати IP 27 Серпня 2020 14:19
Помиляєтесь! Це бізнес Нафтогазу і тих хто за ним стоїть! Не ліпіть все до Зе! його і близько до того не підпустять як і Ахмєтов до енергетики і доїть українців собі в угоду!
ототак Показати IP 27 Серпня 2020 14:17
При всіх за і проти але таке відбувається кожного року! Ціни перед опалювальним сезоном піднімають. Але тут питання в іншому, чому, коли у квітні-травні був дешевий газ за всю історію, наш Кабмін з Нафтогазом не закачали у сховища, щоб потім дешевше людям продавати? Так за людей думають, дбають? Лише за це їх треба гнати у шию і вже! Всі країни закупили дешевший і лише Україна "багата", зараз буде закуповувати і продавати по ринкових цінах?! Або закачали дешевий, правду ніхто не скаже, а продавати будуть по ринкових цінах - це ж Україна... :(
скептик до ототак Показати IP 27 Серпня 2020 18:43
ще один наївняк. а вам відомо , що таке газові контракти і на який термін вони заключаються ? спотові ціни на біржі можуть коливатись +/- 10%, а не в рази. монополька нафтогаз УРКАїни під контролем купки нуворишів як хоче так і лоскоче. і не треба лохматіть бабушку що офіс президента там ні при чому
Лучанин. Показати IP 27 Серпня 2020 16:26
Треба ж Коболеву мамі переслати з десяток мільйонів доларів щоб вона не бідувала.
анонім Показати IP 28 Серпня 2020 13:46
шож цэ таке як жеж так