USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Опублікували відео моменту нападу на автобус ОПЗЖ під Харковом

27 Серпня 2020 22:08
У мережі показали момент нападу на автобус активістів організації «Патріоти – За життя».

Відповідне відео виклали на Телеграм-каналі Украина 24/7.

У поліції факт нападу на автобус кваліфікували як хулігантство.

Нагадаємо, нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива заявив, що під Харковом обстріляли автобус представники ГО «За життя». Пізніше у поліції повідомили, що нападників затримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
??? Показати IP 27 Серпня 2020 22:25
Орди мертвечука і орли Авакова ... Від чого відволікають увагу на цей раз?
Анонім Показати IP 27 Серпня 2020 22:42
Итак, адок. В закрытых сводках полиции о сегодняшнем нападении записано следующее: «Микроавтобус Мерседес д/н АХ 9036 ВА, блокировали машины - Паджеро и Фольксваген номер КЕ 1312 КЕ. Знаете, кто владелец Фольксвагена? Куриленко Иван Петрович. Куриленко Иван - голова осередку НацКорпус в Днепр. области.
лк Показати IP 27 Серпня 2020 23:36
Сомали
ПТН ХЛО Показати IP 28 Серпня 2020 00:31
мачі опезежопніков !!!
Дед до ПТН ХЛО Показати IP 28 Серпня 2020 14:56
Могу только сочувствовать Украине и украинцам...
123 до Дед Показати IP 29 Серпня 2020 08:38
Спасибо тебе дорогой товаріщь, вечного вставания с колен вам и предолгой жизни обнуленному.
Бульба до ПТН ХЛО Показати IP 28 Серпня 2020 23:15
Ця країна приречена
Да да да до Бульба Показати IP 29 Серпня 2020 08:40
ХАХАХА! Ми вже в 2015 замерзли без газу, а в 2016 всі виїхали в ЄС. Приречена зелень, вже скоро.
точно Показати IP 28 Серпня 2020 08:44
Бички з нацкорпусу без мізків і з мязистими обличчями без проблиску думки..... Гарматне мясо політиків.
Москаль до точно Показати IP 28 Серпня 2020 10:08
А потом "а нас за что?"
Анонім Показати IP 28 Серпня 2020 09:22
Каждый тунеядствующий радикал или тупой националист должен быть в тюрьме или розыске. Зачистка и загон за дурдом, ничего другого здесь уже не поможет.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2020 10:16
Вчерашние события показали, что партию нацкорпуса надо запрещать в Украине. Если для Минюста недостаточно нападения на людей, запугивания политических оппонентов и расстрела автобуса, то что же они должны сделать, чтобы их запретить? Пойти сжечь чей-то офис с кучей людей? Власти должны четко понять, что сеющая насилие и раскол в стране партия должна быть заблокирована.
Дед до Анонім Показати IP 28 Серпня 2020 15:04
Возможно для власти они полезны (чей нацкорпус?), а кто враг нам уже рассказали.
патриот Показати IP 28 Серпня 2020 21:07
опять бе -бе -бе в отставку не пидэ
Бульба Показати IP 28 Серпня 2020 23:13
Це тільки початок!!! Це Україна за яку мені соромно!!! Хто захищає цих нелюдів??? Візміть автомат і йдіть боротись на фронт!!!