USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пам'ятник «Слава праці» у Луцьку можуть знести?

23 Вересня 2015 12:42
Пам'ятник «Слава праці» на вулиці Рівненській у Луцьку доведеться знищити, або ж у кращому випадку - перемістити деінде. Зокрема, у детальному плані територій між вулицями Рівненська та Електроапаратна його не передбачається, - інформує «Під прицілом».

Як розповів заступник начальника управлінні містобудування та архітектури Луцької міської ради Ярослав Матвіїв, до Центру надання адміністративних послуг

звернувся Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з проханням розробки детального плану розбудови храму на вільній від житлових будинків території між вулицями Рівненська та Електроапаратна. Наразі там зелена зона та пам'ятник «Слава праці».

«Ми підготували такі вихідні дані на проектуавання, як доцільність та можливість будівництва храму.Тобто про сам початок розбудови не йдеться» - повідомив Ярослав Матвіїв.

Лише після засідання земельної комісії та громадського обговорення винесуть на розгляд виконавчого комітету рішення щодо виділення земельної ділянки. Тільки в такому випадку буде прийнято рішення про можливість будівництва храму на цій території.

Натомість сам Ярослав Матвіїв як мешканець міста зізнається, що в забудові цієї території не бачить нічого позитивного. Його обурює і той факт, що знаменитий пам’ятник «Слава Праці» доведеться знищити, або ж перенести в інше місце.

Варто зауважити, що цей монумент в стилі авангард викликав захват у відомого скульптора Тадеуша Мисловського, під час міжнародного симпозіуму по скульптурі у 2003 році.

Разом з тим, зі слів чиновника, ЦНАП не може відмовити владиці у дозволі на розробку плану, але наразі про сам процес розбудови поки що не йдеться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
444 Показати IP 23 Вересня 2015 12:55
а навіщо Слава праці, тепер всі гайда кричати: слава Михаїлу)))
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 13:07
Ще стільки вільної місцини для церков у Луцьку - "алея роз", парк за РАЦСом, меморіал, сквер напроти УМВС, Театральний майдан, Київський майдан, можна цілий центральний парк храмів ім. Л. Українки зробити… бракує нам цього. Церкву у кожен двір!
АС Показати IP 23 Вересня 2015 13:18
Пам'ятник " Слава праці" потрібно знести, а на його місці спорудити пам'ятник "Неслава "громадським " організаціям"
Храм на Храмові Показати IP 23 Вересня 2015 13:35
Бар на барі, аптека на аптеці.
Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 15:17
тих капличок і так порозбудовували далі нікуди. наприклад за корпусами СНУ вона геть не вписується жах.
Ко ля до Анонім Показати IP 23 Вересня 2015 16:37
Підтримую.
Лучанин Показати IP 23 Вересня 2015 16:58
Читав раніші публікації, що у Старовижівському районі немає або будують перший храм Київського Патріархату.... Будуйте більше і по інших районах теж. Навіщо Славіка демонтувати!!! До нього весілля їздили колись фотографувати.
Джулія Показати IP 23 Вересня 2015 21:18
Ще б віри і любові до ближнього із кожним новим храмом більше ставало...
a Показати IP 23 Вересня 2015 23:51
а хто хоч раз проходив ввечері біля пам'ятника, коли там розпивають спиртні напої постійно і гори сміття?!
дмитро Показати IP 24 Вересня 2015 06:53
Да, з собакою гуляти в храмі чи в барі? Або між ними навіть не знаю шо вибрати. Короче Славіка нетрож! Я до нього звик.
аяяй Показати IP 24 Вересня 2015 08:39
Да! вера у нас уже давно стала бизнесом!Уже им памятник мешает,что нынче честный труд уже не в почете? Церквей понастроят,чтобы еще больше обогащаться.
Кот Показати IP 24 Вересня 2015 15:05
Нам треба більше грошей ,даєш храм в кожному подвірї!!! Громадяни майте совість ще не в кожного попа є мерседес S500 ,от як їм без мерса жити ?
Кот Показати IP 24 Вересня 2015 15:24
https://www.youtube.com/watch?v=b5zRojTWqWA Для піднятя настрою.