USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Парад наречених у Луцьку: «Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями»

29 Червня 2014 17:38
У Луцьку відбувся традиційний парад наречених. Цього разу його тема: «За мир та єдність України».

Колоритне дійство відбулося у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку. Сьогодні, 29 червня, сорок молодиць боролися за звання дівчини з найефектнішою зовнішністю.

«Це вже четвертий парад наречених. Зважаючи на ситуацію у нашій державі, ми обрали тему: «За мир і єдність в Україні». Організовуючи такі дійства, ми хочемо привернути увагу до певних проблем у нашій країні. Окрім того, у дівчат є можливість ще раз вдягнути весільне плаття», - розповідає організатор, засновник журналу «Ваше весілля» Олена Кіц.

Зауважимо, участь у параді могли брати і незаміжні дівчата, які хотіли спробувати себе у ролі наречених.

Цього року сукні були особливими, адже дівчата прикрасили їх елементами національної символіки.

Окрім того, красуні тримали у руках різноманітні таблички з такими написами: «Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями», «За мир», «За єдність», «Добро починається з тебе» тощо.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
титушко Показати IP 29 Червня 2014 18:01
коментар було видалено
бОГОЛЮБЫ до титушко Показати IP 29 Червня 2014 19:27
Правду говорят украинский город невест это Николаев.
все бачу Показати IP 29 Червня 2014 18:35
не дивно, що вони ще не одружені!
Андрій Показати IP 29 Червня 2014 18:36
Де ж такі "красуні" ще нашлись?
Макс до Андрій Показати IP 29 Червня 2014 19:17
Андрію,тільки Луцьк таких "красунь" показує,хоча зона Полісся тягнеться від Бугу і до Расєї.
лучанка Показати IP 29 Червня 2014 18:54
є "дівчата" зовсім без комплексів щодо своєї фігури!
петя Показати IP 29 Червня 2014 19:15
я б з такими кох***ся не став би
Андрій76 до петя Показати IP 30 Червня 2014 14:55
А під 100 грам?..Чи стільки не вип"єш?..
оце так Показати IP 29 Червня 2014 19:57
невже красуні в Луцьку перевелися?
Тетяна до оце так Показати IP 1 Липня 2014 16:02
Це не конкурс краси, а парад наречених, різницю відчуваєте?
Анонім Показати IP 29 Червня 2014 20:40
"Кохайтеся,чорнобриві, та не з москалями..." поруч з гаслом «За мир та єдність України» і словами про "добро". У країні, де "москалів" добра половина мешканців, це зібрання гасел звучить підло і цинічно.
Гістерезис до Анонім Показати IP 29 Червня 2014 21:05
Залежно від того, кого вважати "москалями"... І не думаю, що варто знаходити якийсь підтекст у конкурсі краси
Анонім до Гістерезис Показати IP 29 Червня 2014 21:53
А зараз такі часи, що слово "москалі" лише один підтекст має . Той, що несумісний а ні зі словами по "мир та єдність", а ні про "добро" Доки слова "москалі" будемо вживати, не буде ні миру, ні єдності. А через те і добра не буде,бо яке може бути добро, коли немає миру і єдності?
Гістерезис до Анонім Показати IP 29 Червня 2014 23:14
То для чого кохатися із "несумісними"?!)
Анонім до Гістерезис Показати IP 30 Червня 2014 08:53
А ви що, кохаєтеся з підтекстами??? Краще кохайтеся з дівчатами.І більше думайте за майбутнє,ніж за сьогоденню політику.Ненависть ніколи нічого не створювала,лише руйнувала.От і тепер, зомбовані хвилями ненависті, люди стріляють у людей та ладні їхати воювати, щоб розвісити учорашніх своїх співгромадян на гілляках їхніх власних дерев. Тому краще вже покиньте "підтексти і кохайтеся з чорнобривими.
Гістерезис до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 11:16
Вам варто трошки розслабитися. Вимкніть тб, вилізьте із новин і дайте мозку трошки передишки. (А воювати із співгромадянами - це гарно сказано. Тільки не були б ті "співгромадяни" кавказької зовнішності і з іноземними паспортами. Тому й кажу, залежно який зміст вкладати у слово "москаль". Особисто я ніколи не називав москалями просто російськомовних чи східняків)
Анонім до Гістерезис Показати IP 30 Червня 2014 13:38
Це ви вимкніть та озирніться.У мене тут поруч крихітка з евакуйованих. Налякана на смерть."Москалька".Її мати вже ніколи не візьме її на ручки. Отаке горе.Де батько-невідомо, його не випустили нацгвардійці разом з донечкою і бабусею.Мовляв, а чи не сепаратист він. А ви можете розслабитися? У такі часи?Яке ж у вас серце? Доки слово москаль не стане під забороною ніякої єдності нам не чекати.А після того,що зробили із "москальськими" містами і поготів. Про "чеченську зовнішність":вимкніть тб і вмикайте мозок.
Анонім до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 14:36
такі коменти якраз для новини про конкурс краси...
Патріот до Анонім Показати IP 1 Липня 2014 16:40
А мир і єдність по Вашому напевно Путін несе? А ми відкидаємо це добро, і називаємо їх москалями...
Лукаш до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 11:46
Це хвороба росту нації. Проте на речі потрібно дивитися простіше. Це вислів нашого батька нації, який "москалями" називав тих хто служить москві. Тому не потрібно говорити дурниці. Росіяни, які живуть в Україні, люблять її та вважають своєю вітчизною - не москалі. І саме таке розуміння потрібно вкладати в поняття "москаль". Я чув у східній та південній україні, як люди, говорячи російською цілком правильно вживали поняття "москаль".
І.М. до Лукаш Показати IP 30 Червня 2014 18:03
Лукаше, я саме звідти,зі Сходу.Коли ми читаємо слова Т.Г.Шевченка "Кохайтеся, чорнобриві...", то розуміємо, що москалями називали солдат, чий строк служби тоді складав 25 років і дочекатися такого москаля до дембєля було марно:або сам він загине, або його наречена від старості помре. Але коли у нас чують "Москалів на ножі!" і бачать при тому, як на 9-поверхівки та хати Слов"янська і Луганська падають міни, ракети та снаряди, ми розуміємо, що воно за зміст в тому слові.І коли ми бачимо вже в себе вдома невідомо кого із свастиками на рукавах, теж вже не маємо ілюзій щодо "єдності" чи "добра". На все добре. Я - із Запорізького краю. А ваші наречені гарні дівчата.От тільки про "добро" і "єдність" їм краще б мовчати.
Патріот до Анонім Показати IP 1 Липня 2014 16:35
Шановний, у Ваших словах вгадуються нотки сепаратизму. Напевно Вам мало, що москалі відібрали Крим, а зараз подібне хочуть провернути на сході нашої Батьківщину! Слава Україні! Геть москалів!!!
Москаль Показати IP 29 Червня 2014 21:46
Конкурс красоты с такими лозунгами - признак безвкусия...Да красоточки на Волыни похоже перевелись ...
не москаль до Москаль Показати IP 30 Червня 2014 11:27
Що москалику, зачепило? Хоча для тебе і кобила - невеста
Лукаш до Москаль Показати IP 30 Червня 2014 12:03
Такі конкурси потрібно проводити. А в такий час особливо. Наші хлопці, які йдуть в зону АТО повинні знати за що вони борбться. За світлу, красиву Україну. В якій повинні панувати добробут і процвітання. До цього ми повинні прагнути. А дівчата наші луже гарні. На будь - який смак. І худенькі і повненькі і високі і назенькі. Мені це подобається.
Патріот до Москаль Показати IP 1 Липня 2014 16:44
Теж мені гурман знайшовся! Скажу Тобі на Твоїй мові:"Давай до свидания!!!")))
Иван Показати IP 29 Червня 2014 21:48
коментар було видалено
Жах Показати IP 29 Червня 2014 22:03
коментар було видалено
Ірина Показати IP 29 Червня 2014 22:15
Насправді чіплятися до дівочої вроди тут недоречно. Ви самі всі дуже вродливі? Дівчата як дівчата, різні. Нормальні. А от те, що навіть тут не втрималися від розжарювання міжнаціональної ворожнечі, то гидомирно. Ганьба!
123 Показати IP 29 Червня 2014 22:23
коментар було видалено
Ау Показати IP 29 Червня 2014 22:26
коментар було видалено
Страхіття Показати IP 29 Червня 2014 22:54
Ніколи такого не бачіла
до Страхіття Показати IP 29 Червня 2014 23:43
коментар було видалено
Анонім Показати IP 30 Червня 2014 09:19
зараз в краіні біда а нам парад дівчат давай
Андрій76 до Анонім Показати IP 30 Червня 2014 15:00
Добре що не"геїв"...
Нехай Показати IP 30 Червня 2014 10:40
коментар було видалено
Сонячна Показати IP 30 Червня 2014 10:42
коментар було видалено
Сашка Показати IP 30 Червня 2014 11:20
народ, це не конкурс краси! Якщо ви хочете дивитися на худощавих моделей - ідеть на якісь там "міс волині" чи ще кудись. А це - просто поках весільних образів. Різних. Бо і наречені бувають різні. Огляніться на ваших друзів та знайомих - невже серед них лише моделі? Дівчата старалися, працювали над своїми образами і, як на мене, вийшло цікаво. А тим, хто каже, шо нема на волині гарних дівчат - чємодан, вокзал, расія!!! ))))
Анонім до Сашка Показати IP 30 Червня 2014 18:23
"...тим, хто каже, шо нема на волині гарних дівчат - чємодан, вокзал, расія!!!"..............Вважаєте, в "Расії" вони є? Мабуть, Крим послухав саме таких,як ви,бо так і зробив- гайнув до Росії. І саме через таких, як ви, туди намагаються гайнути ще дві області. Колись люди визначать,що справжні сепаратисти це ті, хто стравлює українців з росіянами,хто протиставляє "титульну націю" "вонючим даунбасівцям".Ті, хто порушив сімейні, народні зв'язки між росіянами і українцями.Хто називає співмешканців "москалями" та "кацапами" і жене їх "на гілляки". Всі,хто винен в цьому,будуть відповідати якщо не перед законом,то перед Богом.
Сашка до Анонім Показати IP 1 Липня 2014 08:43
Ні, сепаратисти - це ті, які в першу чергу стравлюють між собою своїх же! Що, власне, пробуєте робити ви! Я вважаю, що в Расії, може і є гарні дівчата, але наші кращі! і позив мого коментаря полягав у тому, що не треба обсирати учасниць параду. До чого тут крим, сепаратисти і Донбас - відомо, мабуть, лише вашій хворій уяві. І, до речі. "гнати" на тему політики в коментарях під масовим заходом - чи не розпалювання то ворожнечі?.... То кому із нас перед законом і Богом відповідати, любчику?.... )))))
Лукаш Показати IP 30 Червня 2014 11:29
Справжні мужчини публічно коментують лише принадні особливості жінок. А вони є в кожної. Як на мене, то лише не впевнені в себі особини чоловічої статі можуть ображати жінок. Адже сказати дівчині відкрито, що вона не красива - це все одно що мужчині сказати - ти імпотент. Мужчини! Не будьте слабаками - знайдіть красу у кожної жінки. Тоді ви ви можете вважати себе справжнім мачо!
Олена Кіц Показати IP 30 Червня 2014 13:48
Шановні коментатори. Парад НАРЕЧЕНИХ це не конкурс краси! Це соціальний масовий захід в якому можуть брати участь всі бажаючі. Тематика цьогорічного параду "За МИР та ЄДНІСТЬ України" і дівчата відповідно готували образи з елементами національної символіки та українського колориту. Більше інформації та фото в групі http://vk.com/paradlutsk
Анонім до Олена Кіц Показати IP 30 Червня 2014 18:14
"За МИР та ЄДНІСТЬ України" під головним гаслом: "Кохайтеся, чорнобриві,та не з москалями"? Шановна Олено, Ви насправді вважаєте це нормальним? Тим, що дійсно "з'єднає Україну"? Просто немає слів...
Наталя до Олена Кіц Показати IP 30 Червня 2014 20:06
Вам, як організатору цього дійства, Олено, потрібно було дуже уважно придивитись до тих "гегів", що заготували ваші учасниці. Хоча й використали слова класика "про кохання і парування", але зовсім в іншому контексті а ніж сам Т.Г.Шевченко його висловив! Це для усіх прозвучало грубо і з викликом - не по-людськи!! Де ж тут "за мир і єдність"?! Чи для вашої нареченої (що цей вислів взяла на озброєння) славнозвісна АТО є саме тим, що примушує до миру і єдності українців?! Дійство було задумане непогане, але його заполітизованість все "змазала"!!
Аліна до Наталя Показати IP 1 Липня 2014 08:46
Наталю, а давайте ми Тараса Григоровича, автора цих слів, віднесемо до сепаратистів? Може, книги його палити почнемо, бойкот влаштуємо?... Здається, з огляду на останні події всі вже знають різницю між "росіянином" і "москалем". Ну, крім вас, напевно, бо шось ви пропустили )))) Тому це ви не політизуйте, будь-ласка. Можете разом із Анонімом мітинг під міськрадою влаштувати з цього приводу! ))))
Анонім до Наталя Показати IP 1 Липня 2014 22:11
"для всіх прозвучало грубо і з викликом"??? не треба одного-двох людей приписувати до всіх! менше шустерів треба дивитися, а то вже політику пхаєте всюди. більшість цей лозунг сприйняла як жарт, і хіба можна його сприймати як заклик чи політичне гасло