USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

70% – за перенесення: що лучани хочуть бачити на місці Старого ринку. Опитування

20 Лютого 2020 09:27
Молодіжна рада при Луцькій міській раді провела онлайн-опитування лучан щодо подій, які відбуваються на Центральному ринку у місті Луцьку.

Про це йдеться на сторінці ради у фейсбуці.

Опитування тривало з 8 по 18 лютого 2020 року в якому взяло участь 1146 осіб, які висловили свою громадську думку щодо перенесення Старого ринку.

Вікова категорія опитуваних: (до 14років - 7%); (14-18років - 26%); (19-24років - 15%); (25-35років - 30%); (35+років - 22%).

За результатами опитування:

70,06% - «перенести»;

20,68% - «залишити»;

9,25% - «інше».

На думку опитуваних на території Центрального ринку повинні бути: парк/сквер або ж зона відпочинку (50%), ринок (25%), парковка, кафе та інше (менше 20%).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 20 Лютого 2020 09:43
Парк біля парку,де частина парку захаращена,а має бути зона відпочинку і сквер,адекватні люди?Тобто ми маємо засраний парк і хочуть люди ще парку,ну ну.Парк поруч,робіть там сквери,хоч гектар.Залиште ринок в спокої.
нострадамус Показати IP 20 Лютого 2020 10:05
а немовлят чому не спитали?
Лучанин з 1973 року до нострадамус Показати IP 20 Лютого 2020 11:19
Чисто не там де прибирають,а чисто там, де не С*РУТЬ (вибачте) !
Лучанин з 1973 року до Лучанин з 1973 року Показати IP 20 Лютого 2020 11:20
Прошу пробачення, це відповідь до АНОНІМА.
нострадамус Показати IP 20 Лютого 2020 10:07
На думку опитуваних на території Центрального ринку повинні бути: парк/сквер або ж зона відпочинку (50%), діючому парку не можуть дати ради...
Алкаш Показати IP 20 Лютого 2020 10:11
Вчора з кумом розпивали міцні алкогольні напої, тай надумали зробити опитування щодо старого ринку. За те щоб реконструювати висловився я, кум, і моя жінка. Кіт утримався, нявкав нерозбірливо. Ітого 75% за реконструкцію, 25% утримались. Ті хто "за" - вік 30-40 років, "утримався" - до 14 років. Опитування проводилось 19.02 в мене на кухні, з 18 до 19 години. Вердикт - ринок реконструювати!
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 10:20
По-перше, мене ніхто не запитував бо фейсбуків я не маю, так само як і інших соцмереж і таких є багато, а виходить що знову меншість (навіть враховуючи тих хто проголосував за ринок) буде диктувати умови більшості, вже досвід є. По-друге, якщо ви не знаєте що ви хочете зробити на місці ринку, то для чого ви почали його руйнувати? Слабо навести порядок, руйнувати бо більше ні на що не здатні? Ринки в усіх містах знаходяться в центрі, як в Україні, так і в більшості за кордоном. Скільки виручки принесе ваш сквер чи парк біля захаращеного парку? Кому піде виручка від стоянки на тому місці теж народ знає. А скільки людей ходить до замку щодня? Власне я б хотів на місці чиновників бачити професіоналів, цікаво чи співпала б ота синя зона з тими хто не хоче.
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 10:27
Сміхота... Проблема в тому, що цей ринок має значення і для жителів з районів і для жителів міста. Спочатку чиновники вигнали людей із підприємств на базари, а зараз гонять з базарів. Куди гонять? Мабуть, на заробітки? Мабуть потік заробітчан порідшав...
Пилип Орлик Показати IP 20 Лютого 2020 10:45
Думаю, що треба побудувати великий привеликий супер магазин, такий точно, як "Порт-Сіті", що на вулиці Сухомлинського, буд.1, і не меньше. Замісць цього засраного ринку, буде куди молоді ходити яка проживає в центральних районах міста Луцька та молоді з таких районів, як: ЛПЗ, Львівська, Володимирська, Кічкарівка, Чернишевського та Красного. А то бідолахи пруться зі своїх вулиць аж до проспекту Відродження, потім під міст на Сухомлинського. А ще назад треба їхати. А так тут в нас під боком буде свій новий супермаркет "Порт-Сіті-2".
Лучанин до Пилип Орлик Показати IP 20 Лютого 2020 11:38
Нормальний сарказм...
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 11:08
Організуйте і запросіть на круглий стіл за участі ЗМІ, міської влади, архітекторів, громадськості - і я готовий озвучити свої, надіюсь, професійні пропозиції ! А зараз стріляти по горобцях в компанії любителів поговорити - не бачу резону. Тим більше, що любительські ляпи працюють далеко не на конструктив, а тільки підігрівають конфлікти і дратують людей. А коменти під статтею - то не формат надання пропозицій ...
ВВК до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2020 16:25
Час для круглих столів, обговорень, громадських слухань, голосувань, компромісів сплинув.Треба було раніше це робити. А зараз «с вєщямі на виход...»
Артем Показати IP 20 Лютого 2020 11:16
Тобто якщо виходити з цього опитування лише 70% представників Луцької міської ради та муніципальної варти згідні на перенесення ринку :) а якщо вийти на нормальний референдум то думаю питання перенесення програє з різницею 25 на 75
Лучанин з 1973 року Показати IP 20 Лютого 2020 11:17
Можливо трохи "не в тему" . Але... якщо і на новому ринку (вул.Боженка) буде такий (вибачте) СРАЧ, який є на Центральному,то питання - а яка різниця ! Ну ми такі,українці, любимо розводити СРАЧ на робочих місцях,у себе дома і біля дому,на форумах в інтернеті... Поки ми не поміняємо свої серця та розум, куда б не переносили ринки (хоч на Північний полюс), СРАЧ буде і там.
nutela Показати IP 20 Лютого 2020 11:52
казіно немає в Луцьку
50+ Показати IP 20 Лютого 2020 12:16
"35+років - 22%" -> це вже аксакли? Eгоїсти.
Луцьк Показати IP 20 Лютого 2020 14:30
в опитуванні взяло участь 0,5% населення міста, з яких 70% щось там думають...