USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Партія регіонів не йде на вибори. Придумали дещо інше

14 Вересня 2014 12:23
Партія регіонів не буде брати участі в позачергових парламентських виборах. Про це заявив нардеп Борис Колесніков під час брифінгу, - повідомляє ГромадськеТБ.

"Партія регіонів у виборах брати участь не буде", - сказав “регіонал”.

Таке рішення, за його словами, пов'язано з тим, що виборці Донбасу у зв'язку з ситуацією в регіоні не зможуть взяти участь у виборах.

"Багато партнерів пропонували нам об'єднатися, але законодавчо це неможливо. Партія регіонів не має морального права брати участь у виборах, коли майже 7 млн ​​виборців не можуть проголосувати", - зазначив Колесніков.

При цьому він не виключає, що ПР візьме участь у місцевих виборах на Сході, якщо такі відбудуться.

Пізніше стало відомо, що "регіонали" братимуть участь у виборах як безпартійні.

Зі слів Колеснікова, 14 вересня в Києві відбудеться форум "Опозиційних сил" участь в якому візьмуть члени ПР, а наступного тижня - з'їзд Партії регіонів. На ньому, зі слів Колесникова, партія обговорить своє майбутнє, нову ідеологію, програму тощо, - повідомляє "Українська правда".

Також Колесніков заявив, що ПР "створить свій альтернативний уряд", склад якого обіцяють оголосити наступного тижня.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори Верховної Ради України відбудуться 26 жовтня 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Йосік Показати IP 14 Вересня 2014 12:33
Кому ви потрібні .. секта ОБРИГіонів
Виборець Показати IP 14 Вересня 2014 12:36
Тому , що за пр ніхто голосувати НЕБУДЕ мабуть зрозуміли,там ще залишилось паро з мозгами.........
електорат до Виборець Показати IP 14 Вересня 2014 12:39
Але тепер стільки "з мізками" зайде у той парламент... аж страшно стає за Україну!:(
Дончанин до електорат Показати IP 14 Вересня 2014 18:37
А когда народу Украины надоест нынешняя власть, а такое уже не так и далеко, то единственной партией, не замазанной в развале Украины останется ПР. Соответственно, эта партия выигрывает следующие парламентские выборы.
віктор до Дончанин Показати IP 14 Вересня 2014 18:43
ты сам хоть в это веришь...вот здесь как раз тот случай когда донбас гонит порожняк
Дончанин до віктор Показати IP 14 Вересня 2014 18:49
Донбасс порожняк не гонит. А здесь тот случай, когда ПР по партийным спискам не пропустят. Поэтому и нет надобности выставляться. Не забывай, что за ПР стоит капитал, и весьма существенный капитал. Поэтому они будут вести работу в расчете на следующие выборы, когда угар от скачек пройдет окончательно.
віктор до Дончанин Показати IP 14 Вересня 2014 19:42
дякую...врозумив про капітал...а то я все думаю і чого це ти так розпинаєшся за пук тіна і його грошовитих сотоварищей...
my_gift до Дончанин Показати IP 15 Вересня 2014 12:32
Не всіх дурних ще війна побила...
виборець Показати IP 14 Вересня 2014 12:37
А йде "Правий сектор" але як кажуть: "Дмитро Ярош не захотів очолювати список, бо він воює і не може їздити по країні з агітацією. Він балотуватиметься по мажоритарці в тому окрузі, де воює, тим більше, що й родом він із цих країв". А він з Дніпродзержинска, Дніпропетровської області, а там війни немає! То питання - де "воює" Ярош?:)
ВВК до виборець Показати IP 14 Вересня 2014 13:41
сам з собою дискусыю ведеш)))))
віктор до виборець Показати IP 14 Вересня 2014 22:35
ярош навіки вписав сторінку історії....а про тебе ны сьогодны ныхто не говорить ны завтра не згадаэ
ПР Показати IP 14 Вересня 2014 12:48
Так йдуть вони на вибори тільки під іншою назвою партіїї "Опозиційний блок", бо знають що за ПР вже ніхто голосувати не буде
батька Показати IP 14 Вересня 2014 12:56
Я б проголосував!
Анонім до батька Показати IP 14 Вересня 2014 13:04
Готов проголосовать за любых, кроме "сегодняшних"....
батьку до батька Показати IP 14 Вересня 2014 13:05
ну і ДУРАК......
хрущ до батька Показати IP 14 Вересня 2014 16:54
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Вересня 2014 13:15
Должен быть выбор: нет выбора - нет демократии.
Йухан до Анонім в 13 Показати IP 14 Вересня 2014 14:12
Згідний з вами на сто відсотків. Кому не подобаються Україна і її вибір ,можна їхати по маршруту -чемодан,вокзал,...на всі чотири сторони.
оля до Йухан до Анонім в 13 Показати IP 14 Вересня 2014 14:37
А ВИ ПЕВНО ТЕЖ НЕ УКРАЇНЕЦЬ ТЬХУ.за будь кого буду голосувати тільки не за теперішніх.
партієць Показати IP 14 Вересня 2014 17:51
цей ****** колесніков бреше вони ідуть опозиційним блоком
Дончанин до партієць Показати IP 14 Вересня 2014 18:52
Оппозиционный блок, указанный Колесниченко, - это форма внепарламентской оппозиционной борьбы. Идти на выборы по мажоритарный округам не запрещается. Это личное дело возможного кандидата.
Знаю точно Показати IP 14 Вересня 2014 21:09
Колесников для того чтоби успеть к проведенню чемпионата европи по футболу приезжал во львов каждий вторник контролировал строительство стадиона и аеропорта вот так а что сделали сегодняшние пока не понятно
віктор до Знаю точно Показати IP 14 Вересня 2014 21:47
да долю колесников приезжал забирать...а чтоб сегодняшние не могли много сделать вчерашние подливают масло в огонь войны
порада Показати IP 14 Вересня 2014 22:10
Еременву дайте - министра нефти и газа :))))) а шипилявке Ивахиву - министра молока и масла :)))) О то то заживемо!
віктор до порада Показати IP 14 Вересня 2014 22:22
мартиняку міністерство брехні
аяяй Показати IP 14 Вересня 2014 22:47
Может хоть эти выборы пройдут честно, откровенно говоря все предыдущие выборы были сфальцифицырованы,
Яяай Показати IP 14 Вересня 2014 23:40
А ці вибори пройдуть з найбільшою фальсифікацією душ людських
Волинянка Показати IP 16 Вересня 2014 14:59
Мучилися народні депутати 23 роки!!! Нехай віддихнуть на полях чи фермах працюючи. І ми від них віддихнемо. Не хочемо бачити на екранах телевізорів їх. Хватить обманювати народ !!!!