USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Переслідують і безпідставно зупиняють через відео аварії зі службовим авто: луцькі муніципали скаржаться на патрульних

17 Квітня 2021 10:52
Луцькі муніципали поскаржились, що після публікації відео з ДТП за участю поліцейських, патрульні їх переслідують та безпідставно зупиняють.

Про це йдеться на сторінці муніципальної варти у Фейсбуці.

«Після оприлюднення відео за участю автомобіля патрульної поліції, службовий автомобіль департаменту зупинили 4 рази за останні 12 годин.

У трьох випадках екіпажі курсували за автівкою по 15- 20 хвилин і шукали будь-який привід для зупинки.

Ось щойно ситуація.

Авто ГШРу прямувало в парк на звернення Центру Безпеки Міста, щодо розпивання компанією алкогольних напоїв та порушення громадського порядку.

Зупинили в черговий раз без причин», – зазначають у дописі.

Нагадаємо, вчора на кільці вулиць Набережна-Шевченка службовий автомобіль патрульної поліції протаранив легковик. Департамент муніципальної варти опублікував відео моменту зіткнення у Фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучанин Показати IP 17 Квітня 2021 11:06
а хто такі мунімціпали, ПДР не для них, тепер всі будемо за ними слідкувати і повідомляти в поліцію про їх противоправні дії
102 Показати IP 17 Квітня 2021 11:10
Війна жандармів з однією із структур, що підпорядкована Луцькій мерії.
олександр Показати IP 17 Квітня 2021 11:18
То не поліція, а хамська безтолкова шарашка, які безпричинно придираються до людей але все це породила безкарність і вседозволеність, коли буде хоч якесь реагування з боку керівництво. Вони фальсифікують постанова та протоколи , вносять туди завідомо неправдиві відомості, і чомусь ще не одного дебіла за це не посадили.
Народна прокуратура Показати IP 17 Квітня 2021 11:40
Здається мені, що причина конфлікту глиюша, ніж оприлюднене відео ДТП. Напевне, муніципали втручаються в зону "заробляння" патрульних, от останні й отримали казівку свого керівництва поставити їх на місце. Період "очей, що горять" і "я прийшов змінювати країну, я не старий злочинний мєнт", закінчився зі швидкістю метеору.
скептик Показати IP 17 Квітня 2021 11:41
обоє рябоє. кожному боксерські рукавиці - і вйо розбиратись
гість до скептик Показати IP 8 Травня 2021 07:53
оце через, що ми так і живемо, бо моя хата з краю
Андрій Показати IP 17 Квітня 2021 11:42
Вау шикарна ідея я тепер теж в фейсбуці напишу, що поліція не вміє їзити а коли мене зупинять наприклад за пяне водіння скажу " так це політичне переслідування за висловлювання критики...."
Пильний Показати IP 17 Квітня 2021 11:58
Віз панянку додому, а його зупинили
555 Показати IP 17 Квітня 2021 12:08
Скільки часу буде існувати людство, стільки ж часу поряд з ним будуть знаходитись поліціянти, правоохоронні та судові органи влади. Всіляка "тварь", яка протидіє владі, з допомогою правоохоронних та допоміжних (наприклад: муніципальних) органів буде присікатись та передаватись суду для покарання. За тисячі років нічого нового суспільством ще не придумано, бо ми всі різні за національністю, релігією, культурою виховання, освітою та характером. І що не роби, щоби зараз тут мені хто не казав: у кожного при любих суперечках буде своя правда.
дідо Показати IP 17 Квітня 2021 13:04
Поліція тепер зробить рейд на вул Б.Хмельницького....буде штрафувати муніципалів за стоянка та їзду на тротуарі.
Лісник Показати IP 17 Квітня 2021 14:51
Бачу, шо треба гнати і одних, і других з лісу !
Флорафауна до Лісник Показати IP 17 Квітня 2021 15:18
Ви не поврите, як вже давно вся флора і фауна чекає або лісника, або вовків. А краще і тих і других.
ВІРУС Показати IP 17 Квітня 2021 18:46
У МІСТІ МАЄ БУТИ ОДНА БАНДА....
123 Показати IP 17 Квітня 2021 22:03
Тепер при любих "непонятках" з муніципалами, буду викликати поліцію)))) і навпаки))))
101 Показати IP 18 Квітня 2021 10:50
мені подобається!