Перевозив вантаж понад 40 тонн: на Волині далекобійник хотів відкупитися від поліцейських
На Волині далекобійник, який порушив заборону перевезення вантажів із масою понад 40 тонн, хотів відкупитися від поліцейських за тисячу гривень. Натомість він заплатить штраф 8500 гривень.
Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду Волинської області.
Так, 4 травня обвинувачений, перебуваючи на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин (М07) поблизу села Кам'януха в Маневицькому районі, з метою уникнення адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху запропонував та надав поліцейським неправомірну вигоду – тисячу гривень.
Відзначимо, що водій порушив заборону перевезення вантажів із фактичною масою понад 40 тонн.
Під час досудового розслідування обвинувачений та прокурор уклали угоду про визнання винуватості. Відтак, водію призначили штраф 8 тисяч 500 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду Волинської області.
Так, 4 травня обвинувачений, перебуваючи на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин (М07) поблизу села Кам'януха в Маневицькому районі, з метою уникнення адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху запропонував та надав поліцейським неправомірну вигоду – тисячу гривень.
Відзначимо, що водій порушив заборону перевезення вантажів із фактичною масою понад 40 тонн.
Під час досудового розслідування обвинувачений та прокурор уклали угоду про визнання винуватості. Відтак, водію призначили штраф 8 тисяч 500 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Віталій
Показати IP
20 Вересня 2020 02:59
Мало дали 30000 мінімум,а то с...ка портять дорогі
Фура
Показати IP
20 Вересня 2020 09:28
А по пр. Волі у Луцьку по декілька разів на тиждень їздять 60 - тонні фури в Сільпо. А коли мали Сільпо відкривати, то умова була, що з фур під Луцьком товар будуть перевантажувати в менші машини і довозити до магазину. Але иіську владу, схоже, купили і нищать дороги. Три дні назад 3 фури з донецькими номерами (АН) одна за другою їхали біля гімназії №4 в сторону Театральної площі. А де поліцаї, муніципали, влада міста???
Анонім
Показати IP
20 Вересня 2020 10:11
Ви оприділіться чи вантажу понад 40, чи загальна понад 40,тому що в Україні дозволена повна масса 40 тонн і плюс відсоток чи два
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18
Луцький стрілець увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
25 Червня 2026 23:00
25 Червня 2026 23:00
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
25 Червня 2026 22:40
25 Червня 2026 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
25 Червня 2026 22:21
25 Червня 2026 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
25 Червня 2026 22:02
25 Червня 2026 22:02
Зеленський затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на Росію для завершення війни
25 Червня 2026 21:42
25 Червня 2026 21:42
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
25 Червня 2026 21:23
25 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.