USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

П’яного громадського активіста-дебошира затримали у міськраді

22 Липня 2016 17:59
Наряд патрульної поліції в Луцкій міській раді затримав чоловіка з ознаками алкогольного сп’яніння. Про це у коментарі «Волинському інформаційному порталу» розповіла речниця патрульної поліції міста Луцька Ольга Бузулук.

До поліції надійшов виклик, що у приміщенні Луцької міської ради дебоширить чоловік. На місце події прибули інспектори, які виявили особу з явними ознаками алкогольного сп’яніння: той кричав і поводився неадекватно.

Дебошира затримали і відвезли у відділок до визначення особи.

Як стало відомо ВІПу з достовірних джерел, порушником напідпитку виявився громадський активіст Андрій Сажнєв, який запам’ятався лучанам обіцянкою прокатати у смітниках місцевих депутатів, які найменш до вподоби громаді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Andrij Показати IP 22 Липня 2016 18:11
Андрей-воробей.....палкой иди махай....
Лучанин Показати IP 22 Липня 2016 18:19
Ці лапінці зганьбили слово активіст. Рижков і соплєменіки
не повірю Показати IP 22 Липня 2016 19:06
Оце те нещастя малокровне пяне? Ніколи не повірю. Воно ж ніколи не пило?!
Я до не повірю Показати IP 22 Липня 2016 21:57
А тут взяло і випило...
oigyu Показати IP 23 Липня 2016 07:19
це та рада, яка, під виглядом боротьби за "європейський вигляд міста" прибрала всі парасольки від сонця? І її не колише, що Париж не боїться цих парасольок і створює комфорт для громадян, а ці... діячі зі шкіри геть лізуть, тільки б їх "Європа" не дорікнула. На народ - плювати! Рада, чому дерева ще залишилися в місті?
вах Показати IP 23 Липня 2016 07:52
Чому в місті смердить каналізацією, Рада?
Анонім до вах Показати IP 23 Липня 2016 17:50
Да, точно смердить, особливо ввечері. Я думав, то десь сусіди по вечорах гноївку виливають у дощову каналізацію. А то по всьому місту?
ВОВК до вах Показати IP 23 Липня 2016 17:58
ТО РАДА СМЕРДИТЬ
Сажнєв Показати IP 28 Липня 2016 17:02
Я якщо і пю то не сідаю пяним за кермо як Яковлєв маю відео )))