П’яним йшов пішки до Червонограда: на Волині оштрафували солдата, який втік з частини
На Волині солдата, який самовільно залишив військову частину, спіймали дорогою до Червонограда. Ба більше, військовослужбовець був п’яний.
Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду.
Як вказано у матеріалах справи, 23 квітня 2024 року солдат Руслан Г. без дозволу керівництва залишив пункт постійної дислокації свого підрозділу в особливий період. Того ж дня близько 12:30 його затримали дорогою до Червонограда, коли він йшов пішки узбіччям. Крім того, військовослужбовець був п’яний. Своїми діями він вчинив правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.
Про Руслана Г. відомо, що він служить на посаді водія-кранівника у відділенні інженерної техніки 3-го інженерно-позиційного взводу 2-ї роти інженерної підтримки батальйону інженерної підтримки в одній із частин на Волині.
Читати ще: Зник з частини на пів року: на Волині судили військового за втечу з місця служби
На судове засідання солдат не з’явився, однак надіслав клопотання, в якому просив розгляд справи проводити за його відсутності, вину у скоєному визнав.
Суд врахував усі обставини справи, визнав Руслана Г. винним в адміністративному правопорушенні, що було скоєне в умовах воєнного стану, та оштрафував на 18700 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду.
Як вказано у матеріалах справи, 23 квітня 2024 року солдат Руслан Г. без дозволу керівництва залишив пункт постійної дислокації свого підрозділу в особливий період. Того ж дня близько 12:30 його затримали дорогою до Червонограда, коли він йшов пішки узбіччям. Крім того, військовослужбовець був п’яний. Своїми діями він вчинив правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.
Про Руслана Г. відомо, що він служить на посаді водія-кранівника у відділенні інженерної техніки 3-го інженерно-позиційного взводу 2-ї роти інженерної підтримки батальйону інженерної підтримки в одній із частин на Волині.
Читати ще: Зник з частини на пів року: на Волині судили військового за втечу з місця служби
На судове засідання солдат не з’явився, однак надіслав клопотання, в якому просив розгляд справи проводити за його відсутності, вину у скоєному визнав.
Суд врахував усі обставини справи, визнав Руслана Г. винним в адміністративному правопорушенні, що було скоєне в умовах воєнного стану, та оштрафував на 18700 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Михайло
Показати IP
18 Травня 2024 20:53
А ви запитайте чому та для чого??
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.