USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

П'яний на дорогому Мерседесі в столиці: за що у Савченка відібрали права

13 Січня 2019 09:00
Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко протягом року не мав права керувати транспортними засобами, адже в 2016 суд відібрав у нього водійське посвідчення за керування у стані алкогольного сп’яніння.

Олександр Савченко керував Mercedes-Benz GL350, вартість якого, до слова, нині становить від 48 до 60 тисяч доларів США, у Києві, де і був зупинений патрульними. Результати тесту показали, що вміст алкоголю перевищує норму в 7 разів і становить 1,44 проміле.

Свою провину Савченко спочатку визнав, але потім подав апеляційну скаргу до Апеляційного суду міста Києва, яку в підсумку не задовольнили.

Як йдеться у постанові Шевченківського районного суду міста Києва, 11 вересня 2016 року о 3 годині 15 хвилин обвинувачений Олександр Савченко керував автомобілем Mercedes-Benz GL350 на проспекті Перемоги у Києві в стані алкогольного сп’яніння.

Зокрема, причиною зупинки транспортного засобу було порушення Савченком правил дорожнього руху: водій зупинився на зупинці громадського транспорту, чим порушив п.2.9 А ПДР України. Варто зазначити, що огляд на стан сп’яніння, зі згоди водія, у встановленому законом порядку проводився із застосуванням приладу «Драгер» в присутності двох свідків.

Олександр Савченко визнав свою провину в порушені правил дорожнього руху та не заперечував, що перебував у стані алкогольного сп’яніння. До того ж, його вина підтвердилася протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями свідків, власними поясненнями Олександра Савченка та копією тесту, відповідно до якого в крові було 1,44 ‰ алкоголю.

Суд визнав нинішнього голову ОДА винним та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 10 тисяч 200 гривень. Окрім того, суд позбавив Олександра Савченка права керувати транспортними засобами на строк один рік. У 2017 році цей термін вже стік, і голова Волинської ОДА має законне право керувати автомобілем.

Незважаючи на те, що в суді першої інстанції нинішній голова визнав свою вину, ним та його захисниками була подана апеляція до Апеляційного суду міста Києва, у якій Савченко просив скасувати постанову місцевого суду. А матеріали справи за протоколом про адміністративне правопорушення, складеного 11 вересня 2016 року, повернути Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції в Києві на доопрацювання та виправлення наявних у протоколі порушень.

Однак, постановою Апеляційного суду міста Києва від 11 січня 2017 року апеляційну скаргу залишили без задоволення, до того ж без змін залишили постанову Шевченківського районного суду.

Зазначимо, що ціна автомобіля, на якому Олександр Савченко порушив правила ПДР, нині коливається від 48 до 60 тисяч доларів, однак таку ціну виставляють вже за вживаний автомобіль на сайті Авторіа.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
порада Показати IP 13 Січня 2019 09:26
Після усього Савченку треба поступити так, як це зробив справжній офіцер в оповіданні Івана Буніна "Кавказ": поголитись, одягнути чисту білизну, випити пляшку шампанського, лягти на диван і вистрілити собі в голову з двох пістолетів. Існує така субстанція, як офіцерська честь, тим паче, честь вищого офіцера - генерала.
дідо до порада Показати IP 13 Січня 2019 09:59
застрелитись через штраф?
скептик до порада Показати IP 13 Січня 2019 10:22
коментар було видалено
скептик до скептик Показати IP 13 Січня 2019 11:49
ну, всі і так зрозуміли, де у мєнта честь
Анатоль_ до порада Показати IP 13 Січня 2019 10:26
Менти то зовсiм iнше.
опа до порада Показати IP 13 Січня 2019 11:17
Таких офіцерів більшовицька голота почала знищувати з 17-го року((( А в теперішніх немає ні честі, ні совісті, ні батьківщини!!! І чим вищий ранг - тим гостріше це проявляється(((
Андрій Показати IP 13 Січня 2019 09:50
Не плутайте офіцерську і ментовську честь. Дивуюсь, як цей "охвіцер" не почав судитись з "Аверсом". Аверсу респект і уважуха.
Серній Показати IP 13 Січня 2019 09:58
Він боягуз
шеф до Серній Показати IP 13 Січня 2019 13:15
Ату його мої собаки
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Січня 2019 09:59
О.Савченко - "зачарований генералісімус" - ставленик П.Порошенка. Що ви робите у нас на Волині, пане Олександре? Чим займаєтесь посеред наївних волиняків, яких так легко надурити, голово ВОДА?
Анатоль_ до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 13 Січня 2019 16:45
Тьозка ти молодюга! Правду матку кажеш! Зачьот!
Ment до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 14 Січня 2019 02:30
Він не ставленик, а системний кровосісь, як і вся наша влада. А при янику був -адмінресурсним полковником. На манєжє- всьо тєже. Як би вибори щось вирішували, нам би не дозволили у них брати участь.
таксист Показати IP 13 Січня 2019 10:08
народ про яку честь можнна говорити до корита прийшла банда яка немає ніяких правил крім правила я начальник ти дурак
Точно до таксист Показати IP 13 Січня 2019 11:54
Біля корита БПП - банда Петра Порощенка!
Анонім до таксист Показати IP 13 Січня 2019 12:58
Це наслідки діяльності героїв яких породив майдан...
лучанин Показати IP 13 Січня 2019 10:30
Та хіба ж це офіцер, та хіба ж це керівник ... цап на побігеньках у Петра.
ляльковий театр Показати IP 13 Січня 2019 10:33
де "кукловоди" (ляльководи)? областю керують мільйонери (не волиняни)!!! аверс рулить - молодець!!!!!!! а раптом щось та вийде!!!!!!
всезнайко Показати IP 13 Січня 2019 10:44
таке може зробити тыльки справжный мент а не савченко
свс Показати IP 13 Січня 2019 11:24
Был один герой,сейчас их два.Стреляться он не будет,слишком много приобрел не посильным трудом(шутка).Для области он 00000.Хватит ума подать в отставку,покажет время..........
Андрій Показати IP 13 Січня 2019 13:17
В порівнянні з ним Француз - Герой України.
VK1761 Показати IP 13 Січня 2019 13:22
Офіцери і старші офіцері - стріляються. Генерали - померають самі.
Анатоль_ до VK1761 Показати IP 13 Січня 2019 14:30
Японцi робили собi харакiрi колись. Зараз не знаю.
Майк Показати IP 13 Січня 2019 14:10
Аверс, Волинські Новини, журналісти, Велика Вам честь і повага, Ви молодці. Побільше висвітлюйте таких новин, хай Народ знає хто є при владі. Дуже прикро і шкода, що на майдані через таких покидьків загинули наші Хлопці, та і гинуть по цей день на сході нашої Держави. Мій товариш служить неподалік Сєверодонецьку, часто зідзвонюємось, ділимось новинами. Його думка стосовно війни, «вона ніколи не закінчиться, бо вигідна тим хто при владі». Зважаючи на заборони, постійно на окуповану територію і звідти курсують фури з контрабандою, в тому числі з «ПОРшивими» солодощами. Ремонт військової техніки дуже часто солдати мусять робити за власний кошт. А які умови проживання наших Захисників, нам вдома в теплі на дивані показують кольорову картинку, а насправді там все сіро від пороху і попелу. Та і перші постріли на майдані, більш ніж переконаний, пролунали з боку тих, хто зараз при владі, а далі пішла ланцюгова реакція, ви по нам і ми по вам. Теперішня влада не має права на існування, вони вже себе показали і скомпрометували, ні за кого не агітую, але народ, відкрийте очі і обирайте політиків не тих хто багато обіцяє, а тих хто вже хоч щось зробив для людей по мірі своїх можливостей. На обіцянках політиків створюються руїни, а на ділах будується державність. Хай всіх нас береже Господь, молімося разом за Україну. Держава, Народ, Господь – шановні політики, не забувайте ці три слова, ви приходите, і уходите з соромом, вас виносять з кабінетів, або проганяють геть, почніть нарешті дбати про Державу, цінувати Народ і бійтесь Бога, бо за все доведеться відповідати!
Анонім до Майк Показати IP 14 Січня 2019 00:44
В северодонецьку про вiйну солдати знають з новин
Ку Ку Показати IP 13 Січня 2019 15:43
Івахів де ти його знайшов
Ото-ото до Ку Ку Показати IP 15 Січня 2019 15:22
Краще поцікавтеся: для чого він його знайшов?
Совість Показати IP 13 Січня 2019 15:57
Пане генерал ! У вас є парабелум ? На вашому місці я би знав, що з ним робити !
що дешевше Показати IP 13 Січня 2019 16:04
, а чи довго фраєру ще лишилось до кінця танцю ? Може не треба мурижити музикантів ...( велика платіжна слроміжність )
Думка Показати IP 13 Січня 2019 16:04
Думайте люди кому вигідні такі статті.
факт до Думка Показати IP 13 Січня 2019 19:33
це не статті а факти - відчуваєш різницю?!
сумно Показати IP 13 Січня 2019 17:28
Хижа, споживацько-олігархічно-шакальна система загубила державу, розумних людей відсунула далеко на задній план, а висунула таких недоумків. Тому сьогодні заміна президента на тітку чи на шоумена нічого доброго людям не принесе. Треба міняти усе - від голови сільради до першої особи держави.
українець до сумно Показати IP 13 Січня 2019 19:32
Була можливість у 2014, а тепер гідра так впилась, що... і ніяка революція вже нічого не змінить, шанс для України втрачено, ці помилок не зроблять, а будуть нищити всіх і вся і ніхто і не пікне!
777 Показати IP 13 Січня 2019 20:44
Варто було назвати статтю: " Як журналістка Савченка шпетила" ;)
Анонім Показати IP 14 Січня 2019 00:40
Те ,що Савченко гнида сумнiвiв нема,але i те,що всi коментатори святi ,без жодного протоколу,або постанови за порушення пдр, на мою думку сумнiвно!
Навуходоносор Показати IP 14 Січня 2019 10:58
Совесть Савченко настолько чиста и прозрачна, что ее практически не видно.
Луцьк Показати IP 14 Січня 2019 20:32
Аверс МОЛОДЦІ!!!!!!!!