USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Під Луцьком авто розтрощило бетонний паркан і перекинулося

16 Червня 2019 11:27
Автомобіль ВАЗ 2109 у селі Гірка Полонка Луцького району під ранок 16 червня влетів в яму, а після цього розтрощив огорожу біля будинку та перекинувся на дах.

Про це розповіли очевидці події, пише ВолиньPost.

Відомо, що аварія сталася приблизно в 05:30 ранку. Автомобіль, у якому було троє з вигляду нетверезих хлопців, спочатку в’їхав у яму, яку викопали для підключення газу, після цього його почало заносити і він в’їхав в огорожу, розтрощивши одну секцію. Машина ж перекинулася на дах і вщент розбилася.

Найбільше постраждав хлопець, який був на передньому пасажирському сидіння. Він вилетів з автівки через відчинене вікно.

На місце викликали поліцію, швидку та рятувальників. Автомобіль – з газовою установкою, тож була загроза вибуху. Усі троє хлопців від госпіталізації відмовилися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ого Показати IP 16 Червня 2019 11:36
Нажимая на педаль газу-нажимаєш на кришку гроба!
хохо Показати IP 16 Червня 2019 11:42
коли ж той автодор до відповідальності притягнуть? скільки біди через їх бездіяльність
Анонім до хохо Показати IP 16 Червня 2019 14:36
Якщо ти про загальний стан доріг,то я тебе підтримую,а якщо ти про цей випадок,то читаючи будь уважний.Автодор в цьому випадку нідочого.
101 до хохо Показати IP 16 Червня 2019 20:25
Це не автодор їм горілку в рота заливав і за кермо п'яними посадив. А дорога на цій вулиці прекрасна.
Ого Показати IP 16 Червня 2019 11:44
Нажимая на педаль газу- нажимаєш на кришку гроба!
лучанин Показати IP 16 Червня 2019 12:05
Яма мабуть врятувала пішоходів десь далі. видно шо рагуль газував як скажений
2011 Показати IP 16 Червня 2019 13:49
а нашо хлопці тумбочеґку з собою возять?
Саша до 2011 Показати IP 17 Червня 2019 12:40
Щоб в посадці було удобно водяру поставити і закуску нарізати
Льоша Показати IP 17 Червня 2019 14:25
Придуркі це колонка це мій брат Лохі
goodman Показати IP 17 Червня 2019 17:39
Хлопці були "готові", можливо й під наркотою... Дорога там хороша, яму потрібно було ще примудритися знайти... Добре, що не вбили нікого!
777 Показати IP 19 Червня 2019 15:14
Там такіх багато, майже всі...