USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП під Луцьком: у BMW розтрощило передню частину. ФОТО

20 Грудня 2013 13:24
ДТП за участю BMW трапилася під Луцьком у селі Зміїнець. Фото автівки із розтрощеним передом виклав користувач mister_lol на луцькій дошці board.lutsk.ua.

Так, як повідомили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі ДАІ в області, повідомлення про ДТП надійшло до правоохоронців приблизно о першій ночі 20-ого грудня.

Однак, коли на місце ДТП, а сталася вона на вулиці Ставицька, поблизу 4 будинку, прибув наряд ДАІ, учасників аварії там не було. Опрацювання села та населених пунктів поряд результатів не дало.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ален Показати IP 20 Грудня 2013 14:15
ДТП вже було в 22.30 біля бару Добра Хата. БМВ - власника доброї хати. ДАІ приїхали аж в час ночі. Сіній водій БМВ вже мабуть десь спав.
Алену Показати IP 20 Грудня 2013 14:45
То БМВ Тараса,власника Доброї хати, так?
Анонім Показати IP 20 Грудня 2013 15:17
номера зняли зразу,то не ясно,чия машина. шустрі які
Анонім Показати IP 20 Грудня 2013 15:40
Наше ДАІ - найгуманніше в світі! як завжди "вчасно"!
Вася Показати IP 20 Грудня 2013 16:28
Взагалі власника ресторану Добра хата звати Микола Іванович.....! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Рустам Показати IP 20 Грудня 2013 16:44
Ковельські бізнесмени вертались додому
Анонім Показати IP 20 Грудня 2013 16:54
А якщо чесно номера з BMW зняли блисько півдругої ночі коли подїхала лавета .А передні номера відлитіли підчас аварії
Анонім Показати IP 20 Грудня 2013 17:19
Гроші роблять диво. Було дтп нема дтп. Ковельські буянять на дорогах
Анонім Показати IP 20 Грудня 2013 18:53
Права купив,а їздити не купив. Наслідки на лице.
/ Показати IP 20 Грудня 2013 23:04
Хтось сидить і потирає руки, а комусь дійсно шкода...