USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під Луцьком напали на антиагітаторів

3 Жовтня 2014 15:12
Поблизу Луцька невідомі скоїли напад на активістів, які агітували проти одного з кандидатів у народні депутати з Волині. Так звані антиагітатори ще й збирали пожертви для бійців АТО.

Подія сталася в Луцькому районі. Про це повідомив заступник керівника Правого Сектора Волині Руслан Тимощук.

З його слів, активісти розповідали про діяльність кандидата у народні депутати Сергія Мартиняка.

«Годину тому на одну з груп агітаторів, які інформують про діяльність Сергія Мартиняка, скоєний напад і на місце події виїхали правоохоронці. Кривдники застосували фізичну силу. Скриньки для збору коштів для АТО забрали», - зауважив він.

З його слів, низка громадських організацій: Автомайдан, Правий Сектор, Спілка воїнів-афганців, Товариство власників зброї здійснюють свою

«люстрацію», інформуючи про діяльність тих депутатів, які голосували за закони 16 січня. Зокрема, сьогодні в селі Гаразджа стався напад на таких «антиагітаторів».

Зі слів представників Правого сектора, оскільки депутати не підпадають під дію закону про люстрацію, то їх можна покарати лише тим, щоб їх не обирали. Окрім того, зі слів активістів, жодне з підприємств, які підконтрольні депутату Сергію Мартиняку, не надали жодного транспортного засобу для військкомату.

Нагадаємо, сьогодні відбулася акція руху «ЧЕСНО», коли активісти завітали до нардепів, які голосували за закони 16 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 15:26
Всім відомо,що Мартиняк наймає бандюків з Луцька для вирішування своїх бізнесінтересів.
2222 до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 16:32
Мартиняк ти що геть з глузду зїхав? Ти певно геть страх згубив!
Всезнайко до Анонім Показати IP 3 Жовтня 2014 21:00
І правильно робить. З такими козлами тільки так і треба робити...
іван Показати IP 3 Жовтня 2014 15:30
Зараз кожен хоче образити украінця але вже некожен вспіе вибачитися !
Дьодік Показати IP 3 Жовтня 2014 15:31
Як завжди наша доблесна міліція нікого не знайде.
Рукацейка. Показати IP 3 Жовтня 2014 16:34
Ай-яй-яй.Як-же-так.Агітуй-не агітуй-серівно получиш-Х........ШАЙБУ......1
я Показати IP 3 Жовтня 2014 17:44
Мартиняк - ганьба Волині!!! НА нари його а не у ВР!
маха Показати IP 3 Жовтня 2014 18:24
мартиняка в смітник
Птаха Показати IP 3 Жовтня 2014 19:51
Той, хто розносить чорнуху, не агітатор, а форменний козел. Це як мінімум. І кожен заслуговує на те, щоб бути засунутим у смітник, навіть той, хто пише похабні коментарі :)
123 до Птаха Показати IP 3 Жовтня 2014 20:25
коментар було видалено
333 до Птаха Показати IP 4 Жовтня 2014 07:38
Не путай чорнуху з правдою!
Знайка Показати IP 3 Жовтня 2014 21:25
Бачу, що скоро діяльність усіх майданівських ГО зведеться нанівець. Бо методи вони використосують не кращі, ніж використовували колись ті, проти кого вони боролись на Майдані. А імені хлопців, які загинули на Майдані використовувати у своїх брудних агітках взагалі ницо! Тимощук і Доманська, якщо у вас криза жанру - перепочиньте! А ось відео цікаве про спонсорів акції)) https://www.youtube.com/watch?v=s12-17RWtiE
Анонім до Знайка Показати IP 4 Жовтня 2014 15:53
і що там цікавого такого????
петя Показати IP 4 Жовтня 2014 07:46
Ти мені скажи, що ці люди збрихали про Мартиняка ? Мартияк їм ще повиний дякувати що вони про нього правду розказують!) А то що він прихвостень Януковича , треба щоб усі знали!