USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Під Луцьком жахлива ДТП: загинули 2 водії. ОНОВЛЕНО

17 Грудня 2014 15:35
Дорожньо-трнспортна пригода з трагічними наслідками трапилася сьогодні, 17 грудня, на автотрасі «Луцьк-Київ» в селі Звірів Ківерцівського району.

Як повідомиили у прес-службі волинських рятувальників, відбулось зіткнення багатотонної вантажівки «ДАФ», що прямувала в напрямку Луцька, з пасажирським автобусом «Неоплан». Автобус прямував до Києва, в ньому перебувало понад два десятки пасажирів.

Кількість загиблих та травмованих внаслідок ДТП встановлюється.

До місця події були направлені відділення аварійно-рятувальної частини та чергова варта ДПРЧ-10 міста Ківерці У ДСНС у Волинській області. За допомогою спеціального інструменту рятувальники допомогли залишити салон понівеченого автобусу 5-м пасажирам.

Причина ДТП встановлюються. На місці події працює слідчо-оперативна група, в тому числі начальник управління ДСНС у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.

Як повідомляє «ВолиньPost», загинули обидва водії автобуса. Травмований водій вантажівки, яка везла цитрусові.

Зі слів заступника головного лікаря Швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Шмаля, одна бригада швидкої допомоги повезла чоловіка із відривом ноги, друга швидка - 4 людини, інша - ще 3 особи, які потребують госпіталізації.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
111 Показати IP 17 Грудня 2014 15:54
коментар було видалено
ВОНО до 111 Показати IP 17 Грудня 2014 15:55
забаньте виродка на пів року, як мінімум
вони до ВОНО Показати IP 17 Грудня 2014 16:16
а шо такоє? шо вони сказали?
Роман до 111 Показати IP 17 Грудня 2014 15:56
Дебил, двое людей умерло, один инвалид, плохая шутка.
Дьодік до 111 Показати IP 17 Грудня 2014 16:01
"Дядя, вы дурак?" (с)
(( Показати IP 17 Грудня 2014 15:59
Яка страшна біда! Не дай Господь нікому! Жах.
Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 16:29
За день до этой аварии приснился сон. Позвонила сестре, слезно просила не садиться в этот автобус. Весь день сердце было не на месте. С утра звонила на эту фирму. Злая тетка сказала, что они на границе. Весь день просила Бога , чтоб всё хорошо было. Но видимо у Бога свои планы. Аварии было не миновать.
DJYJ до Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 16:35
УДО не остановить. ( УДО -условно досрочное освобождение)
121 до DJYJ Показати IP 17 Грудня 2014 17:23
поясни що ти мав на увазі, бо варіантів декілька
елена трикаш Показати IP 17 Грудня 2014 16:53
ужас!
ALEX Показати IP 17 Грудня 2014 19:00
Так саме головне,що цей автобус їхав зі Штутгарда....Проїхав Німеччину і нічого,а тут в якомусь Звірові....ЦЕ ПРОСТО ЖАХ
хохол до ALEX Показати IP 18 Грудня 2014 09:41
Водитель этого автобуса мой сосед. Человек профессионал. Жалко!!!!! Пусть Земля ему будет пухом.... Вечная память....
Українка Показати IP 17 Грудня 2014 19:06
Я приїхала до Луцька цим автобусом сьогодні з Штутгарта, це просто жах, я досі не можу повірити
Андрєй Показати IP 17 Грудня 2014 20:20
яка причина??
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 07:12
А що там данилюк робить заглядає навіть на щось зі сторони можна подумати що чоловік в чомусь розбирається
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 07:14
поїхав бо як кум шпига спитає а той бе-ме то насварить а так чоловік буде володіти ситуацією
звірівська була Показати IP 18 Грудня 2014 11:00
це навпроти кладовиза аварія?